Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

ИРИНА

декілька секунд тому

Отримала кредит

на 1,550 грн

Ольга

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,650 грн

Лариса

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,950 грн

Евгения

Сьогодні об 11:14

Отримала кредит

на 550 грн

Дмитрий

Сьогодні об 11:14

Оформив заявку

на 2,350 грн

Кредит в МФО безпрописки

Людина без прописки в паспорті не може розраховувати на кредитну допомогу від банку. За таких обставин клієнт отримає відмову. Але іноді трапляються ситуації, коли гроші потрібні терміново. Наш онлайн-сервіс CashUp був створений з метою надання фінансової допомоги всім, хто цього потребує. Ви зможете взяти кредит в МФО без прописки всього за кілька хвилин.


Особливості кредитування

Взяти позику в МФО без прописки за допомогою нашого сайту просто. Вся процедура виконується онлайн. Таким чином, ви зможете отримати позику в МФО без прописки у зручний час. Наш онлайн-ресурс працює цілодобово без вихідних. За допомогою CashUp ви зможете оформити мікропозику швидко. Пропонуємо онлайн-кредитування на наступних умовах:

 • Ми можемо видавати грошову допомогу в межах від 250 до 8000 грн. 
 • Період користування кредитними коштами становить 1-30 днів.
 • Умови оформлення прозорі, на сайті є фінансовий калькулятор, за допомогою якого розраховується детальна інформація по кредиту. 
 • Прийняття рішення відбувається протягом не більше 8 хвилин. Відповідь формується автоматично, відмова практично неможлива.

Ми довіряємо своїм клієнтам, тому не вимагаємо надавати довідку про доходи з місця роботи та інше. Якщо ви повернете борг своєчасно, наступного разу відсотки будуть меншими, а кредитний ліміт вище. Ми допоможемо вам сформувати бездоганну кредитну історію.


Як відбувається оформлення?

Взяти кредит в МФО без прописки в Україні просто. Ви можете розраховувати на нас, якщо банки надали вам відмову. Щоб оформити позику, необхідно зробити наступні кроки:

 • Вкажіть суму та період кредитування, попередньо розрахувавши умови за допомогою кредитного калькулятора. 
 • Зареєструйтеся на сайті, вказавши номер мобільного телефона та електронну пошту. Дочекайтеся відповіді системи.
 • Після подачі заявки та отримання позитивного рішення потрібно пройти процедуру підтвердження банківської картки. 
 • Ознайомтеся з договором, підпишіть його методом одноразового ідентифікатора.

Після цього гроші будуть перераховані на вашу картку. Ця процедура виконується майже миттєво. Швидкість переказу залежить від політики банку, що надав картку для користування. При заповненні усіх полів необхідно декілька разів перевіряти інформацію. Якщо ви припуститеся помилок, система відмовить у наданні кредиту.


Як погасити позику?

Ви можете розрахуватися за борговими зобов’язаннями у зручний час. Платити можна за допомогою одного з трьох способів. Ми пропонуємо вносити готівку чи перераховувати кошти з картки наступним чином:

 • Через IBOX. В терміналах самообслуговування можна погасити борг згідно з реквізитами, вказаними в договорі.
 • В касі банку. Ця процедура передбачає звернення до будь-якого банку країни. Через касу можна перерахувати гроші на власний кредитний рахунок.
 • В особистому кабінеті. Це найзручніший спосіб, тому що він залишається доступним протягом усієї доби. Ви зможете перерахувати кошти з картки. 

Якщо ви не встигаєте закрити борг у встановлений термін, можна пролонгувати кредитний договір. Подовжити його дію можна на 7-15 днів, сплативши додаткові відсотки. Якщо ви виплатите частину тіла позики, суму комісії, договір буде подовжено на стільки ж днів, скільки було зазначено на початку оформлення.


Як отримати консультацію?

Щоб задати питання щодо особливостей надання кредитних коштів, користування онлайн-сервісом, зверніться до наших фахівців. Зателефонуйте за номером гарячої лінії (доступно для всіх українських операторів) або напишіть повідомлення в онлайн-чаті. Консультант надасть необхідні роз’яснення, допоможе вирішити будь-які питання.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин