Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
21 груд 2021
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
21 груд 2021
Всього 3 кроки, щоб отримати кредит
Вибери суму і термін
Зареєструйся
Отримай гроші на карту

Довше з нами - менше відсоток!

Оформляйте частіше і на більший термін кредит, не порушуйте умови кредитного договору, і Ваша відсоткова ставка по кредиту буде ставати нижчою (щоразу).

%

Процент по кредиту

дней

Срок кредита

1,7%

0 днів

1,2%

80 днів

1,0%

130 днів

0,8%

190 днів

0,6%

270 днів

0,4%

365 днів

Отримати знижку
Види оплати
IBOX
Особистий кабінет
Каса банку

Просто вкажіть номер телефону і сплатіть кредит

Сплатити
Як продовжити кредитний договір

Оплата частини боргу

При оплаті частини суми заборгованості (частини по тілу і всіх нарахованих відсотків) термін кредиту буде продовжений на період, що дорівнює терміну, на який Ви спочатку оформили даний кредит. Детально з умовами пролонгування Ви можете ознайомитися в особистому кабінеті.

Продовження за комісію

Вибираючи цей спосіб, Вам необхідно заплатити комісію, щоб продовжити період користування кредитом від 7 до 15 днів. Комісія є платою за послугу відстрочки і не вважається погашенням частини вашого основного боргу за поточним кредитом. Детально з умовами пролонгування Ви можете ознайомитися в особистому кабінеті.

Реферальна програма
Порадь CashUP другу
Друг оформить кредит
Отримай бонус

Період кредиту

Для постійних клієнтів максимальний термін кредиту може бути збільшений до 3-х місяців. При першому оформленні кредиту максимальний термін позики становить 30 днів. ...Читати більше

Процентна ставка по кредиту

Приклад розрахунку процентної ставки: при першому оформленні кредиту онлайн в 1000 грн на 10 днів сума до оплати складе 1220 грн. APR - 803 % - при першому позику ...Читати більше

Прострочена заборгованість

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, процентна ставка по кредиту буде нараховуватися за ставкою 2% за кожен день фактичного користування кредитними коштами. ...Читати більше

Кредит онлайн від CashUp

Одразу хочемо сказати про те, щоб ви забули про довгі черги, погрози колекторів і вимагання. Ми такого не практикуємо! Для того щоб отримати кредит онлайн на карту вам не доведеться возитися з документами і витрачати на це багато часу. Ми руйнуємо стереотипи, тому робота з нами грунтується на таких принципах: 

 • Заощаджуємо ваш час! Досить п'яти хвилин, щоб оформити кредит в онлайн режимі.
 • Проста формула відсотків. Ніяких прихованих відсотків. Кредитний калькулятор в режимі онлайн все вам розрахує. Вам потрібно лише вибрати суму, яку хочете взяти в кредит, та встановити термін її погашення. Один клік і все готово! 
 • Ви зможете отримати кредит без застав і довідок про доходи. Нам неважливо, яка у вас заробітна плата, адже ми «відкриваємо нові можливості» в важких ситуаціях! 
 • Взяти кредит онлайн під низький відсоток реально тільки з CashUp. Ми довіряємо вам, а ви - нам! 
 • Для отримання перших фінансів вам знадобиться хороший wi-fi і банківська карта, більше нічого. Так-так, ви зможете отримати кредит на карту онлайн сидячи на дівані.
 • Сістема цілодобова, тому навіть о першій годині ночі ви не залишитеся наодинці з проблемою. Гарантуємо повну конфіденційність використовуваних персональних даних.

Як отримати кредит онлайн на карту без документів?

Отже, не важливо, чи день чи ніч, ви заходите на наш сайт і виконуєте прості дії: 

 • За допомогою кредитного калькулятора обираєте бажану суму, вказуєте термін її погашення і підтверджуєте заявку на отримання онлайн кредиту.  В середньому це займе не більше п'яти хвилин. Якщо ви вже раніше оформляли онлайн кредит на карту, то ваша заявка буде опрацьована набагато швидше, а сума, яку ви зможете взяти в борг постійно буде збільшуватись.
 • Далі заповніть бланк і вкажіть номер телефону або свою електронну пошту.  Ми цінуємо ваш час, тому швидко обробляємо дані і відправляємо верифікаційне повідомленя.
 • Ми перевіряємо те, що карта оформлена саме на вас. Під час перевірки невеличку суму грошей з вашої карти буде знято чи заблоковано, по завершенню перевірки ця сума повернеться на вашу карту.
 • Вам приходить договір на отримання кредиту і ви, ретельно прочитавши договір, підтверджуєте співпрацю з нами. Гроші (онлайн) на карту приходять протягом 5-10 хвилин.


Ми сказали «до побачення» санкціям і стягненням, так як знаємо, що наші клієнти порядні! Тому повернути кредит можна трьома способами:

 • Сплатіть картою. Зайдіть в особистий кабінет і натисніть «оплатити кредит». Виконайте всі зазначені дії. Ви завжди зможете побачити всі зазначені вами дані, а саме: термін погашення і суму заборгованості, якщо ви не встигли виплатити суму в певний момент. Кредитний калькулятор заздалегідь прораховує всі ці нюанси.
 • Банківській переказ. Знайдіть найближче до вас відділення банку  і надішліть переказ на наші реквізити. Обов'язково пропишіть свої дані та ІПН, для того, щоб кредит був погашений вчасно.
 • Термінал. Просто виберіть категорію банківських операцій, вкажіть номер телефону, який прив'язаний до карти і оплатіть потрібну суму, нічого складного! Взяти кредит онлайн на банківську карту легко і вигідно разом з CashUp!

Кредити онлайн - чому саме ми?

CashUp - це зручний сервіс, який надає можливість отримати кредит онлайн на банківську карту всього за кілька хвилин! Ми готові простягнути свою руку допомоги 24 години на добу і 7 днів на тиждень, без вихідних і свят! CashUp довіряє своїм клієнтам, тому не створює перешкоди для отримання необхідної суми. Наша філософія: прозорий бізнес, швидкість виконання запросів, лояльність до клієнтів. Ми даємо вам право самостійно обрати день погашення кредиту.

Ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємо нашу систему видачі кредитів! Отримали відмову? Не біда, зверніться до нас, і ми зробимо все можливе для того, щоб допомогти вам! Весь процес займе не більше п'яти хвилин. Пройдіть всі етапи і гроші автоматично будуть зараховані на вашу карту. Вирішили взяти кредит онлайн? Тоді обирайте відповідального виконавця, обирайте CashUp!

Ми розуміємо, що життєві ситуації бувають різні, тому не будемо володіти з вас більше, ніж ви самі вирішили взяти! Ми ведемо прозору політику, так що за допомогою онлайн калькулятора можна побачити суму погашення. Сервіс буде радий, якщо ви зумієте погасити заборгованість достроково. Просто слідкуйте за станом фінансів у себе в особистому кабінеті. У нас сучасна система захисту персональних даних кожного клієнта, тому вона не потрапить в руки «сторонніх третіх осіб».

Взяти кредит онлайн на картку просто і легко разом з CashUp! Ми допоможемо вам вирішити тимчасові фінансові труднощі в найкоротші терміни! Для нас дорогий кожен клієнт, тому ми створили зручну і швидку систему розрахунку з вами. У той час, коли всі банки закривають двері, ми їх відкриваємо! Переконатися в цьому легко, просто скористайтеся послугами нашого сервісу!


Онлайн кредит в CashUp

Вам терміново потрібні швидкі гроші готівкою або на банківську картку? В Україні Вас виручать онлайн сервіси по експрес кредитування. Це вихід в багатьох випадках: забули вчасно оплатити інтернет, мобільний зв'язок, або комунальні послуги. Іноді буває, що моментально потрібні кошти на лікування, подарунок, а може і на їжу. Ось чому ми розглянемо широко питання онлайн кредитів. Ми поговоримо про те, що це таке, де їх брати, в яких компаніях видають, а також торкнемося кредитні історії і довідки з роботи.


Що таке онлайн кредит?

Онлайн кредит - це швидка фінансова допомога. Ще їх називають «гроші до зарплати». Це невеликі гроші, які клієнт оформляє і отримує через інтернет готівкою на пластикову картку банку. Українцям не потрібні довідки про доходи, підписання договору на папері. Процедура спрощена до максимуму. В Україні таку послугу надають не так давно. Активно користуватися нею почали кілька років тому. Українці почали звертатися за іпотекою та іншими великими кредитами в банки, а за грошима до зарплати в онлайн сервіси.

Скористатися послугами мікрофінансових організацій можуть повнолітні громадяни країни з гарною кредитною історією. У деяких МФО видають кошти лише з 20, а то і з 21 року. Все тому, що у молодих людей немає стажу, стабільного доходу і кредитної історії. А це і є головні критерії повернення грошей. І дійсно, за статистикою тільки 20% позичальників до 21 року оплачують борг вчасно.

На оформлення засобів йде до 15 хвилин (в залежності від обраного кредитора). Гроші видають переважно на термін до 30 днів. Є можливість активувати пролонгацію, тобто продовжити послугу, але заплативши комісію. Говорячи про відсотки, то за зручність треба платити. У МФО процентна ставка досить висока - в середньому 1,5% в день.

 

Як відбувається оформлення кредиту онлайн?

Оформлення онлайн позики відбувається швидко і без довідок про доходи. Максимально процедура може зайняти до 10 хвилин при первинному зверненні. Все, що потрібно клієнту для отримання грошей, так це wi-fi з банківською картою. Далі споживач вносить інформацію про себе в спеціальну анкету і ці дані про нього зберігаються в базі. Наявність такого особистого кабінету значно прискорює роботу системи при повторному зверненні за фінансовою допомогою.

Не варто поспішати під час заповнення анкети, тому що наробите помилок. Щоб правильно все зробити і отримати кошти до зарплати зробіть наступні кроки.

Відкрийте в браузері офіційну сторінку сервісу. Знайдіть бланк заявки, найчастіше він знаходиться на першій сторінці разом з онлайн калькулятором (або видає після внесення інформації в нього). Відповідайте на всі питання в обов'язкових полях.

В онлайн-калькуляторі відзначайте бажану кількість грошей і термін кредитування. Далі розрахуйте (поруч знаходиться відповідна кнопочка). Система протягом декількох секунд виводить остаточну суму позики з відсотками. Ніяких прихованих накруток і відсотків.

Далі Вам приходить підтвердження на електронну пошту і особистий кабінет. Ви все перевіряєте. Якщо є якісь помилки відразу зателефонуйте в кол-центр і повідомте оператору про Вашу проблему. Це також можна зробити через email.

Надсилайте заявку. Клієнту відразу висилають угоду і з цього моменту можна користуватися грошима, які перерахували на картку.


Як повернути кредит, оформлений онлайн?

На ринку онлайн кредитування все строго. Чи не повернеш раз вчасно борг - зіпсувати репутацію і кредитну історію. Дуже важливо своєчасно погашати позики. Тим більше, коли компанія йде на багато поступок в сенсі відсутності санкцій і колекторів. Пам'ятайте, що ці позики розраховані на рішення короткочасних проблем, тому їх не використовують впродовж тривалого періоду.

Є кілька способів повернути кошти.

Оплата банківською картою. Для цього потрібно зайти на сайт в особистий кабінет і слідувати вказівкам. Термінал самообслуговування. Серед всіх функцій треба вибрати категорію банківських операцій, вказати прив'язаний до карти номер телефону, далі внести гроші.

Каса будь-якого банку. Зайдіть до найближчого відділення і вкажіть реквізити компанії. Не забудьте позначити Ваші дані. Навіть якщо у Вас виникли будь-які питання, то просто зателефонуйте в сервіс і Вам дадуть відповідь на будь-яке питання. Головне, щоб Ви вирішили всі складнощі відразу і не затягували з виплатою позики.


Онлайн кредитування з CashUp: просто взяти і легко повернути!

Величезна перевага мікрофінансових організацій перед банками перебуваємо у цьому, що сервіси, як CashUp, більш «згідливі». Мікропозик видають в будь-якій точці України без жорстких вимог. При першому зверненні за позикою клієнту задають до 25 питань (частіше менше). Ці питання носять інформаційний характер. Крім ПІБ, дати народження, також запитають адреса прописки і / або фактичного проживання. Для успішного заповнення заявки ще знадобитися паспорт, ІІН, мобільний телефон (Вам вишлють підтвердження) і діючий email. І все! Забудьте про довідках з роботи, застави, поручительство. Хіба якщо Ви захоче