Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Лилия

декілька секунд тому

Отримала кредит

на 2,950 грн

Андрей

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 2,100 грн

андрей

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 2,550 грн

Екатерина

Сьогодні об 11:43

Оформила заявку

на 750 грн

Артур

Сьогодні об 11:41

Отримав кредит

на 1,850 грн

Кредит з простроченням без застави

Якщо в позичальника наявні прострочення платежів, вірогідність отримати відмову в банку зростає в кілька разів. Щоб знизити ризики, фінансово-кредитні організації можуть вимагати надати заставу. Це може бути рухоме чи нерухоме майно, яке має належати клієнтові. Процедура оформлення займає багато часу. Якщо потрібно взяти кредит з простроченням без застави, скористайтеся нашим онлайн-сервісом CashUp. У нас отримати гроші в борг можна швидко без відмови.


Умови кредитування

Наш онлайн-сервіс був створений з метою надання фінансової допомоги усім, хто її потребує. В нас оформлюють кредити лише повнолітні громадяни України. Не перевіряється платоспроможність та кредитна історія клієнта, тому відмова майже неможлива. Ви можете взяти позику з простроченням без застави на вигідних умовах:

 • При першому зверненні можливо отримати від 250 до 8000 грн строком від 1 до 30 днів. 
 • При наступному оформленні кредитний ліміт буде збільшений, а відсотки зменшені.
 • Якщо погашення боргу буде виконане своєчасно, ви зможете виправити погану кредитну історію та претендувати на кращі умови надання позики. 
 • Гроші перераховуються на картку, витратити їх можна на будь-які цілі.

Вам не потрібно надавати заставу чи шукати поручителів. Не має значення, чи було прострочення платежів по закритому або діючому кредиту. Отримати гроші швидко зможуть непрацюючі громадяни та особи, що працевлаштовані неофіційно.


Як користуватися сервісом?

Отримати позику легко, потрібно лише виконати декілька нескладних дій. Спочатку необхідно розрахувати вартість кредиту за допомогою фінансового калькулятора на сайті. Ви отримаєте інформацію про кількість відсотків, дату погашення тощо. Далі потрібно зробити наступне:

 • Вкажіть суму та період кредитування.
 • Зареєструйтеся, заповнивши просту форму.
 • Дочекайтеся рішення системи.
 • Потрібно підтвердити банківську картку.
 • Прочитайте та підпишіть (одноразовим ідентифікатором) договір.

Кошти будуть перераховані на вашу картку. Зняти їх можна в найближчому банкоматі чи розраховуватися за товари, послуги в безготівковій формі. 

Після реєстрації ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Це дає можливість налаштовувати функції сайту, керувати кредитом, отримувати важливу інформацію та вигідні акційні пропозиції.


Як погасити кредит?

Розрахуватися за борговими зобов’язаннями легко. Ми приймаємо платежі готівкою та в безготівковій формі. Можна обрати один з наступних способів перерахування коштів:

 • Через касу банку. Потрібно надати касиру реквізити, вказані в кредитному договорі. Зазвичай кошти приймаються в касі готівкою.
 • В терміналі самообслуговування. Сервіси IBOX дозволяють самостійно здійснити платіж за реквізитами. 
 • В особистому кабінеті. Це найбільш зручний спосіб. Наш онлайн-сервіс працює цілодобово. Перерахувати кошти можна з банківської карти у зручний для вас час. 

Якщо ви не встигаєте погасити борг, договір можна пролонгувати. Для цього потрібно заплатити всі нараховані відсотки та частину тіла кредиту. 

На сайті діє реферальна програма. Якщо ви порекомендуєте сервіс CashUp друзям чи знайомим, то отримаєте знижку на власний кредит.


Як отримати консультацію?

Наші консультанти готові відповісти на ваші запитання щодо роботи онлайн-сервісу та умов кредитування. Звертайтесь за телефоном гарячої лінії або в чаті. Відгуки та пропозиції можна висловити у відповідній формі на сайті. Потрібно лише вказавши ім’я та електронну пошту.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин