Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Виталий

хвилину тому

Отримав кредит

на 2,250 грн

Михайло

хвилину тому

Оформив заявку

на 2,900 грн

Дмитрий

3 хвилини тому

Отримав кредит

на 550 грн

Виолетта

Сьогодні о 12:09

Отримала кредит

на 500 грн

Валентин

Сьогодні о 12:08

Оформив заявку

на 1,150 грн

Позика в МФО онлайн

Мікрофінансові організації (МФО) були створені з метою забезпечення позичальників швидкими кредитами. Наш онлайн-сервіс CashUp дозволяє отримати позики терміново та без відмови. Система максимально прозора та проста у використанні. Оформити кредит ви можете онлайн всього за 10 хвилин. Це найкращий вихід, якщо гроші вам потрібні терміново. Розглядання позики відбувається автоматично. Ми не виконуємо перевірок платоспроможності, кредитної історії, тому що довіряємо клієнтам. Онлайн-сервіс CashUp працює цілодобово, тому отримати кредит можна у зручний для вас час.


Хто може бути позичальником?

Ми не висуваємо особливих вимог до позичальників. Це має бути людина, що досягла повнолітнього віку, яка є громадянином України. Щоб оформити кредит в нашій фінансовій організації, потрібні лише паспорт та банківська картка. Також необхідний пристрій з виходом в інтернет. Наприклад, це може бути смартфон, ноутбук, комп’ютер тощо. 

Отримати позику можуть непрацюючі особи або позичальники, що працевлаштовані неофіційно. Ми не відмовляємо пенсіонерам, студентам, іншим особам. 

Наша організація не перевіряє кредитну історію. У вас може бути діюче прострочення чи проблеми з погашенням позики в минулому. В будь-якому випадку ви отримаєте кредит за допомогою онлайн-сервісу CashUp. Якщо ви повернете борг своєчасно, наступного разу ми запропонуємо вам ще більш вигідні умови кредитування.


Процедура оформлення позики

Щоб оформити кредит в нашій фінансовій організації, необхідно пройти просту процедуру. Вона складається з кількох кроків. Для отримання кредиту в МФО без перевірки в день звернення треба зробити наступне:

  • Вказати суму, яку необхідно взяти в кредит (до 8 тис. грн.).
  • Визначити період, на який надається позика (до 30 днів).
  • Зареєструватися на сайті нашої фінансової організації. Можна пройти прискорену чи звичайну процедуру. Ми рекомендуємо обрати швидкий шлях. У цьому випадку припуститися помилок неможливо.
  • Отримати відповідь системи.

Якщо при оформленні онлайн-замовлення ви заповнили всі поля правильно, відповідь буде позитивна. Гроші будуть перераховані на вашу картку вже за кілька хвилин. Витрачати їх ви можете на оплату покупок, послуг та в інших цілях.


Погашення заборгованості

Розрахуватися за кредитні послуги в нашій мікрофінансовій організації легко. Можна обрати один з наступних способів погашення заборгованості:

  • В касі банку. Отримати реквізити для оплати можна на нашому сайті. Необхідно вказати номер договору, виконуючи перерахунок коштів.
  • В персональному кабінеті. Гроші перераховуються з вашої банківської картки. Цю операцію можна виконати у будь-який час, сервіс працює цілодобово.
  • В терміналі самообслуговування. В системі IBOX також нескладно виконати поповнення кредитного рахунку. Для цього потрібні реквізити та номер договору.

Отримати необхідну інформацію для оплати кредиту в касі та терміналі самообслуговування можна на нашому сайті. Також ви можете ознайомитись з детальною інструкцією щодо виконання оплати.


Зверніться до консультантів CashUp

Щоб отримати консультацію, зверніться до кредитних спеціалістів нашої компанії за номером гарячої лінії. Вони зможуть відповісти на запитання щодо оплати та оформлення кредиту, користування онлайн-сервісом. Також спеціалісти знаходяться на зв’язку в онлайн-чаті. Ми працюємо без вихідних з 9:00 до 20:00 у будні та з 10:00 до 18:00 у вихідні.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин