Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Ольга

хвилину тому

Отримала кредит

на 1,350 грн

Іванна

хвилину тому

Отримала кредит

на 850 грн

Андрей

3 хвилини тому

Оформив заявку

на 1,350 грн

Игорь

Сьогодні о 12:01

Отримав кредит

на 2,150 грн

олег

Сьогодні о 12:00

Оформив заявку

на 650 грн

Онлайн-кредит на картку в МФО

Процедура оформлення кредиту в банку займає багато часу. Необхідно надавати довідку, що підтверджує платоспроможність, офіційне працевлаштування. Інколи доводиться вносити заставу та шукати поручителів. Це потребує певних зусиль. Взяти онлайн-кредит на картку в МФО набагато простіше. Наш сервіс CashUp дозволить отримати позику швидко без ймовірності відмови.


Умови кредитування

Щоб взяти онлайн-позику на картку в МФО, потрібні лише карткові відомості та доступ до інтернету. Наш сервіс дозволяє отримати гроші повнолітнім громадянам України. Сума мікропозики становить від 250 до 8000 грн. Отримати кошти в борг можна строком від 1 дня до місяця. Ми не відмовляємо наступним категоріям позичальників:

 • непрацюючі особи;
 • люди, що отримують пільги;
 • пенсіонери;
 • особи, працевлаштовані неофіційно;
 • студенти;
 • позичальники з поганою кредитною історією.

Не потрібно збирати пакет документів та довго чекати рішення. Отримати онлайн гроші на картку в МФО можна вже через 10-15 хвилин. Витратити кошти ви зможете на будь-які власні цілі. 

Умови кредитування будуть кращими кожного наступного разу, якщо ви повертатимете борг своєчасно. Відсотки будуть меншими, сума коштів більшою, а період повернення довшим. Ми формуємо вашу позитивну кредитну історію.


Як користуватись сервісом?

Щоб оформити онлайн-кредит на картку в МФО без відмови, потрібно зареєструватися на сайті. Після відправлення заявки необхідно отримати рішення системи, на формування якого потрібно не більше 8 хвилин. Далі треба виконати декілька простих дій:

 • Підтвердити банківську картку. Необхідно ввести її номер, термін дії та код CVV, що зазначений на звороті. 
 • Після того, як система сформує кредитний договір, ознайомтеся з умовами документу та дайте згоду на отримання кредиту. 
 • Гроші будуть автоматично перераховані на картку. 

Сервіс працює цілодобово, тому оформити кредит ви зможете в зручний час, знаходячись вдома. Після реєстрації ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Всі необхідні налаштування можна робити з його допомогою. 

В особистому кабінеті ви можете сплатити борг, перерахувавши гроші з банківської картки. Також можна погасити заборгованість у касі будь-якого банку або в терміналі самообслуговування IBOX.


Переваги онлайн-сервісу CashUp

Взяти кредит на картку за допомогою нашого онлайн-сервісу зручно, адже відмова майже неможлива. Ми надаємо фінансову допомогу всім, хто цього потребує, допомагаємо позичальникам, що опинилися в складних життєвих ситуаціях. Переваги нашого сервісу наступні:

 • На сайті діє комплексна програма захисту персональних даних. Інформація про наших клієнтів ніколи не буде передана третім особам. 
 • Процедура оформлення кредиту займає не більше 15 хвилин при першому зверненні, а в подальшому - не довше 2 хвилин.
 • Умови надання позики прозорі. На сайті є кредитний калькулятор, який розрахує величину відсотків, вартість та дату повернення боргу.
 • Приймаючи участь в реферальній програмі, ви можете отримати знижку. Якщо ваші знайомі оформлять в нас кредит, вам будуть нараховані бонуси.

Якщо це необхідно, ви зможете пролонгувати кредит, звернувшись до адміністрації сайту.


Як отримати консультацію?

Наші консультанти залишаються на зв’язку, відповідаючи на ваші питання. Можна зателефонувати нам або написати повідомлення в онлайн-чаті. Кредитний спеціаліст надасть необхідні роз’яснення, допоможе вирішити всі питання. Ви маєте можливість залишити відгук у відповідному полі на сайті.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин