Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Алена

декілька секунд тому

Оформила заявку

на 1,550 грн

Андрей

хвилину тому

Оформив заявку

на 950 грн

дмитрий

3 хвилини тому

Отримав кредит

на 2,400 грн

Елена

Сьогодні об 11:35

Оформила заявку

на 2,650 грн

антонина

Сьогодні об 11:34

Оформила заявку

на 2,300 грн

Кредит на картку до 50000 грн.

В банках України отримати кредит на велику суму дуже складно. Потрібно збирати пакет документів, надавати довідку про доходи, заставу чи шукати поручителів. І навіть виконання цих умов не дає гарантію на отримання позитивної відповіді. Взяти кредит на картку до 50000 грн можна за допомогою онлайн-ресурсу CashUp. Ви зможете оформити позику швидко, не виходячи з дому. Витратити кошти можна на споживчі потреби.


Переваги онлайн-сервісу CashUp

Наш онлайн-сервіс був створений з метою надання фінансової допомоги всім, хто в цьому має потребу. На відміну від банків України, ми не відмовляємо тим позичальникам, які опинились у складних обставинах та є недостатньо платоспроможними.  Тому в нас легко взяти позику на картку до 50000 грн без ймовірності відмови. Пропонуємо такі переваги:

 • Ми допомагаємо покращити кредитну історію. Якщо ви повернете гроші у встановлений термін, ми запропонуємо більш вигідні умови наступного разу.
 • Сервіс працює цілодобово, тому отримати кошти на власні потреби ви зможете у будь-який час.
 • На сайті діють сучасні протоколи захисту персональних даних. Інформація ніколи не буде доступна третім особам без вашої згоди.
 • Діє реферальна програма. Якщо ваші знайомі оформлять у нас кредит, ми зробимо знижку на вашу позику. 

Умови кредитування прозорі. На сайті є кредитний калькулятор, який дозволить прийняти рішення щодо розміру та періоду користування позиковими коштами.


Як оформити кредит?

Щоб отримати позику до 50000 гривень, необхідно пройти просту процедуру на сайті. Потрібно підготувати банківську картку та мобільний телефон. Заява подається з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Оформлення кредиту відбувається наступним чином:

 • Оберіть суму та період кредитування. 
 • Пройдіть процедуру реєстрації, вкажіть вашу електронну адресу, номер мобільного телефона. 
 • Отримайте рішення системи, що формується автоматично.
 • Здійсніть підтвердження картки вашого банку. 
 • Ознайомтеся з кредитним договором, надайте згоду на його умови. Підпишіть документ за допомогою процедури одноразового ідентифікатора.

Гроші будуть перераховані на картку автоматично. Готівку можна зняти в найближчому банкоматі або розраховуйтесь безготівковим способом. Наступного разу процедура оформлення кредиту займе не більше 2 хвилин.


Як повернути борг?

Погасити заборгованість просто. Є декілька шляхів переведення коштів на кредитний рахунок. Оберіть найбільш комфортний серед наступних варіантів:

 • Через касу банку. Сплатити борг є можливість за реквізитами, вказаними в договорі. Їх можна отримати в особистому кабінеті, доступ до якого відкривається при реєстрації. Також ви можете ввести на сайті номер телефона у відповідному вікні, щоб система знайшла потрібні відомості. 
 • Через термінал самообслуговування. В IBOX здійсніть платіж, користуючись підказками системи. Потрібно вказати реквізити для перерахування коштів. 
 • В особистому кабінеті. Перерахувати гроші ви зможете у будь-який час. Це найбільш зручний спосіб оплати для багатьох клієнтів. Вам не потрібно шукати реквізити, адже система автоматично надає всі дані. 

Якщо ви не встигаєте погасити борг, можна пролонгувати договір. Для цього потрібно сплатити додаткові відсотки або закрити частину кредиту.


Як отримати консультацію?

Наші менеджери готові надати відповіді на ваші запитання щодо роботи з онлайн-сервісом, умовами кредитування тощо. Звернутись за консультацією можна за телефоном гарячої лінії або відправивши повідомлення в онлайн-чаті. Нам цікава ваша думка, тому ми пропонуємо залишити відгук у спеціальному полі на сайті.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин