Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

ДЕНИС

декілька секунд тому

Оформив заявку

на 2,150 грн

Юлия

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,350 грн

Олександр

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 1,100 грн

ольга

Сьогодні об 11:33

Оформила заявку

на 2,150 грн

Лариса

Сьогодні об 11:31

Оформила заявку

на 1,850 грн

Кредит в день звернення з поганою кредитною історією

Взяти кредит з поганою кредитною історією практично неможливо. Бажаючи знизити ризики, банк може вимагати надати довідку про платоспроможність, поручителів і заставу. На підготовку документів потрібно витратити багато зусиль. Врешті-решт, згаявши купу часу, позичальник з великою вірогідністю отримає відмову від банку. Наш онлайн-сервіс CashUp дозволить оформити позику з поганою кредитною історією всього за кілька хвилин.


Особливості кредитування

У нас просто отримати позику в день звернення. Для цього вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка та вихід в інтернет. Можна скористатись комп’ютером, ноутбуком, планшетом чи смартфоном. Сервіс CashUp працює цілодобово, тому цілком можливо взяти гроші в борг навіть вночі або в святкові дні. Ця послуга доступна наступним категоріям позичальників:

  • клієнти банків чи МФО, які мали прострочення платежів у минулому;
  • позичальники з діючим простроченням.

Отримавши готівку, ви зможете рефінансувати діючий кредит, погасити заборгованість. Витратити гроші можна й на власні потреби. Кредит оформлюється лише повнолітніми громадянами, які мають картку будь-якого банку України. 

Якщо ви погасите позику своєчасно, то матимете можливість виправити свою кредитну історію. Наступного разу взяти гроші в борг можна буде під менший відсоток на більш тривалий термін.


Як отримати кредит?

Щоб отримати кредит в день звернення з поганою кредитною історією, потрібно виконати декілька нескладних дій. Ми пропонуємо прозорі умови і гарантуємо відсутність прихованих комісій. На сайті є онлайн-калькулятор, який розрахує всі деталі позики. Щоб оформити кредит, необхідно зробити наступне:

  • Оберіть суму та період користування позикою.
  • Заповніть невелику анкету та дочекайтеся відповіді системи. 
  • Необхідно підтвердити банківську картку, вказавши її номер, термін дії та CVV код (що знаходиться на зворотній стороні).
  • Ознайомтеся з договором, дайте згоду на отримання коштів. Підписання виконується за допомогою методу одноразового ідентифікатора. 
  • Отримайте гроші на картку. 

Після оформлення кредиту в день звернення з поганою кредитною історією клієнт отримає доступ до особистого кабінету. Повторна подача заявки відбувається не довше 2 хвилин.


Повернення боргу

Погасити борг можна у зручний для вас час. Ви можете вибрати комфортний спосіб внесення готівки чи здійснити перерахунок коштів з банківської картки. Сплатити борг можна наступним чином:

  • Через касу банку. Згідно з реквізитами, що вказані в договорі, перераховуються гроші на кредитний рахунок.
  • В терміналі самообслуговування. Сплата боргу відбувається через IBOX.
  • В особистому кабінеті. Це найбільш зручний спосіб, адже перерахувати кошти можна у будь-який час. 

Щоб сплатити борг, на нашому сайті варто вказати номер телефона, зазначеного при реєстрації. Система швидко повідомить ваші реквізити, якщо ви їх не запам’ятали. 

Якщо ви бажаєте пролонгувати договір, оберіть один з двох способів. Сплатіть частину тіла кредиту та відсотки, щоб подовжити термін дії договору на строк, вказаний при оформленні. Якщо ви маєте намір подовжити кредит на 7-15 днів, необхідно заплатити додаткові відсотки.


Як отримати консультацію?

Якщо у вас залишилися питання стосовно роботи нашого онлайн-сервісу чи умов кредитування, зверніться до консультантів CashUp. Зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії (доступно для всіх українських операторів). На зв’язку цілодобово знаходиться адміністратор онлайн-чату. Після користування коштами можна залишити відгук на нашому сайті.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин