Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Юрій

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 1,700 грн

Наталья

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 2,300 грн

Ігор

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 1,300 грн

Євгеній

Сьогодні о 12:04

Отримав кредит

на 1,050 грн

Вячеслав

Сьогодні о 12:03

Отримав кредит

на 2,600 грн

Споживчий кредит в день звернення

Часто трапляється, що гроші необхідні терміново. Наприклад, потрібно купити холодильник чи бойлер, які щойно вийшли з ладу. Непередбачувані покупки можуть вдарити по сімейному бюджету. Щоб оформити споживчий кредит в банку, необхідно зібрати безліч довідок, чекати відповіді декілька днів. Наш онлайн-сервіс CashUp дозволяє отримати споживчий кредит швидко. Ви зможете оформити позику самостійно в день звернення. Гроші будуть перераховані на вашу картку вже через кілька хвилин. Ми пропонуємо отримати кредит фізичним особам на вигідних умовах.


Умови кредитування

Споживче кредитування передбачає, що гроші, отримані в банку, мусять буть витрачені на оплату покупок товарів. Отримавши позику за допомогою нашого онлайн-сервісу CashUp, фізичні особи можуть витратити кошти на власний розсуд. Гроші перераховуються в день звернення на картку банку позичальника. 

Щоб отримати кредит, треба мати паспорт громадянина України та бути повнолітньою особою. Також знадобиться картка будь-якого банку, що діє в нашій країні. Процедура оформлення відбувається онлайн, тому потрібен вихід в інтернет. Тепер взяти кредит можна і за допомогою смартфона. 

Наш сервіс дозволяє отримати позику швидко. Ми не відмовляємо фізичним особам, що не працюють чи працевлаштовані неофіційно. Також ми не перевіряємо кредитну історію. Якщо у вас є діюче прострочення, або подібне мало місце в минулому, ви все одно отримаєте позику.


Процедура оформлення

В нашій організації можна оформити кредит всього за 10 хвилин. Потрібно пройти декілька простих кроків, щоб гроші були перераховані на вашу банківську картку. Для отримання кредитних коштів потрібно зробити наступне:

  • Обрати суму позики, яка вперше може становити до 8 тис. грн. 
  • Вказати період кредитування, який становить 30 днів. 
  • Заповнити реєстраційну форму, обравши прискорену чи звичайну процедуру. 
  • Отримати відповідь системи. Вона формується автоматично, тому рішення надходить майже миттєво.

Після цього кредитні кошти будуть зараховані на вашу картку. Ви можете розрахуватися ними за покупки, послуги чи зняти готівку в найближчому банкоматі. Можна скористатись нашим онлайн-калькулятором, щоб розрахувати суму відсотків, вартість кредитування. Наші умови максимально прозорі та вигідні, а сервіс зрозумілий та простий у використанні.


Погашення заборгованості

Отримати та погасити кредит в онлайн-сервісі CashUp просто. Щоб розрахуватися за заборгованість, необхідно обрати один з найбільш комфортних способів. Перерахувати кошти на кредитний рахунок можна наступним чином:

  • Через касу банку. Касиру необхідно надати реквізити для оплати боргу. Оплата приймається готівкою.
  • Через термінал самообслуговування. Система IBOX дозволяє погасити позику готівкою або шляхом списання грошей з вашої банківської картки.
  • В персональному кабінеті. Увійшовши в систему, ви зможете розрахуватися карткою. Це комфортний сервіс, що працює цілодобово. Система знайде ваш рахунок автоматично, дозволивши виконати транзакцію швидко та в найбільш зручний для вас час. 

Якщо ви не встигаєте погасити борг вчасно, можна пролонгувати договір. Вам будуть нараховані додаткові відсотки. Якщо ви вчасно повернете кредитні кошти, наступного разу відсотки будуть меншими, а кредитний період та ліміт коштів більшими.


Зверніться до наших консультантів

Щоб отримати консультацію, зверніться до спеціалістів за номером гарячої лінії або напишіть свої питання в онлайн-чаті. Консультанти допоможуть оформити кредит, дадуть пояснення щодо користування онлайн-сервісом.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин