Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Александр

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 1,650 грн

Леся

хвилину тому

Оформила заявку

на 1,300 грн

Віра

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 900 грн

Олександр

Сьогодні о 12:24

Оформив заявку

на 2,700 грн

Руслан

Сьогодні о 12:22

Оформив заявку

на 650 грн

Терміновий кредит готівкоюв день звернення

Інколи трапляються ситуації, коли гроші потрібні терміново. Наприклад, необхідно придбати побутову техніку, що вийшла з ладу, чи купити подарунок тощо. При цьому немає часу збирати довідки, чекати на рішення банку декілька днів, щоб отримати споживчий кредит. Якщо потрібно отримати позику готівкою в день звернення, скористуйтеся нашим онлайн-сервісом CashUp. У нас можна отримати гроші на будь-які цілі терміново.


Умови надання кредиту

Щоб отримати термінову позику готівкою, необхідно мати паспорт та досягти повнолітнього віку. На відміну від банків України, ми не відмовляємо непрацюючим громадянам або клієнтам з поганою кредитною історією. Позики надаються фізичним особам на наступних умовах:

  • Сума кредиту становить до 8 тис. грн. 
  • Період кредитування - від 1 до 30 днів. 
  • Відсоткова ставка досягає 1,7% при початковому зверненні та зменшується до 0,4% при оформленні кредитів в подальшому. 

Ми допоможемо вам виправити погану кредитну історію. Якщо ви повернете гроші своєчасно, наступного разу отримати позику готівкою в день звернення можна на більш вигідних умовах. 

Для отримання споживчого кредиту необхідно мати картку українського банку та електронну пошту. Процедура оформлення виконується за допомогою будь-якого електронного пристрою (комп’ютер, планшет, ноутбук, смартфон), що має вихід в інтернет. 


Як користуватись сервісом?

Щоб взяти терміновий кредит готівкою в день звернення, необхідно обрати суму та період користування позикою. Ви повинні зареєструватися в системі, вказавши свій мобільний телефон та електронну адресу. Після подачі заяви ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Відповідь сервісу формується автоматично. В більшості випадків вона позитивна, навіть якщо особа не працює або має прострочки по попереднім кредитам. Щоб швидко отримати гроші в борг, потрібно зробити наступне:

  • Здійснити підтвердження банківської картки. Дотримуйтесь інструкцій системи. 
  • Після того, як буде сформований кредитний договір, потрібно уважно ознайомитись з його змістом та надати згоду на перерахунок грошей. 

Отримавши готівку, ви можете витратити її на будь-які цілі. Наявність доступу до особистого кабінету надає можливість позичальникам легко сплатити заборгованість шляхом перерахування грошей з банківської картки на власний кредитний рахунок.


Переваги сервісу CashUp

Сервіс працює цілодобово, тому отримати кредит та погасити борг можна у будь-який зручний час. Процедура оформлення позики триває не більше 15 хвилин при першому зверненні. Наступного разу ви зможете отримати позику протягом 2 хвилин. Переваги сервісу CashUp наступні:

  • Кредитний калькулятор дозволить дізнатися умови кредиту. За його допомогою визначається кількість відсотків, дата повернення боргу та інші подробиці.
  • Дані клієнтів надійно захищені, передача інформації третім особам неможлива. 
  • При необхідності можна пролонгувати кредит, обравши для цього найбільш зручний спосіб.
  • Ми зробимо для вас знижку на кредит, якщо ваші знайомі звернуться до нас за фінансовою допомогою. 

Онлайн-сервіс CashUp простий та зрозумілий для кожного клієнта. Ви зможете самостійно оформити необхідну позику, погасити заборгованість, не виходячи з дому. Ми цінуємо кожного позичальника, надаємо грошову допомогу всім, хто в цьому має потребу.


Як отримати консультацію?

Щоб задати питання стосовно роботи сервісу чи умов кредитування, зателефонуйте нашим консультантам або напишіть повідомлення в онлайн-чаті. Кредитні спеціалісти працюють у будні з 10:00 до 19:00, а у вихідні з 10:00 до 18:00. Можна залишити відгук у відповідному полі на сайті.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин