Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

елена

декілька секунд тому

Отримала кредит

на 800 грн

Ольга

хвилину тому

Отримала кредит

на 1,200 грн

Васыль

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 2,450 грн

Василий

Сьогодні об 11:18

Оформив заявку

на 2,400 грн

Вікторія

Сьогодні об 11:17

Отримала кредит

на 2,750 грн

Кредит без передплат і комісій

Інколи трапляється, що умови кредитування передбачають передплату при нарахуванні кредитних коштів. У того, хто потребує позики, може не бути грошей, щоб виконати подібне. Тому ця вимога звучить безглуздо. Частіше за все передплату вимагають шахраї. Ні в якому разі не можна звертатись до подібних організацій. Якщо вам терміново потрібні гроші, скористайтеся нашим онлайн-сервісом CashUp. Ми надаємо позики без комісій та передплат. Оформити кредит ви зможете самостійно у зручний час прямо в себе вдома.


Хто може оформити позику?

Оформити кредит без застави та передплати в нашому сервісі CashUp можуть повнолітні громадяни, які мають український паспорт. Також треба мати банківську картку та вихід в інтернет. Відмова можлива тільки в тому випадку, коли позичальник припустився помилок при заповненні онлайн-форми в момент подання заявки для кредитування.

Ми не перевіряємо кредитну історію, тому що довіряємо своїм клієнтам. Навіть якщо в минулому у вас було прострочення по кредиту, та зараз ви не в змозі своєчасно погасити заборгованість, ми допоможемо отримати позику. 

Не тільки особи з поганою кредитною історією можуть отримати кредит у CashUp. Ми надаємо кредити непрацюючим особам (студенти, пенсіонери та інші), а також тим, хто працевлаштований неофіційно.


Як оформити позику?

Щоб оформити кредит без додаткових комісій з поганою кредитною історією, треба пройти просту процедуру. Вона складається з кількох етапів. Для їх проходження вам знадобиться лише кілька хвилин: 

  • Спочатку оберіть бажану суму позики, термін надання кредиту.
  • Пройдіть процедуру реєстрації. Оберіть прискорений чи звичайний шлях. 
  • Отримайте відповідь системи. Вона формується автоматично та надходить майже миттєво.

Якщо рішення було позитивним, ви отримаєте кредитні кошти на картку, вказану при реєстрації. Зняти готівку ви зможете в найближчому банкоматі. 

Скористайтеся онлайн-калькулятором, щоб розрахувати суму відсотків, вартість кредитування. Ми гарантуємо прозорий сервіс, відсутність додаткових комісій.


Подовження кредиту

Щоб не псувати свою кредитну історію при неспроможності вчасно внести кошти, вам надається можливість пролонгувати договір. Щоб отримати додатковий час на сплату кредитів, ви можете зробити наступне:

  • Сплатити усі відсотки та частину тіла позики. Кредитний період буде подовжений на стільки днів, на скільки первинно була оформлена позика. 
  • Пролонгувати договір за додатковими відсотками. Сума комісії визначається окремо. Подовжити термін дії кредитного договору можна строком від 7 до 15 днів.

Ця послуга дозволяє зберегти гарну кредитну історію, щоб наступного разу взяти кредит без комісії на більш вигідних умовах. Наступного разу сума та період кредитування будуть більшими, а відсотки меншими.


Як погасити кредит?

Погасити заборгованість можна зручним для вас способом. Перерахувати гроші можна з банківської картки або є можливість розрахуватися готівкою. Заплатити ви можете за реквізитами в касі банку, в персональному кабінеті або через термінал самообслуговування IBOX. Сервіс працює цілодобово, тому перерахувати гроші онлайн можна у зручний для вас час. 

Щоб отримати консультацію, зателефонуйте нашим кредитним спеціалістам за телефоном гарячої лінії. Також можна задати питання в онлайн-чаті. Консультанти допоможуть оформити кредит, виконати необхідні дії в онлайн-сервісі. У нас працюють дипломовані спеціалісти, які зможуть надати вичерпну інформацію та необхідні роз’яснення.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин