Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Ігор

декілька секунд тому

Оформив заявку

на 850 грн

Ірина

хвилину тому

Отримала кредит

на 1,650 грн

Сергій

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 2,050 грн

Марян

Сьогодні об 11:38

Отримав кредит

на 2,950 грн

Валерий

Сьогодні об 11:37

Отримав кредит

на 1,850 грн

Кредит безробітним без відмови

Якщо людина не має роботи або працює неофіційно, оформити позику в банку майже неможливо. Проте трапляються ситуації, коли гроші потрібні терміново. Взяти кредит безробітному можливо за допомогою нашого сервісу CashUp. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому надаємо кредити позичальникам в Україні без додаткових документів. Не доведеться пред’являти довідку про доходи з місця роботи . Взяти позику безробітному можна у будь-який час протягом доби, адже процедура проводиться онлайн.


Хто може скористатись послугою?

МФО видають кредити практично всім категоріям населення. Сервіс CashUp дозволяє отримати гроші на картку повнолітній особі, яка має паспорт нашої держави. Кредит безробітному без відмови буде цікавий наступним категоріям позичальників:

 • пенсіонери;
 • студенти;
 • пільгові категорії;
 • жінки у декретній відпустці;
 • особи, що працюють неофіційно.

На нашому порталі можливо отримати гроші вже через кілька хвилин після відправлення заявки. Реєстрація проводиться швидко, а рішення приймається автоматично. Щоб отримати позику безробітному, потрібні лише паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка та вихід в інтернет. 

Пройти просту процедуру оформлення можна з комп’ютера, смартфона, ноутбука чи планшета у зручний для вас час. Гроші перераховуються позичальнику за лічені хвилини (на швидкість впливає політика банку, якому належить картка).


Як оформити позику?

Щоб оформитикредит безробітному без відмови онлайн, потрібно здійснити декілька простих кроків. Ми гарантуємо прозорі умови видачі позики. Для отримання коштів потрібно зробити наступне:

 • Зареєструватися на сайті. Для цього потрібно вказати власний номер телефона, електронну адресу та пароль для входу в особистий кабінет. На етапі реєстрації потрібно ознайомитись з правилами нашого сайту. Щоб підтвердити згоду з вказаними умовами, треба поставити галочку у відповідному вікні. 
 • Вказати суму та період користування позикою. Щоб прийняти правильне рішення, можна скористатись онлайн-калькулятором. Програма розрахує вартість позики, кількість відсотків, дату повернення та інші важливі подробиці. 
 • Отримайте кошти на власну картку. 

Заявка оброблюється майже миттєво. Система виводить відповідь на екран, після чого укладається договір, підтверджується банківська картка.


Переваги нашого сервісу

Скористатися нашим онлайн-сервісом CashUp вигідно. Система працює безвідмовно, дозволяє отримати гроші усього за 15 хвилин. Переваги співпраці наступні:

 • Можна взяти в борг від 250 до 8000 грн строком від 1 до 30 днів.
 • Якщо гроші будуть повернуті своєчасно, наступного разу умови будуть ще вигіднішими.
 • Розрахуватися за позику можна в особистому кабінеті, через термінал самообслуговування IBOX або в касі банку. 
 • При необхідності можна подовжити термін дії договору, обравши найбільш привабливий спосіб пролонгації.
 • Діє реферальна програма, яка дозволяє отримати знижку на власну позику, якщо ви порекомендуєте наш сервіс друзям чи знайомим.
 • Працюємо цілодобово без вихідних та святкових днів.

Ми маємо сучасну систему захисту персональних даних, що не дозволяє поширювати закриту інформацію. Без згоди клієнтів конфіденційні відомості ніколи не будуть передані третім особам.


Як отримати консультацію?

Якщо у вас виникли питання щодо користування сервісом або умов надання кредиту, зверніться до наших консультантів за телефоном гарячої лінії. Можна написати електронне повідомлення адміністратору в онлайн-чаті. Ми швидко опрацюємо ваше звернення. Менеджер надасть відповіді на ваші питання у режимі реального часу.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин