Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Георгий

хвилину тому

Отримав кредит

на 1,750 грн

Валентин

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 2,350 грн

Елла

3 хвилини тому

Оформила заявку

на 1,350 грн

Елена

Сьогодні о 12:29

Оформила заявку

на 950 грн

Александр

Сьогодні о 12:28

Оформив заявку

на 1,900 грн

Кредит без відмови в день звернення

Трапляються ситуації, коли гроші потрібні просто зараз. У людини немає часу чекати, доки банк дасть згоду. Для отримання кредитних коштів часто потрібно збирати різні довідки. Крім того, якщо ви маєте прострочені платежі по діючому, минулому кредиту або не працюєте на даний час, банк надасть відмову. Якщо гроші потрібні терміново, оформити кредит всього за 10 хвилин ви можете за допомогою нашого онлайн-сервісу CashUp. У нас можна взяти в борг швидкі позики без відмови в день звернення.


Як отримати кредит?

Щоб отримати позику, необхідно бути повнолітнім громадянином України. Також треба мати картку будь-якого діючого в нашій країні банку та паспорт. Пройти процедуру оформлення позики ви можете самостійно онлайн. Сайт функціонує цілодобово, тому отримати готівку ви зможете у зручний для вас час. Процедура кредитування досить проста:

 • Оберіть необхідну суму та період, за який ви зможете погасити позику. 
 • Пройдіть процедуру реєстрації. Вона може бути прискореною або звичайною. Ми рекомендуємо проходити швидку реєстрацію, за якої припуститися помилок буде неможливо. 
 • Почекайте рішення системи. Воно формується автоматично, майже миттєво.
 • Отримайте гроші на картку. Зняти готівку ви зможете в банкоматі.

Ми пропонуємо прозорі умови надання кредиту. На нашому сайті ви можете скористатися онлайн-калькулятором. За його допомогою ви розрахуєте розмір відсотків, кредитний строк та дату повернення коштів.


Як погасити позику?

Щоб погасити борг за позику, потрібно обрати найзручніший для вас спосіб оплати. Можна перерахувати кошти наступним чином:

 • В персональному кабінеті. Увійшовши в систему, ви можете списати кошти з банківської картки у будь-який час. Ця функція працює цілодобово.
 • В касі банку. Потрібно надати реквізити, які прописані у вашому кредитному договорі. Розрахуватися ви зможете готівкою.
 • В терміналі IBOX. Система самообслуговування дозволяє вносити на рахунок готівку або перераховувати гроші з картки.

Якщо ви не знаєте власних реквізитів для оплати, просто введіть номер свого телефону у потрібному полі. Система здійснить пошук вашого договору. Отримати кредит без довідок в день звернення в CashUp просто, як і погасити його.

Переваги сервісу CashUp

Отримати кредит в день звернення в нашій організації дуже просто. Буквально за кілька хвилин ви вже зможете зняти кошти в найближчому банкоматі. Наш онлайн-сервіс має наступні переваги:

 • Позика оформляється без додаткових довідок, лише за паспортом.
 • Вперше можна отримати до 8 тис. грн. строком до 30 днів. Якщо борг буде повернений вчасно, наступного разу відсотки будуть меншими, а період та сума позики - більшими. 
 • При необхідності ми подовжимо ваш договір. Якщо ви сплатите частину тіла кредиту та усі відсотки, позика буде пролонгована на період, який був вказаний при оформленні. Також можна подовжити період  з урахуванням додаткових відсотків.
 • Діє реферальна система. Якщо ваші знайомі звернуться до нас для оформлення кредиту, ви отримаєте знижку на власну позику. 

Відмову не отримують навіть позичальники з діючою простроченою заборгованістю або поганою кредитною історією в минулому. Позика оформляється для студентів, пенсіонерів, осіб, що працюють неофіційно.


Як отримати консультацію?

CashUp – зручна система, яка доступна цілодобово. Щоб отримати відповідні роз’яснення, зверніться до наших менеджерів за номером гарячої лінії або в онлайн-чаті. Спеціалісти допоможуть оформити заявку, дадуть відповіді на ваші запитання стосовно оформлення, сплати кредиту, користування онлайн-ресурсом.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин