Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Василий

декілька секунд тому

Оформив заявку

на 2,800 грн

марина

хвилину тому

Оформила заявку

на 2,650 грн

Оксана

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,800 грн

Анна

Сьогодні об 11:46

Отримала кредит

на 1,550 грн

Инна

Сьогодні об 11:46

Оформила заявку

на 900 грн

Потрібен кредит з поганою кредитною історією?

Кожна людина може опинитися в складній життєвій ситуації, коли з різних причин не виходить погасити позику в строк. Прострочити платіж можна всього на тиждень, ненавмисно забути, але через це отримати погану кредитну історію як позичальника в очах майбутніх кредиторів. А якщо виникла термінова необхідність позичити гроші, куди звертатися? Де можна взяти кредит з поганою кредитною історією? Найчастіше банки відразу ж відмовляють таким позичальникам, але все-таки вихід є.


Що таке кредитна історія і як вона впливає на можливість отримати позику?

Кожен громадянин України, який оформляє будь-який кредит, будь то споживчий, іпотечний, ломбардний, лізинг і так далі, потрапляє в Українське бюро кредитних історій. Точніше вся історія його кредитування. Це компанія, яка акумулює всю інформацію про кожного позичальника і кредитора в Україні. Бюро кредитних історій отримує інформацію від банків, ломбардів, страхових компаній та інших фінансових організацій. Залежно від того чи були порушення кредитного договору з боку позичальника чи ні, він характеризується хорошою або поганою кредитною історією.

Перед тим, як видавати позику, так чи інша фінансова організація звертається в бюро кредитних історій і приймає рішення, ґрунтуючись на тому яка він у потенційного позичальника. Інформація з бюро кредитних історій це не імператив і кожен кредитор сам в праві приймати рішення про видачу кредиту. Хоча деякі кредитори чітко дотримуються правила: погана кредитна історія - відмова у видачі позики. Але якщо у позичальника і була неприємна історія це ще не вирок і отримати позику з поганою кредитною історією в Україні можна.


Реальні джерела отримання позики з поганою кредитною історією

Багато фінансові організації готові брати на себе ризики і видавати гроші позичальникам з будь-кредитною історією. До банків, які готові видати позику на таких умовах в Україні відносяться:

 • ПриватБанк пропонує оформити кредит на карту «Універсальна». Кредитний ліміт - 50 000 гривень. Він встановлюється індивідуально, залежно від рівня офіційного доходу, підтвердженого довідкою про дохід.

 • Альфа банк видає надає ліміти в 200 000 гривень власникам кредитний карт «Максимум», але тільки особам, старше 21 років. Обов'язково потрібно офіційне працевлаштування.

 • Ідея Банк в індивідуальному порядку послід відкрити кредит своїм клієнтам до 100 000 гривень на строк до 5 років. Також потрібно офіційне працевлаштування.

 • ОТР банк при наданні довідки про доходи видає позики до 250 000 гривень. Для того, щоб стати їх клієнтом, потрібно бути старше 25 років.

Крім банків існують фінансові фірми, які видають гроші в своїх відділеннях.

 • Швидко займ видає готівку від 300 до 3000 гривень терміном на 30 днів і процентною ставкою близько 1% на добу.

 • ШвидкоГроші можуть оформити позику від 1 дня до 30. Готівку можна отримати в будь-якому офісі фірми.


Сервіси онлайн кредитування

Це компанії, які видають позики з будь-кредитною історією і для цього не потрібно особисто звертатися до відділення. Зарахування позики відбувається на кару будь-якого банку України.

 • Moneyveo кредитує на строк до 30 днів. Сума позики може коливатися від 3 000 до 10 000 гривень. дозволяє моніторити стан кредиту в особистому кабінеті і через нього погашати позику.

 • Sgroshi або ШвідкоГроші не тільки видає кредити в відділеннях, а й здійснює нарахування позики в мережі.

 • Credit365 за 15 хвилин оформлять онлайн кредит від 500 до 10 000 гривень без довідки про доходи і з поганою кредитною історією.

 • Компаньйон Фінанс також є онлайн фінансовим сервісом з видачею на карту до 10 000 гривень.

 • Ваша готівочка пропонує отримати гроші швидко і просто. Позики від 200 до 7 000.

 • Ccloan це інтернет компанія, яка працює не тільки в Україні, але і Грузії і Казахстані. Дає позики до 10 000 на 30 днів.

 • CashUp фінансовий сервіс, що працює в режимі 24-7. Постійні клієнти можуть отримати до 10 000 гривень з 80% знижкою.


Чому за допомогою CashUp можна взяти кредит і поліпшити свою кредитну історію

Компанія CashUp створила для своїх клієнтів програму, за якою можна отримати позику можуть позичальники з поганою кредитною історією. Навіть якщо в минулому були невдалі стосунки з кредиторами, CashUp допоможе поліпшити ситуацію. Оформивши в інтернеті заявку і вчасно виплативши по ній борг, позичальник автоматично отримує по хорошу кредитну історію, тим самим перекриваючи свій негативний досвід кредитування. Чим частіше людина звертається в CashUp, тим краще у нього кредитна історія і тим нижче у нього процентні ставки по кредиту.


Як відбувається оформлення кредиту

Вся процедура відбувається в інтернеті. Оформити позику можна в будь-якому зручному місці і в будь-який зручний час. Тепер для отримання кредиту не потрібно подавати величезну кількість довідок, документів, шукати поручителів і заставу. А все що потрібно це:

 • Мати паспорт громадянина України та бути старше 18 років

 • Ідентифікаційний код

 • Комп'ютер або телефон з підключеним інтернетом

 • Карта будь-якого банку

 • Ніяких довідок про доходи, виписок з бухгалтерії або відділу кадрів. Тому оформити позику від CashUp можна саме в той момент, коли в ньому виникла необхідність. Взяти кредит з поганою кредитною історією можна в кілька кроків:

 • Зайти на сайт компанії cashup.com.ua

 • Уважно заповнити заявку, внісши особисті дані в спеціальну анкету.

 • Натиснути «Чи підтвердить заявку»

 • Дочекатися прийняття рішення по заявці (1-2 хвилини).

 • Отримати смс або електронного листа з рішенням.

 • Користуватися грошима з карти.

 • Крім того, що компанія допомагає поліпшити кредитну історію, вона ще й пропонує позики на максимально прозорих і вигідних умовах, без прихованих комісій і страховок. Позики в інтернеті від CashUp це ще і гнучкі умови погашення, і максимальна швидкість оформлення, - від 5 до 10 хвилин.


Відгуки клієнтів компанії CashUp з поганою кредитною історією

 • «Збиралася брати іпотеку. Зібрала всі документи і згадала, що коли навчалася в університеті брала в розстрочку ноутбук. І кілька разів були прострочення. В банку мені сказали, в банку працювала тоді моя подруга, яка мені підказала, що у мене погана кредитна історія через це. Тому кредит мені могли не видати. На сайті cashup.com.ua я дізналася, що можна виправити кредитну історію за допомогою онлайн позик. Я оформила черзі 2 мікро позики на кілька днів на невелику суму. У підсумку за ода кредиту я заплатила всього лише 350 гривень. Моя кредитна історія в бюро кредитних історій покращилася і через місяць банк видав мені позику на покупку житла. Я дуже вдячна, за те, мені в найкоротші терміни і за невелику суму допомогли виправити мої похибки ». (Катерина, 32 років, Київ).

 • «Коли звернувся в банк за кредитом на невелику суму, мені відмовили. Сказали, що в мене погана кредитна історія. Сума була невелика, але часу на підготовку документів було витрачено 7 днів. До того ж відмова сильно засмутив. Від знайомих чув про компанію CashUp і вирішив ризикнути і оформити позику в інтернеті. Рішення було позитивне, незважаючи на погану кредитну історію, причому рішення я чекав всього лише 10 хвилин. Дякую за допомогу і оперативність надання кредиту. »(Микола, 38 років, Дніпропетровськ).

 • В Україні отримати гроші з поганою кредитною історією цілком реально. Існують компанії, які довіряють своїм позичальникам і не дивляться на те, що було в минулому. Важливо не опускати руки в складних ситуаціях, а шукати тих, хто допоможе і не закриє перед Вами двері.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин