Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Як взяти кредит

Виберіть суму і термін кредиту

За допомогою кредитного калькулятора, оберіть суму і термін, на які бажаєте оформити кредит і натисніть кнопку «ОТРИМАТИ КРЕДИТ». Максимальна сума кредиту для нових клієнтів - 3 000 гривень. Для постійних клієнтів сума збільшується до 10 000 гривень.

Повторне оформлення кредиту для наших клієнтів здійснюється через Особистий Кабінет і займає не більше 2-х хвилин. Крім того, чим більше Ви використовуєте сервіс CashUp, тим менше відсотків платите.

01
02

Заповніть анкету

Для оформлення кредиту Вам необхідно буде заповнити Анкету та отримати автоматичне рішення. Наша система оцінює можливість надання кредиту на протязі декількох хвилин, про що Ви будете повідомлені за допомогою SMS-повідомлення та e-mail.

Підтвердження банківської карти

В процесі заповнення Анкети на отримання кредиту, Вам необхідно буде ввести дані Вашої банківської карти: номер, термін дії та CVV код (3 останніх цифри на зворотному боці вашої карти).

Щоб переконатися, що саме Ви є власником картки, після підтвердження введених даних, на Вашій карті тимчасово буде заблокована сума до 1 грн. CashUp не списує та не знімає ці кошти з Вашого рахунку, вони будуть розблоковані в автоматичному режимі.

Після введення реквізитів, на номер телефону, який Ви вказали при оформленні карти, прийде SMS-повідомлення з кодом, який необхідно ввести в формі для підтвердження карти.

03
04

Підписання кредитного договору

Для ознайомлення з умовами кредитного договору Вам необхідно буде перейти в свій Особистий Кабінет. Просимо Вас уважно ознайомитися з умовами кредитного договору, поставте позначку у віконці «З умовами Кредитного Договору ознайомлений (-а) і підписую його», далі натисніть кнопку «Так». Згідно з положеннями Закону України № 675 - VIII від 03.09.2015 «Про електронну комерцію», угоди в електронному вигляді укладаються за допомогою електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

Зарахування коштів на карту

Після підписання кредитного договору гроші в автоматичному режимі будуть переведені на Вашу карту. Звертаємо Вашу увагу на те, що кошти можуть бути зараховані на Ваш рахунок пізніше. Це пов'язано з тим, що у кожного банку свій регламент роботи, на який ми не можемо вплинути. Ми рекомендуємо Вам звернутися в Ваш банк і дізнатися терміни зарахування коштів на карткові рахунки.

05

Почніть зараз

І ви особисто переконаєтеся, наскільки просто і швидко оформити кредит

Ваш браузер застарів

Ви користуєтеся застарілою версією браузера. Для продовження роботи з нашим сервісом Вам необхідно встановити один з будь-яких сучасних браузерів:

Всі браузери безкоштовні і легко встановлюються. При переході всі дані будуть перенесені з поточного браузера, ви нічого не втратите.