Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Михаил

хвилину тому

Оформив заявку

на 1,300 грн

Елена

хвилину тому

Отримала кредит

на 550 грн

Валентина

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,750 грн

яна

Сьогодні об 11:39

Оформила заявку

на 2,800 грн

Іван

Сьогодні об 11:37

Оформив заявку

на 2,400 грн

Кредит в МФО з простроченнями

Взяти кредит у банку позичальнику з простроченими платежами практично неможливо. Погана кредитна історія зачиняє двері фінансово-кредитних установ для багатьох неблагонадійних клієнтів. Якщо вам потрібні гроші терміново, є вихід. Можна взяти кредит в МФО з прострочками. Наш онлайн-ресурс CashUp дає шанс виправити кредитну історію та отримати кошти на будь-які потреби. Процедура займає буквально кілька хвилин.


Особливості надання кредиту

Наш онлайн-сервіс був створений з метою надання фінансової допомоги тим, хто в цьому має потребу. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому взяти позику в МФО з прострочками можна без додаткових довідок. В пакет документів входять лише паспорт та ідентифікаційний код. Щоб отримати позику, необхідна банківська картка та вихід в інтернет. Ми не відмовляємо наступним категоріям позичальників:

 • Клієнти банків, МФО, що мали прострочки в минулому.
 • Позичальники з діючим простроченням.

Ми не перевіряємо платоспроможність клієнтів та наявність офіційного працевлаштування. Кредит мають право оформити повнолітні громадяни України. Мікропозику отримують пенсіонери, студенти, пільговики, громадяни, що працевлаштовані неофіційно. 

Гроші перераховуються на картку будь-якого банку України. Витратити кошти можна на власний розсуд, наприклад, на погашення заборгованості або особисті покупки.


Як оформити кредит?

Щоб отримати позику, необхідно пройти просту процедуру реєстрації та підписати договір. Усі дії виконуються онлайн. Після проходження декількох швидких кроків ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Для отримання грошей в борг потрібно зробити наступне:

 • Вкажіть суму кредиту (250-8000 грн) та період використання коштів (1-30 днів).
 • Пройдіть процедуру реєстрації, вкажіть в окремих полях номер мобільного телефона та електронну адресу. Придумайте пароль для входу в систему.
 • Дочекайтеся відповіді системи.
 • Пройдіть процедуру підтвердження банківської картки.
 • Ознайомтесь з договором, підпишіть його за допомогою передбаченого на сайті методу. 

Далі кошти будуть автоматично перераховані на вашу картку. Наступного разу процедура оформлення кредиту не займе більше 2 хвилин. Взяти кредит можна буде в особистому кабінеті.


Наші переваги

Оформити кредит через наш онлайн-сервіс CashUp просто. Відмова майже неможлива. При непередбачених обставинах ви з високою ймовірністю отримаєте фінансову допомогу. Комфортний, зрозумілий сервіс дозволяє одержати гроші буквально через 15 хвилин за умов перебування вдома. Ми гарантуємо наступні переваги:

 • Якщо ви повернете позику своєчасно, наступного разу відсотки будуть меншими, а кредитний ліміт більшим.
 • Ми формуємо вашу позитивну кредитну історію.
 • Повернути борг можна готівкою в касі, терміналі самообслуговування чи безготівковим розрахунком в особистому кабінеті.
 • Діє реферальна програма. Якщо ваші знайомі оформлять кредит в CashUp, ви отримаєте знижку на власну позику.
 • Передбачені механізми пролонгації договору.
 • Застосовуються суворі протоколи обробки даних, що захищають особисту інформацію клієнтів.

Ми забезпечуємо прозорі умови кредитування. На нашому сайті позичальники залишають позитивні відгуки про роботу сервісу. Нас цікавить ваша думка.


Як отримати консультацію?

Задати питання щодо роботи сервісу чи укладання кредитного договору можна нашим консультантам. Зателефонуйте чи напишіть повідомлення в онлайн-чаті в робочий або вихідний день. Оператор надасть детальні роз’яснення, допоможе вирішити всі питання. Ваші відгуки можна залишати у відповідній формі на сайті. Для цього вкажіть ваше ім’я та адресу електронної пошти.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин