Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

артем

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 1,100 грн

Артем

хвилину тому

Оформив заявку

на 750 грн

Дмитрий

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 550 грн

Руслан

Сьогодні об 11:02

Оформив заявку

на 1,700 грн

Віра

Сьогодні об 11:01

Отримала кредит

на 2,800 грн

Кредит терміново без відмови і перевірок

Звернувшись до звичайного банку для отримання кредиту, позичальник мусить надавати довідки з місця роботи, підтверджуючи власний дохід. Інколи може знадобитись надати заставу чи інформацію про поручителів. Крім того, процедура заповнення заявки для кредиту займає багато часу, та чекати відповіді банку інколи доводиться кілька днів. Врешті-решт, згаявши безліч часу, позичальник може отримати відмову. Це трапляється з різних причин. Наприклад, людина не працює офіційно або має погану кредитну історію. Отримати позику терміново без відмов і перевірок можна за допомогою нашого онлайн-сервісу CashUp.


Як отримати кредит?

Щоб взяти кредит в день звернення без відмови, необхідно мати лише паспорт громадянина України та банківську картку. Вся процедура виконується онлайн, тому взяти кошти ви зможете у будь-який період доби, знаходячись в себе вдома. Скористатися послугами МФО за допомогою сервісу CashUp тепер можна з мобільного телефона. Щоб отримати гроші на картку, необхідно виконати ряд простих дій:

  • Вкажіть суму позики та період кредитування. 
  • Заповніть анкету, обравши прискорену або звичайну процедуру. 
  • Отримайте рішення системи, що надходить майже миттєво.

Якщо відповідь буде позитивна, ви отримаєте кредитні кошти на картку, вказану при реєстрації. Оформлення позики відбувається протягом 10 хвилин. Ми не перевіряємо кредитну історію клієнтів. Відмова можлива лише у тому випадку, коли позичальник припустився помилок при заповненні заявки. У нашій організації можна отримати кредит без перевірки.


Як пролонгувати позику?

Навіть маючи позитивну кредитну історію, людина може опинитися в ситуації, коли немає змоги виплатити кредит. Ми цінуємо кожного клієнта, тому надаємо можливість знайти вихід з подібної ситуації. Подовжити кредитний договір можна одним з двох способів:

  • Погасити усі відсотки та частину тіла позики. У цьому випадку кредитний період буде подовжений на стільки днів, на скільки ви брали гроші в борг вперше. 
  • Оформити пролонгацію за додатковими відсотками. Подовжити договір можна на 7-15 днів. Відсотки за користування кредитними коштами нараховуються додатково. 

Це допоможе уникнути формування поганої кредитної історії. Наступного разу кошти можна буде отримати на більш вигідних умовах. Якщо ви розрахуєтеся за позику своєчасно, іншого разу відсотки будуть меншими, а період кредитування та ліміт коштів більшими. 


Як погасити борг?

За допомогою нашого онлайн-ресурса CashUp зручно брати позику без перевірки та відмови, а також гасити заборгованість. Ми пропонуємо вибрати один з наступних шляхів:

  • В особистому кабінеті. Увійшовши в систему, ви зможете перерахувати гроші з банківської картки онлайн. Ця функція доступна цілодобово. 
  • В касі. Звернувшись до будь-якого банку, ви зможете перерахувати на кредитний рахунок гроші готівкою. Касиру необхідно надати реквізити, вказані в договорі. 
  • В терміналі IBOX. Система приймає безготівкові та готівкові платежі. 

Отримати реквізити для сплати через касу або термінал самообслуговування просто. Достатньо вказати номер телефону, зазначеного при реєстрації, у спеціальному полі на нашому сайті. Ми швидко знайдемо ваш договір та всю необхідну інформацію для сплати.


Як отримати консультацію?

Якщо у вас виникли питання стосовно користування нашим онлайн-сервісом, ви можете задати їх консультантам. Зателефонуйте за номером гарячої лінії або зверніться до спеціаліста в онлайн-чаті. Консультанти допоможуть оформити кредит, виконати інші необхідні кроки на сайті CashUp.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин