Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Сума кредиту, грн
500 грн 3,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019

Василь

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 2,650 грн

Виталий

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 750 грн

Анна

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,650 грн

Тетяна

Сьогодні о 13:26

Оформила заявку

на 2,600 грн

Мирослава

Сьогодні о 13:25

Отримала кредит

на 850 грн

Онлайн кредит в CashUp!

Вам терміново потрібні швидкі гроші готівкою або на банківську картку? В Україні Вас виручать онлайн сервіси по експрес кредитування. Це вихід в багатьох випадках: забули вчасно оплатити інтернет, мобільний зв'язок, або комунальні послуги. Іноді буває, що моментально потрібні кошти на лікування, подарунок, а може і на їжу. Ось чому ми розглянемо широко питання онлайн кредитів. Ми поговоримо про те, що це таке, де їх брати, в яких компаніях видають, а також торкнемося кредитні історії і довідки з роботи.

 

Історія «онлайн кредитів на карту»

Механізм отримання швидких грошей не новий. Якщо поглибиться в історію, то поняття споживчого кредиту існувало ще в VI столітті до нашої ери. До Соломона іудеї за свій обов'язок потрапляли в боргове рабство. Наймудріший з правителів Ізраїльського царства змінив закон. Згідно з його рішенням, позичальник став відповідати за свої борги не особистою свободою, а майном. З того часу, протягом століть, кредитування було не дуже розвиненим. 

Першими, хто запустив маховик банківських особистих кредитів були американці. У міжвоєнний період кілька американських фінансових установ об'єдналися і почали видавати кредити. Переважно на медичні послуги, навчання. Потім вони почали розвивати споживчу позику. У 50-60х роках він поширився по всьому світу. І вже через 50 років світ перейшов в сферу онлайн кредитування. Саме тоді, коли інтернет став доступний для всіх. Бізнес став переміщатися в онлайн простір. В Україні така послуга стала доступною близько 5 років тому. Вона набирає популярність завдяки легкості оформлення, хоча відсотки для багатьох ще поки високі.  

 

Що таке онлайн кредит?

 

Онлайн кредит - це швидка фінансова допомога. Ще їх називають «гроші до зарплати». Це невеликі гроші, які клієнт оформляє і отримує через інтернет готівкою на пластикову картку банку. Українцям не потрібні довідки про доходи, підписання договору на папері. Процедура спрощена до максимуму. В Україні таку послугу надають не так давно. Активно користуватися нею почали кілька років тому. Українці почали звертатися за іпотекою та іншими великими кредитами в банки, а за грошима до зарплати в онлайн сервіси.

Скористатися послугами мікрофінансових організацій можуть повнолітні громадяни країни з гарною кредитною історією. У деяких МФО видають кошти лише з 20, а то і з 21 року. Все тому, що у молодих людей немає стажу, стабільного доходу і кредитної історії. А це і є головні критерії повернення грошей. І дійсно, за статистикою тільки 20% позичальників до 21 року оплачують борг вчасно. 

На оформлення засобів йде до 15 хвилин (в залежності від обраного кредитора). Гроші видають переважно на термін до 30 днів. Є можливість активувати пролонгацію, тобто продовжити послугу, але заплативши комісію. Говорячи про відсотки, то за зручність треба платити. У МФО процентна ставка досить висока - в середньому 2% в день. 


Як відбувається оформлення онлайн кредиту в інтернеті?

 

Оформлення онлайн позики відбувається швидко і без довідок про доходи. Максимально процедура може зайняти до 10 хвилин при первинному зверненні. Все, що потрібно клієнту для отримання грошей, так це wi-fi з банківською картою. Далі споживач вносить інформацію про себе в спеціальну анкету і ці дані про нього зберігаються в базі. Наявність такого особистого кабінету значно прискорює роботу системи при повторному зверненні за фінансовою допомогою.

Не варто поспішати під час заповнення анкети, тому що наробите помилок. Щоб правильно все зробити і отримати кошти до зарплати зробіть наступні кроки. 

 

 • Відкрийте в браузері офіційну сторінку сервісу. Знайдіть бланк заявки, найчастіше він знаходиться на першій сторінці разом з онлайн калькулятором (або видає після внесення інформації в нього). Відповідайте на всі питання в обов'язкових полях. 
 • В онлайн-калькуляторі відзначайте бажану кількість грошей і термін кредитування. Далі розрахуйте (поруч знаходиться відповідна кнопочка). Система протягом декількох секунд виводить остаточну суму позики з відсотками. Ніяких прихованих накруток і відсотків. 
 • Далі Вам приходить підтвердження на електронну пошту і особистий кабінет. Ви все перевіряєте. Якщо є якісь помилки відразу зателефонуйте в кол-центр і повідомте оператору про Вашу проблему. Це також можна зробити через email.
 • Надсилайте заявку. Клієнту відразу висилають угоду і з цього моменту можна користуватися грошима, які перерахували на картку.

 

Як повернути кредит, оформлений онлайн?

 

На ринку онлайн кредитування все строго. Чи не повернеш раз вчасно борг - зіпсувати репутацію і кредитну історію. Дуже важливо своєчасно погашати позики. Тим більше, коли компанія йде на багато поступок в сенсі відсутності санкцій і колекторів. Пам'ятайте, що ці позики розраховані на рішення короткочасних проблем, тому їх не використовують впродовж тривалого періоду. 

Є кілька способів повернути кошти.

 • Оплата банківською картою. Для цього потрібно зайти на сайт в особистий кабінет і слідувати вказівкам. 
 • Термінал самообслуговування. Серед всіх функцій треба вибрати категорію банківських операцій, вказати прив'язаний до карти номер телефону, далі внести гроші.
 • Каса будь-якого банку. Зайдіть до найближчого відділення і вкажіть реквізити компанії. Не забудьте позначити Ваші дані.

Навіть якщо у Вас виникли будь-які питання, то просто зателефонуйте в сервіс і Вам дадуть відповідь на будь-яке питання. Головне, щоб Ви вирішили всі складнощі відразу і не затягували з виплатою позики.

Онлайн кредитування з CashUp: просто взяти і легко повернути!

 

Величезна перевага мікрофінансових організацій перед банками перебуваємо у цьому, що сервіси, як CashUp, більш «згідливі». Мікропозик видають в будь-якій точці України без жорстких вимог. При першому зверненні за позикою клієнту задають до 25 питань (частіше менше). Ці питання носять інформаційний характер. Крім ПІБ, дати народження, також запитають адреса прописки і / або фактичного проживання. Для успішного заповнення заявки ще знадобитися паспорт, ІІН, мобільний телефон (Вам вишлють підтвердження) і діючий email. І все! Забудьте про довідках з роботи, застави, поручительство. Хіба якщо Ви захочете збільшити суму, але головна спеціалізація таких МФО - швидкі короткострокові кредити.

 

Не забувайте про правдивість і правильності введених даних. Рішення про надання коштів приймає не людина, а автоматизована система. Вона перевіряє по базах інформацію, що ввів клієнт. І якщо вона знайде похибка або неточність, то це привід відмовити у проханні. Як відзначають експерти компанії CashUp, будь-яка недостовірна інформація просто буде сприйматися як навмисне брехня. А це в більшості випадків - відмова.

Коли не обійтися без моментального мікропозик.

Варіантів може бути дуже багато. Ви поїхали у відрядження і забули гаманець. В такому випадку краще не панікувати, а оформити онлайн мікрокредит і моментально отримати позику, щоб оплатити готель. А може Ви хочете зробити сюрприз для дитини і організувати день народження, а зарплату не видали. Такі сервіси як CashUp рятують ситуацію. Іноді можуть затримати і зі стипендією, а столик на вечір вже заброньовано і подарунок давно купили подрузі. А бувають ситуації гірше - як раптові проблеми зі здоров'ям, або невелике ДТП. Швидкі кредити прийдуть на допомогу в цих та багатьох інших проблемних моментах життя.

Як не потрапити в боргову яму: коли можна брати кредит в інтернеті?

Кредит онлайн - це зручний, моментальний, простий механізм позичання грошей в екстрених випадках. Такі кошти не вирішують всі Ваші проблеми. Щоб не загнати себе в боргову яму, потрібно обміркувати багато моментів. По-перше, цільове призначення коштів. На що вони Вам потрібні? Чи справді без них не обійтися? Якщо хочете витратити гроші на дурниці, то краще їх не брати. А ось головна їх мета - це виручити Вас в потрібний момент.

Другий нюанс - це Ваша впевненість в тому, що зможете повернути їх вчасно. Взяти легко, а повернути складніше. Прострочення коштує грошей. По-третє, де Ви збираєтеся брати мікропозик. Це повинні бути сервіси, які добре зарекомендували себе. У них повинні бути адекватні умови з надання позики (як у CashUp), щоб не побоюватися, що Вам нарахують приховані відсотки. Добре читайте умови по кредитуванню. Повністю і до кінця. Завжди.

І останній момент. Позичати можна, коли є впевненість в тому, що в наступний раз ситуацію можна запобігти. Щоб бути впевненим у завтрашньому дні заробите таку собі «фінансову подушку». В середньому, дві-три зарплати. Перестаньте тринькати. Намагайтеся скоротити витрати Вашого бюджету на 20%, в ідеалі на 30%. Купуйте і витрачайте тільки на важливі і потрібні послуги і товари. Ще один хороший рада від експертів - почати збирати на глобальну мету. В результаті, у Вас завжди буде звідки взяти трохи грошей в екстрених випадках. 

Хто видає гроші онлайн?

 

Головними гравцями ринку онлайн кредитування є мікрофінансові організації і банки. І між процесом видачі коштів є істотна різниця. Другі намагаються встигати за МФО і також розглядають заявку клієнта через інтернет. Відмінність в тому, що для повноцінного кредитування в банку, клієнту все одно необхідно звертатися до відділення. Там сторони підписують договір. І тільки після цього людина отримує позику. На їхню користь говорить те, що вони кожного разу намагаються вдосконалюватися. Зараз вони вводять послугу доставки документів кур'єрською службою.  

Варто також відзначити, що є ще кілька варіантів взяти гроші в борг. Вони менш популярні, але також представляють цей сегмент. Це може бути кредит через приватних інвесторів, електронні платіжні системи, кредитного брокера або інтернет-магазин.

Відмінності кредитування в банках і онлайнових МФО.

 

Розберемо більш детально переваги і недоліки кожного з варіантів кредитування. 

 

 • Вікове обмеження. Банки не видають позики громадянам молодше 21 і старше 65 років. МФО надає фінансові послуги позичальникам з 18 років і навіть пенсіонерам.
 • Локація. Отримати позику можна в Києві, Харкові, Одесі або будь-який інший точці України. Як тільки система схвалила Вашу заявку, гроші надходять на карту.
 • Час роботи. В онлайн сервісах цілодобовий режим роботи: 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Без вихідних і свят. 
 • Документи, поручителі, заставу. Банки, в силу того, що вони не можуть видавати гроші «сумнівним» клієнтам обмежені у виборі. У МФО розуміють, що людина без довідки з роботи може працювати фрілансером, або студент отримає заробіток і віддасть. А може людина і офіційно безробітний, але все одно у нього є де взяти фінанси.
 • Відсотки. У банків вони нижче, оскільки установи спеціалізуються на більш довгострокових кредитах. Вимоги жорсткіші.
 • Прийняття рішень. У МФО постаралися мінімізувати людський фактор. Аналітична система перевіряє дані, і якщо це не найжорсткіший неплатник, то позику клієнтові видають. 
 • Ризик. Банки завжди користуються славою надійних фінансових установ (ми не говоримо про тих, які стоять на черзі ліквідації). Однак українці починають звикати і до онлайн сервісів. І якщо умови адекватні, і МФО себе добре вже зарекомендували, то боятися нічого. Хоча і є шарлатани в цій сфері. Найчастіше, вони будуть наживатися на прихованих відсотках. 
 • Економія. Мікрофінансові організації вітають дострокове погашення боргу, а це зменшує комісію. 
 • Безпека. Як одні, так і інші намагаються вводити найпотужнішу систему шифрування і захисту даних клієнтів.

 

Банки, що надають кредити онлайн

 

Із зростанням впливу технологій на наше життя, банкам довелося підлаштовуватися. Фінансові установи завели сайти, наповнили їх контентом і перенесли частину послуг онлайн. Вони не поспішають роздавати гроші на право і наліво онлайн. Установи часто ставлять багато умов для отримання кредиту: довідки з роботи, заставу, хороша кредитна історія. Банкам цікавіше працювати з великими кредитами. В останні роки споживчі позики стали не їх нішею, а онлайн сервісів. Деякі виходять із ситуації наступним чином - видають клієнтам кредитну карту, встановлюють безвідсотковий строк і кредитний ліміт. Українцям найчастіше така послуга припадає до душі. Але тут майже кожен банк не відходить від головної вимоги - довідок про доходи, особливо якщо сума не маленька.

 

Існує ще інший спосіб. Банки створили послугу онлайн позик, але тут є нюанси. Споживач заповнює заявку в інтернеті, але видача грошей відбувається готівкою або на картку після оформлення документів у відділенні. Тобто фізична присутність і відвідування банку обов'язково. 

 

Лідери банківського сектора в короткостроковому кредитуванні.

 

У ІдеяБанк (IdeaBank) є дві кредитні карти «Card Blanche White» і «Card Blanche Blue». Максимально, що видадуть клієнту по картах - це 200 тисяч гривень. Термін їх дії - три роки. Річна ставка по першій 48% і 24% по другій. Позичити кошти можна на більш короткий термін. Серед переваг: кешбек до 10% (при розрахунках у торгових мережах); 3 місяці пільгового періоду, безкоштовне зняття коштів у банкоматах та інші. Також IdeaBank пропонує гроші готівкою від 20 до 200 тисяч гривень. До 40 тисяч можна отримати і без довідки та роботи. Умови залежать від обраного пропозиції і тривалості користування боргом. Вік позичальника - не менше ніж 21 років і не старше 74 років.

ОТП Банк пропонує гроші в борг до 300 тисяч, при цьому річна процентна ставка складе 36%. Максимально позичають кошти на 60 місяців. На прийняття рішень йде від 1 до 8 годин, все залежить від суми коштів. Працюють вони з клієнтами від 26 до 55 років.

АльфаБанк випереджає вищезгадані банки тим, що відвідувати фінустанова не обов'язково. Правда, це теж не повноцінно онлайновий кредит. Документи надсилають кур'єрською службою. Працюють в режимі 24/7. Максимальна сума боргу - 50 тисяч гривень на термін від 3 до 36 місяців. Щомісячна комісія від 2,3%. Вік клієнта - 26 - 69 років. Пропозицій і варіацій з кредитування в Україні готівкою і на банківську карту багато, тому потрібно вибирати на їхньому сайті, що більше підходить саме Вам.

Варто сказати про ПриватБанку. В інтернеті банк не надає гроші, тому потрібно йти до відділення. Але оскільки багато українців є клієнтами банку, не могли його не згадати. Найпростіший варіант оформити кредит, так це взяти карту «Універсальна». Вам її видадуть в відділенні за 15 хвилин. При собі потрібно мати як завжди паспорт і ІІН. Безкоштовно засобами можна користуватися до 55 днів. Пропонують вони багато цікавих варіантів (подивитися можна на сайті або звернутися до відділення), вирішують в індивідуальному порядку.

Ощадбанк хоч і пропонує оформити заявку онлайн - видача грошей відбудеться тільки після вирішення всіх питань у відділенні. Плюс всі кредити, що видає фінустанова дуже великі. Вони розраховані на великий бізнес, або на клієнтів, які беруть кошти на машину, будинок або інші великі покупки.

Які МФО надають кредити онлайн?

 

З мікрофінансовими організаціями набагато простіше. Це їх ніша. Ще раз відзначимо, що послуга не безкоштовна, а досить дорога для середньостатистичного українця. В середньому за день беруть 2%. І беруть їх не просто так, а за зручність, гнучкість і швидкість в роботі. На відміну від банків, майже всі онлайн сервіси працюють з повнолітніми українцями. Всі переводять гроші онлайн протягом 5 хвилин після підтвердження заявки. Як тільки такі компанії зайшли на ринок - займ став більш доступним, а процедура кредитування населення простіше. 

 

Тепер українець знає куди звертатися, якщо терміново нудні гроші на ремонт, техніку, подарунок або лікування. Найчастіше так позичають, коли до зарплати залишилося пару днів, а смикати знову друзів або сусідів не охота. Клієнти готові переплачувати. Все тому, що не потрібно ламати голову як взяти довідку про доходи якщо ти студент або взагалі безробітний. 

 

Швидкість оформлення, мінімальна кількість паперів і ширші вікові рамки - все це підкуповує. Все, що потрібно - це вибрати відповідний онлайн сервіс. Система оформлення проста. Після введення ПІБ, ідентифікаційного коду, банківської карти і контактних з паспортними даними, клієнт отримує гроші. На все про все йде від 5 до 15 хвилин, в залежності від компанії. Зараз на ринку близько 20 фірм. Їх чисельність зростає пропорційно зацікавленості споживачів в різних містах України. Ними цікавляться в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Івано-Франківську, Херсоні та інших точках країни.

 

Огляд ключових сервісів онлайн позик

Ваша Готівочка пропонує до 7 000 гривен. Мінімальна комісія за користування позикою в день становить 2%. Тобто за максимальне використання боргу в 16 днів, Ви заплатите 9240 гривень. А це 32% переплати за цей період. 

У Гроші всім процентна ставка майже така ж - 1,9%. Клієнт може взяти до 15 тисяч гривень на три тижні. Це максимальні термін і сума кредиту в компанії. 

ЄвроГроші - до 7 000 гривен під 1,9% в день. Термін користування боргом не повинен перевищувати 30 днів. Гроші може взяти людина, яка досягла 21 років. Існують персональні знижки. 

Компаньон фінанс крім звичайних вимог, просить пройти ідентифікацію BankID і прикріпити фото. КФ приймає рішення протягом 30 хвилин. Сервіс видає мікрокредити людям під 0,82% в день на термін до 14 днів. При цьому дає право частою пролонгації - 26 разів до 6 місяців. Максимальний займ - 10 000 гривень.

Швидко гроші - компанія, яка надає кредити готівкою до 3 000 гривень. Максимальний термін погашення - 30 днів. Плата за користування грошима фіксується і залежить від суми і тривалості їх використання. 

CashUp пропонує взяти гроші на суму до 3 000 гривень. Відсоток залежить від тривалості та суми кредиту. Максимальний термін погашення мікропозик для постійних клієнтів - 65 днів. Але експерти сервісу не радять брати борг на такий тривалий період. В такому випадку просто доведеться заплатити майже стільки ж - 2 925. Постійні позичальники можуть взяти до 10 тисяч гривень зі знижкою до 80%. 

У CCloan перші гроші доступні в розмірі до 2 тисяч гривень. ССлоун дають його терміном до 30 днів з правом пролонгації. Далі сума виростає до 10 000. Стандартна ставка 1,33% в день. Компанія ввела ставку на перший кредит в розмірі 0,01% в день.

Credit365 дає можливість громадянам у віці від 20 до 75 років отримати мікрокредит у розмірі до 7 000 гривен. Максимальний термін погашення 30 днів. Ставка за відсотками 42,5. 

GlobalCredit надає до 10 000 гривень на термін до двох тижнів під 2% в день. Отримати кошти може людина з 18 років до 71 року. У сервісу є багато відділень по Україні, тому і доступні гроші готівкою.

З Moneyveo можна отримати кредит до 2 000 гривень для нових клієнтів і для постійних кошти доступні до 7 500гривен. Ставка - до 27,2%. Манівео, як і колеги ССлоан, зробили подарунок на перший займ. 

 

Швидко і зручно оформити онлайн кредит з CashUp

 

CashUp в Україні - це доступний, сучасний, експрес сервіс на ринку кредитування в інтернеті. Ми готові допомогти клієнту в будь-який час доби, 7 днів на тиждень, без вихідних і свят. Філософія сервісу полягає в тому, щоб налагодити довіру з людиною і не підвести його. У нас Ви отримаєте швидкість виконання роботи, лояльний підхід, прозорість, постійне поліпшення сервісу. Ваші дані не передаються третім особам, а вся інформація на сайті захищена відповідно до міжнародних стандартів. Кешап пропонує ряд переваг для споживачів, серед яких такі:

 

 • проста і зручна процедура оформлення позики;
 • гроші переводять моментально на будь-яку банківську карту; 
 • на підтвердження та отримання грошей йде всього кілька хвилин (максимум 10, якщо Ви користуєтеся сервісом вперше);
 • для постійних клієнтів компанія з часом знижує відсотки;
 • не має значення, де Ви перебуваєте, кредит можна отримати в будь-якому куточку України;
 • CashUp НЕ Юліта: робота і умови прозорі, немає прихованих комісій і відсотків, додаткових умов;
 • якщо порівнювати з сегментом короткострокових позичок, то тут відсотки нижчими від ринкових;
 • ніяких документів з роботи, застав, поручителів;
 • досить високий шанс на схвалення Вашого запиту (сервіс задовольняє 90% звернень);
 • для постійних клієнтів сума позик постійно зростає, а система аналізує швидше заявку;
 • гнучкий підхід. Якщо людина повертає кошти швидше обумовленого терміну, то платити доведеться менше. Якщо не встигає, то можна зробити пролонгацію мікрокредиту.

 

Кредитна історія

 

Дуже важливий аспект в експрес кредитуванні наявність кредитної історії. І не тільки в питанні моментальних онлайн позик. Чому в Україні це один із критеріїв видачі позики? Все просто. Кредитна історія - це досьє на клієнтів банків і МФО про їхні зобов'язання за раніше взятими кредитами. У цьому документі фіксують кількість виданих позик, своєчасність і швидкість їх погашення. Є й згадки про відмови по позиках, якщо такі були. КІ містить відомості про судові розгляди.  

 

Виходячи з вищесказаного можна зрозуміти, що кредитори на основі цих досьє вирішують чи давати позику людині, чи ні. Статистично, в 80% банки і МФО відмовляють у кредитуванні через погану кредитну історію. Таке досьє язик не повертається змінити, видалити. Його можна тільки трохи поліпшити. 

 

Коли фінансова організація розглядає заявку на позику, то при винесенні рішень звертається в бюро кредитних історій. КІ туди передають за згодою клієнта при першій видачі мікропозик. У БКІ можуть надходити відомості ще від страхових і лізингових компаній, а також кредитних спілок.

 

Які бувають кредитні історії?

 

Всього існує три види кредитних історій. Раніше згадувалася погана КІ. Це означає, що вона містить порушення з боку клієнта. Наприклад, він не виплачував тіло кредиту, прострочив виплати за відсотками, залишив борги непогашеними або довів справу до судового розгляду. Все це не грає на руку позичальникові. Може на незначні порушення, кредитор і закриє очі, але ніяк не на тривалі прострочення. 

 

Коли тільки з'явилася можливість у людей брати експрес гроші, то вони просто забували про виплату. Іноді через фінансову неграмотність і незнання про КІ, іноді не вміли планувати витрати. Така недисциплінованість привела до того, що зараз один з найбільш поширених питань у фінансовому секторі мережі - «як виправити кредитну історію». 

Часто люди думають, що можуть внести зміни заднім числом. Це не так. Бюро зробили так, щоб вони заробляли і працювали як якісний інструмент перевірки боржників. Відповідно їх система повинна працювати. Сподіватися потрібно на себе і самому стежити за особистим фінансовим досьє. 

Існує ще й нейтральна кредитна історія. Багато хто вважає, що це найкращий варіант. І це велика помилка. Банки дають фінанси тільки тим клієнтам, яких знають, а люди з нульовою КІ не зверталися за кредитами взагалі. Фінансові установи не знають, що від них очікувати, тому не поспішають видавати кошти таким позичальникам. Найкраща, це позитивна кредитна історія. Тож бажаємо всім клієнтам сформувати собі таку і не мати фінансових проблем.  

Що таке бюро кредитних історій?

 

Бюро - це комерційна організація, яка збирає, видає під запит і оперує кредитним досьє позичальника. Така співпраця для банку платне. Щоб заощадити і не розпорошуватися, кредитори найчастіше працюють з однією, максимум двома організаціями. Досьє зберігається там протягом багатьох років. В Україні такі бази знаходяться в приватних компаніях, а зараз їх на ринку близько десяти. Найактивніші і реальні гравці на ринку це три організації.

 

Перша, і найбільша база позик фізичних осіб - це Українське бюро кредитних історій. Вона містить 40 мільйонів кредитних історій. розпорядженні Міжнародного бюро кредитних історій приблизно 15 мільйонів КІ. Крім того, організація підтримує співпрацю з більшістю банків в Україні. Ще одна велика компанія - Перше всеукраїнське бюро кредитних історій. Вона - уклала партнерство з майже 100 банками та іншими організаціями.

 

Є ще реєстр позичальників. Це єдина інформаційна система, яку створив НБУ. Однак на повну котушку, а тим більше на рівні комерційних бюро, він ще не заробив.

 

Як виправити погану кредитну історію?

Якщо Ви сподіваєтеся хоч як-небудь позбутися від Вашої історії, то забудьте. Всі, хто порушували з виплатами кредитів думали про видалення кредитної історії. Це неможливо ніяк зробити, хоча люди і пробують. І на таких відчайдушних боржниках часто заробляють шахраї. Не варто вірити фразами «ми знаємо, як видалити кредитну історію». А то і взагалі обіцяють зробити це за добу. 

Щоб не потрапити таким шарлатанам на гачок, потрібно розуміти схему роботи бюро. Ці бази дуже добре захистили. Доступ до них дали одиницям, а досьє зберігають не тільки в бюро, а й в банках. Тобто, навіть якщо знайдеться людина, яка видалить (що малоймовірно) в одній системі Вашу історію, то дублікат або оригінал все ж залишається. Так що краще думати про те, як відразу завести хорошу репутацію і потім вільно отримувати гроші при необхідності.

 

Кредит онлайн - спосіб поліпшення кредитної історії!

 

Поліпшити кредитну історію можна. Це не видалити або стерти. Це праця самого позичальника, а довгий чи ні - залежить від нього самого. Які фактори впливають на формування КІ? На перше, що звертають - це частота звернень за позиками. Друге - проблеми (якщо були, то які) з виплатою відсотків і тіла позики. Також дивляться на суми кредитів і чи є ще незакриті борги. Важливим аспектом в досьє грає інформація про можливі судові розгляди по раніше узятих кредитах.

Беручи це до уваги, людина може свій рейтинг шляхом дотримання всіх тонких моментів. Експерти Cashup підкреслюють, що клієнт може змінити своє досьє кількома способами. Можна взяти кредит, погасити його вчасно, взяти наступний і вже ситуація буде поліпшуватися. Кредитор буде бачити, що Ви змінили тактику і стратегію поведінки. Тут дуже важливо дотримуватися всіх правил і розпорядження. Зрозуміло, що шлях не швидкий, але ефективний. 

Що можна ще зробити, щоб точно отримати позику? Історію варто позбавити від помилок. Наприклад, у банку помилилися і не передали Ваші дані про своєчасне погашення кредиту. Позичальнику слід контролювати відправлення інформації по кредиту. 

Є ще один хороший шлях. Боржнику будуть потрібні електронний гаманець і дві кредитки на досить великі суми з різних банків. Тут вирішуються питання по позиках з різних банків. Одним махом. Схема наступна: гроші з однієї кредитки перекидаємо на іншу, повністю обнулила її. Кошти необхідно перевести через інтернет. Важливо почекати пільговий період, який є майже в кожному банку. І повторюєте маневри. Важливо, що це цілком законний метод. Адже, як і куди витрачати свої гроші - справа суто особиста. Відсоток від перекладу доведеться оплатити. В результаті у Вас будуть позитивні характеристики, так і ще не однієї банківської установи.

Яка користь від МФО для тих, у кого поганий досьє позичальника?

 

Онлайн сервіси допомагають клієнтам з неідеальним досьє. Банки довіряють гроші тільки самим благонадійність, а ось МФО розширюють клієнтську базу. Вони входять в положення людини, розуміють, що зарплати затримують, іноді трапляються непередбачені витрати і ПП. Онлайн сервіси більш лояльні. За статистикою, в CashUp після перевірки даних близько 90% клієнтів з поганим кредитним досьє отримують позику. І що цікаво - вони віддають гроші потім вчасно. Ось чому для таких компаній дуже важливо налагодити довіру з кожним позичальником.

 

Що таке довідка про доходи і для чого вона потрібна?

 

Часто у клієнтів виникає питання: «А як же отримати кредит, якщо немає документів з роботи?». Спочатку розберемо, що ж це таке. Довідка про доходи - це документ, в якому вказана інформація про розмір нарахованої заробітної плати працівника за вирахуванням податків. По суті, це є один з головних документів, який підтверджує платоспроможність людини. Ця довідка знадобиться в багатьох ситуаціях. Її вимагають при оформленні різних пільг і субсидій. Також вона потрібна, коли людина стає на облік в Центр зайнятості, їде за кордон, або збирається звернутися за грошима до фінансової установи.

 

Так ось, більшість банків Вам дійсно покажуть на двері, якщо Ви студент або безробітний. Навіть якщо у Вас є робота, але не оформлені офіційно, з Вами навіть не будуть говорити. Що ж робити, якщо необхідний споживчий кредит, а довідку взяти ніде? Вихід знаходиться в просторах мережі. Сервіси в інтернеті переважно не вимагають нічого крім паспорта і ІІН. Якщо ж потрібен буде довгостроковий кредит, то доведеться звернутися в банк. І в такому випадку, без довідки точно не обійтися.

 

Як отримати довідку з роботи для оформлення кредиту

 

Довідку про доходи видає бухгалтер, тому необхідно звернутися до нього з усною проханням. Не забудьте вказати терміни, а також для будь інституції Вам потрібен документ. Через п'ять робочих днів можете приходити і забирати Вашу довідку. Тримайте в пам'яті те, що обмеження по дії довідки варіюється від 10 до 30 днів. Зазвичай її видають за крайні півроку, вказавши інформацію помісячно. Все залежить від виду бажаного позики. На видачу споживчих мікрокредитів будуть потрібні дані за останні 3 місяці, а ось для іпотечних позик мова піде про 12 календарних місяцях. 

 

Важливі пункти в документі

 

До довідки про доходи у банків свої вимоги:

 

 • Коректне назву компанії, на яку Ви працюєте. Контактні дані підприємства (юридична та фактична адреса, телефон), відомості з реєстру ЄДР.
 • ПІБ директора і головного бухгалтера компанії, а також їх підписи.
 • Дата оформлення та реєстраційний номер довідки. Обов'язкова наявність чіткої і читається печатки на документі.
 • Ваші дані (прізвище, ім'я, по батькові, посаду, ІІН, дата прийому на роботу). 
 • Розмір доходів (з урахуванням усіх відрахувань) за три місяці, півроку чи рік (в залежності від вимог під певний займ). Зазвичай банки просять вказувати тільки офіційну зарплату співробітника, але можуть зробити запит про неофіційні зарахування. 
 • Всі довідки видають із зазначенням мети видачі.
 • Ще один момент. Наявність інформації з вищевказаних пунктів зазвичай задовольняють фінустанови. Є й такі, що запитують трохи більше. Для цього Вам необхідно звернутися в банк і дізнатися, що саме має бути зазначено з додаткових пунктів.

 

В даних довідках важливо не допускати помилки, помилки, оскільки це важливий документ, на підставі якого Вам видають гроші. У банку ретельно перевіряють достовірність інформації. Що може викликати підозру? Будь пункт. Там пильно аналізують Вашу посаду, рівень доходів, тривалість роботи на фірмі. Якщо в банку виявлять невідповідності, то будуть ще дивитися на власні ризики на Вашу кредитну історію. Чим більша сума, тим більше питань може виникнути. Крім того, можуть ще дзвонити головному бухгалтеру або директору і задати свої питання.

 

Як взяти довідку про доходи в інтернеті

 

На сьогодні існує додаткова можливість взяти довідку в мережі. Щоб отримати документ, потрібно скористатися особистим кабінетом в інтернеті. Увійти за допомогою електронного ключа по цифрового підпису платника і отримати документ або консультацію. 

 

Онлайн-система доступна цілодобово, без вихідних і свят. У Державній фіскальної службі вважають, що електронний кабінет платника податків має багато плюсів. Зокрема, оптимізація часу, відсутність суб'єктивного фактора. Також, на їхню думку, запуск цієї опції значно зменшить корупцію в процесі сплати податків.

 

Чи можна в CashUp отримати кредит онлайн без довідки про доходи?


Перевага такого сервісу як CashUp саме в тому, що не потрібно витрачати час на додаткове підтвердження платоспроможності клієнта. Вся робота будується на довірі до людини. Пропала необхідність бігати за документами, шукати поручителів, боятися за свою заставу. CashUp вирішує короткочасні проблеми позичальника і надає відразу гроші готівкою на банківську карту. 

CashUp - найбільш зручний та оперативний спосіб швидко отримати готівку серед усіх можливих:


Зайняти у друзів, родичів або знайомих. Звернеться до фінансової підтримки своїх рідних і близьких - один з найбільш простих способів отримати потрібну суму готівки, але в той же час, далеко не завжди зручно звернеться до подібної допомоги. Багатьом просто незручно афішувати свої фінансові труднощі перед людьми з найближчого і родинного оточення.


 • Взяти терміновий кредит у банку. Досить комфортний і зручний для багатьох громадян України спосіб вирішити свої труднощі з якої бракує сумою готівки, але не завжди цей спосіб відрізняється високою оперативністю. Банки можуть вимагати оформлення різних довідок і документів, і це їх істотний недолік, з вини якого страждає оперативність отримання грошової позики.
 • Позичити гроші в борг під розписку у приватної особи. Зараз досить багато сайтів на яких пропонується оформити персональний позику під розписку. Подібні пропозиції можна знайти на спеціалізованих сайтах, форумах або від своїх друзів і знайомих. Недоліком є те, що на ринку є достатньо пропозиціями шахраїв і подібні типи позики грошових коштів можуть вимагати наявності заставного майна.
 • Отримати потрібну суму грошей за допомогою сервісу швидких кредитів. Існує досить багато сайтів і онлайн-сервісів, які дозволяють швидко оформити кредит на банківську карту. Це дуже зручна послуга для тих жителів України, яким потрібно вкрай терміново отримати порівняно невелику суму грошей. До одним з таких сервісів відноситься сайт CashUp, про можливості якого ми вам розповімо нижче по тексту.

Як може допомогти онально кредит від CashUp якщо гроші потрібні терміново?

Наш сервіс орієнтований на надання короткострокових онально кредитів. Ми дозволяємо успішно долати життєві і побутові труднощі тим, кому гроші потрібно отримати готівку максимально оперативно.

Ми досить довго аналізували існуючі потреби потенційних позичальників і вивели ключові потреби:

 • Гроші, як правило, необхідні вкрай оперативно. У більшості позичальників немає часу стояти в чергах або здійснювати візити до відділень. З цієї причини ми видаємо кредити онлайн по інтернету, а гроші зараховуються на карту за кілька хвилин.
 • Коли гроші потрібні якомога швидше, немає можливості збирати великий пакет документів. Для зручності клієнтів ми дозволяємо отримати рішення по кредиту за допомогою даних вашого паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Прозорість і чесність досить важливий фактор. Ми дозволяємо користувачу вивчити всі умови надання кредиту. У CashUp немає прихованих комісій та платежів.


Як швидко можна отримати гроші онлайн на карту банку України?

CashUp видає онально кредит на карту будь-якого банку України. В середньому, процес отримання грошей займає близько 10-15 хвилин. Певний час необхідно для того, щоб заповнити анкету і свої паспортні дані. Якщо у системи перевірки вашого кредитного рейтингу виникне потреба в додатковій перевірці ваших даних, може виникнути потреба в діалозі з нашою службою підтримки клієнтів. В середньому, процес від подачі заявки на кредит до отримання грошей на карту займає близько 10-20 хвилин.

Які документи необхідні для термінового оформлення позики?

Отже, ви вирішили стати нашим клієнтом і оформити позику. Для того щоб швидко отримати гроші, вам необхідно наступне:

 • Паспорт громадянина України (тільки для повнолітніх);
 • ІПН;
 • Пластикова карта будь-якого з українських банків;
 • Доступ до Інтернету.
 • Планшет, телефон, ноутбук або комп'ютер для того щоб заповнити заявку на нашому сайті.

Процес оформлення кредиту

Для початку вам буде необхідно вибрати необхідну суму кредиту. Шляхом переміщення повзунків на нашому сайті ви можете вибрати необхідну суму грошей і термін на який їх позичаєте. Першим кроком процесу отримання необхідної суми грошей є використання форми на головній сторінці сайту CashUp. Шляхом переміщення повзунків на формі ви можете визначити суму кредиту і термін на який ви позичаєте гроші.

Важливою особливістю сервісу CashUp є те, що кредитний сервіс CashUp дозволяє своїм клієнтам побачити суму грошей, яку берете в борг на свою карту.

Наступним кроком буде заповнення паспортних даних та анкети-опитувальник, яка необхідна для оцінки вашої кредитоспроможності, кредитної історії і ряду інших чинників.

Після оцінки вашої кредитоспроможності і кредитного рейтингу система автоматичної оцінки рейтингу позичальника надасть рішення про те чи може CashUp зайняти вам гроші чи ні.

Вигоди довгострокового співробітництва з сервісом швидких онально кредитів CashUp.

Потреба в терміновому онально кредиті може виникати неодноразово і CashUp пропонує своїм клієнтам наступні переваги:

Поступової зниження процентної ставки по позиці при кожному новому кредиті, оформленому онально;
Можливість поліпшити свою кредитну історію для великих і довгострокових кредитів;
Програма лояльності і спеціальні бонуси;
Службу підтримки, яка готова вирішити всі можливі труднощі клієнтів.


 Онлайн кредити в CashUp

З 2000 року кількість користувачів інтернет збільшилася в 7 разів. Покупки, знайомства, фінансові угоди тепер здійснюються в режимі онлайн, а в умовах кризи все більшу тенденцію стало набирати онлайн-кредитування. Швидкий, зручний спосіб отримання грошей менше ніж за 15 хвилин не виходячи з дому! - стверджують деякі ресурси. Чи так це? Давайте розберемося.


Кредит онлайн - що це?


Послуга, що дозволяє зайняти певну суму грошей під відсоток через сайт кредитодавця. Їм може виступати банк або інша фінансова організація.
Відсоток встановлює кредитор. Найчастіше зустрічається 2% від тіла кредиту в день, і на це варто звертати особливу увагу. Деякі користувачі системи плутають ставку з щомісячною, що тягне за собою непередбачені суми заборгованостей.
Перевірити підсумкову суму погашення кредиту можна за допомогою кредитного калькулятора. Після обраної вами суми позики, система автоматично додає в неї відсоток і вказує дату погашення. Якщо ж такої опції не передбачено, краще пошукати іншого кредитора. Є ризик, що перед вами шахрай.


З 2000 року кількість користувачів інтернет збільшилася в 7 разів. Покупки, знайомства, фінансові угоди тепер здійснюються в режимі онлайн, а в умовах кризи все більшу тенденцію стало набирати онлайн-кредитування. Швидкий, зручний спосіб отримання грошей менше ніж за 15 хвилин не виходячи з дому! - стверджують деякі ресурси. Чи так це? Давайте розберемося.Як вибрати онлайн-кредитора?


Аналітики компанії Ukrainian E-Commerce Expert в 2016 році провели дослідження з метою виявити на скільки все таки небанкавское онлайн-кредитування безпечно і його переваги щодо звичних кредитів у банку.

У дослідженні були задіяні 13 сервісів, трафік яких починався від 18000 відвідувачів в місяць. Порівняння і вибірка робилася на основі таких характеристик: тимчасові рамки надання кредиту, заявлена і фактична процентна ставка, наявність і компетентність служби підтримки, максимальний розмір позики та ін.

В ході тестування були відібрані 3 фіналіста:

 • Credit365
 • Moneyveo (Манівео)
 • UltraCash

З їх допомогою можна оформити кредит і отримати кошти на карту повністю через інтернет. Найдешевшим сервісом аналітики назвали Credir365, а найбезпечнішим Moneyveo.

Як оформити кредит по інтернету?


Мінімальний вік позичальника - 18 років. Для оформлення кредиту на сайті заповнюють спеціальну реєстраційну анкету. Вона включає контактну інформацію про користувача, ідентифікаційний код, перевірку карти на справжність і підписання договору. Карта повинна бути активна, видана українським банком і оформлена на ваше ім'я. Договір закріплюється електронним підписом або одноразовим ідентифікатором, який відправляється користувачеві за допомогою sms для входу в систему.
Довідка про доходи не вимагається, але в деяких випадках можуть запросити скановану копію паспорта.


Як погасити кредит онлайн?


Кредит можна погасити двома способами. Безготівковим і готівковим розрахунком. Безготівковий розрахунок проводиться через особистий кабінет на сайті кредитора. Готівковий - через ПриватБанк, в касі будь-якого банку України, а також через термінали EasyPay, Ibox.

Кредит може бути погашений достроково в будь-який день, сума до оплати буде вказана в особистому кабінеті. У разі прострочення погашення кредиту нараховується пеня, розмір якої уточнюється на сайті кредитора.

Що очікувати від онлайн кредитування, якщо банківське розчарувало?


У пошуках кредиту недосвідченого позичальника в першу чергу може занести в банк. Це перша асоціація, яка виникає зі згадуванням поняття «кредит». Але сьогодні ринок послуги позики пропонує позичальник величезний вибір закладів, крім традиційних банків. Банківська позика - це переміщення грошей від вкладників до позичальників за певну плату, тому, як і умови, так і вимоги до тих, хто бере в борг, строгі. Це обумовлено наявністю не тільки кредитного, а й депозитного договору в банку. Маючи свої зобов'язання перед вкладниками, банки не можуть полегшити умови для позичальників. Тим самим, вони обмежує доступ до позик великій кількості потенційних клієнтів. Але навіть якщо позичальник не відповідає всім вимогам банку, це не означає, що він не в змозі погасити борг. Цей факт став основою для інших,


Що являє собою онлайн кредитування?Онлайн кредити на карту - це інноваційний спосіб позики, полягає він у оформленні в інтернеті заявки на отримання мікрокредиту і автоматичному зарахування коштів на карту будь-якого банку України. На відміну від банків, ломбардів та інших мікро фінансових організацій, при отриманні грошей в інтернеті не потрібно особисто звертатися до відділення компанії. Весь процес абсолютно автоматизований і відбувається онлайн. Цей спосіб сьогодні дуже популярний, адже це в першу чергу зручно. Навіть деякі банки пропонують своїм клієнтам оформити онлайн заявку на отримання позики, але все одно необхідно потім особисто звертатися до відділення банку і нести величезних пакет документів.


Для яких цілей дають онлайн кредит?

Якщо в банку заявку на отримання позики визнали за безнадійну, то це не означає, що всі двері закриті. Для онлайн кредитування на карту мета не є причиною для відмови. У той час як банк уважно аналізує причину звернення за грошима і рівень офіційного доходу. Ось один реальний випадок звернення позичальника в банк і відмови за заявкою, яка потім була задоволена компанією, що займається кредитуванням онлайн. Цей випадок дуже показовий і показує ключові відмінності вимог до позичальника.


Позичальник - 19 років, мета кредиту - оплата за навчання у ВНЗ до початку семестру, сума - 3000 грн, термін - 14 днів. Клієнт без офіційного працевлаштування. Студент 2-го курсу підробляє неофіційно і отримує зарплату раз на місяць. Оплатити потрібно обов'язково в зазначений термін, інакше не буде допуску до занять. У банку клієнту у видачі кредиту було відмовлено. Так як студент не надав довідку про доходи і йому тільки 19 років. Традиційно, банки надають гроші в борг особам від 21 до 45 років. Після чого даний позичальник успішно оформив онлайн кредит.

У чому ж полягають відмінності в умовах онлайн кредитування від банківського?

 • Вік позичальника. Швидкий онлайн кредит може взяти будь-який громадянин України, який досяг 18 років.
 • Пакет документів. Онлайн займ на карту дають без довідки про доходи. Досить при оформленні мікропозик в мережі мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.
 • Банківська картка. На відміну від банківського кредиту, коли позичальник змушений для отримання коштів оформити карту саме певного банку, онлайн займ можна отримати на карту будь-якого банку в Україні.
 • Відсутність третіх осіб. Клієнту онлайн кредитування на карту не потрібно шукати поручителів, вказувати заставу. Все працює за схемою: «компанія-клієнт-компанія», а не «банк-клієнт-поручитель-банк».
 • Графік роботи кредитної організації. Отримати гроші на карту можна в будь-який час доби в режимі 24-7. Тут немає графіка роботи як в банку з 9:00 до 19:00.
 • Форма подачі заявки. Сама процедура звернення в банк за позик не найприємніша, психологічно дискомфортно для будь-якої людини не просто просити гроші, а й пояснювати для яких цілей вони знадобилися і тим більше не комфортно, коли оцінюють рівень доходів. Онлайн кредити не вимагають особистого спілкування з менеджерами компанії. Як правило, співробітники фінансової організації, яка видає онлайн позики, зв'яжуться з клієнтом тільки в разі потреби і то, тільки по телефону.

Які компанії-лідери з видачі кредитів на ринку в Україні і як швидко оформити кредит онлайн?

Це молодий ринок, якому не більше 4 років. Проте, вже існують компанії, які зарекомендували себе як надійні і зручні. Це такі мікро фінансові організації як: Moneyveo, Credit365, Eurogroshi, CashUp і багато інших. Компанії мають дуже схожу процедуру отримання онлайн кредиту на карту і на прикладі останньої компанії, а саме CashUp можна розглянути з яких етапів вона складається.

 1. Зайти на сайт компанії cashup.com.ua
 2. Скориставшись онлайн калькулятором вибрати суму позики і термін користування грошима. За допомогою нього відразу видно скільки потрібно заплатити по закінченню кредитного договору. Ніяких прихованих комісій та платежів немає.
 3. Заповнити заявку на отримання грошей і спеціальну анкету.
 4. Дочекатися рішення по заявці. Цей крок займе не більше двох хвилин, так як рішення приймає спеціальна програма, а не людина.
 5. пройти процедуру верифікації карти. це перевірка того, чи дійсно та людина, яка звертається, є власником карти, на яку буду зараховані кошти. На карті буде тимчасово заблокована незначна сума від 0,1 до 0,99 грн. Це свого роду пароль, який також потрібно буде вказати в анкеті. Потім ці гроші знову будуть доступні. Дізнатися цю цифру можна по смс, якщо смс-банкінг налаштований, або по телефону служби підтримки банку, де оформлена карта.
 6. У разі позитивного рішення - уважно ознайомитися з кредитним онлайн договором, перевірити чи все особисті дані внесені правильно і чи збігається сума в кредитному калькуляторі з сумою в договорі. Саме її клієнт зобов'язаний буде виплатити по закінченню терміну кредитування.
 7. Підписати кредитний договір за допомогою одноразового ідентифікатора. Це рандомних послідовність символів, якій клієнт підтверджує свою особистість, здійснюючи дії в інтернеті.
 8. Отримати гроші на карту.

Ось таке не складне покрокове керівництво отримання он лайн позики. Займає все процедура від 8 до 15 хвилин. А якщо оформляти кредит повторно в тій же компанії - 5 хвилин. Більше інформації можна дізнатися на сайті компанії, в яку Ви хочете звернутися або зателефонувати в службу підтримки, якщо є питання.

Питання при оформленні онлайн кредитів в CashUp


Ця послуга нова для українців, тому абсолютно нормально мати багато питань до фірм, які позичають гроші в мережі. Чи законно це, чи безпечно це і так далі. Хоча спеціального закону, який би регулював кредитування в інтернеті, поки немає, але надання такої послуги абсолютно законно і регулюється наступними нормативними документами:

 • Цивільний кодекс України
 • Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»
 • Закон України «Про захист прав споживачів»
 • Законом України «Про електронну комерцію»
 • Законом України «Про захист персональних даних» та ін.

Передаючи свої особисті паспортні дані також можуть виникнути побоювання: «а чи не потрапить інформація про мене третім особам?». Ні, передача даних в компаніях, які мають у відкритому доступі інформацію не тільки про державну реєстрацію, а й про системах безпеки передачі банківських даних, є абсолютно безпечною. Але вибирати кредитора слід ретельно, перевіряти наявність державних свідоцтв та сертифікатів безпеки даних. Тоді кредитування онлайн буде дійсно зручним і надійним.

Вирішити проблему швидкого, доступного, але в той же час зручного кредиту дійсно може тільки онлайн кредитування. Сьогодні це вже не щось захмарно складне і незрозуміле, сьогодні це комфортний і надійний інструмент вирішення фінансових питань. У той час, коли банк не хоче або не може адаптуватися під клієнтів, зменшувати вимоги до позичальників і йти назустріч людям в будь-якій ситуації, компанії кредитування в мережі завойовують все більшу і більшу кількість клієнтів.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин

Найпростіший кредит в Україні

Сума кредиту, грн
500 грн 3,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019