Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020

Елена

декілька секунд тому

Отримала кредит

на 1,700 грн

Ольга

хвилину тому

Оформила заявку

на 2,700 грн

Игорь

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 2,050 грн

владимир

Сьогодні о 12:03

Отримав кредит

на 1,900 грн

Александр

Сьогодні о 12:02

Отримав кредит

на 1,250 грн

Кредити на картку моментально і без відмови

Якщо терміново потрібні гроші, скористайтеся нашим онлайн-сервісом CashUp. У нас можна отримати позику моментально. Система працює автоматично. Дуже низька вірогідність отримання відмови. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому не перевіряємо  їх платоспроможність та кредитну історію. Рішення формується автоматично, тому вам не потрібно чекати, доки на картку надійдуть гроші. Вся процедура оформлення займає не більше 10 хвилин. Наш сервіс був впроваджений для надання кредитної допомоги усім, хто опинився в непередбачуваній ситуації та потребує фінансової підтримки.


Хто може бути позичальником?

Отримати кредит за допомогою нашого онлайн-сервісу CashUp можуть громадяни України, які вже досягли віку повноліття. Для оформлення моментальної позики потрібні лише паспорт та банківська картка. Також необхідно забезпечити вихід в інтернет. Вся процедура проводиться онлайн з комп’ютера чи смартфона. 

Ми не відмовляємо в оформленні непрацюючим категоріям позичальників. Кредит можуть оформити пенсіонери, студенти, особи жіночої статі, що перебувають в декретній відпустці та інші. Позику оформляють й особи, що не працюють офіційно. 

Якщо у вас є прострочення платежів по діючій або минулій заборгованості, ви також зможете отримати позитивне рішення системи. Відмова можлива лише у випадку, коли при заповненні форми реєстрації позичальник припустився помилок.


Процедура оформлення позики

Оформити кредит в CashUp просто. Достатньо виконати декілька простих дій, щоб отримати кошти на картку. Процес подання заявки виглядає так:

  • Потрібно вказати бажану суму коштів та період кредитування. Вперше можна отримати до 8 тис. грн. на термін до 30 днів. Якщо ви сумлінно сплатите борг, наступного разу умови будуть ще привабливіші.
  • Зареєструйтеся в системі. Можна вказати номер телефону та пароль від онлайн-банкінгу.
  • Отримайте рішення, що формується автоматично. Якщо відповідь негативна, перевірте інформацію, вказану при реєстрації.

Після отримання позитивного рішення гроші будуть надіслані на вашу картку. Ви зможете розпоряджатися ними, як вважаєте за потрібне. Скористайтеся фінансовим калькулятором на сайті, щоб уточнити умови кредитування. Ми гарантуємо максимально прозорий сервіс. В системі розраховується сума відсотків, вартість кредиту, дата погашення та інше.


Як сплатити борг?

Взявши кредит, ви можете повернути його одним з найбільш зручних для вас способів. Ми пропонуємо погасити заборгованість наступним чином:

  • В особистому кабінеті. Увійшовши в систему, ви зможете у будь-який комфортний для вас час переказати кошти з банківської картки на кредитний рахунок. 
  • В касі банку. Необхідно надати реквізити для сплати та номер договору. Касир приймає платіж готівкою.
  • В терміналі самообслуговування. За допомогою сервісу IBOX можна погасити кредит готівкою чи безготівковим розрахунком. 

При необхідності можна подовжити строк кредитування. Пролонгація договору потребує сплати додаткових відсотків. Необхідні реквізити для погашення кредиту можна знайти на нашому сайті. Тут представлена детальна інструкція щодо виконання розрахунків. В персональному кабінеті можна дізнатися номер договору та отримати необхідні реквізити.


Зверніться за консультацією

Наші кредитні спеціалісти готові відповісти на усі питання стосовно користування сервісом, отримання та сплати позики. Зверніться до консультантів за номером телефона гарячої лінії або в онлайн-чаті на нашому сайті. Спеціалісти працюють з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 20:00 та в суботу, неділю з 10:00 до 18:00.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин