Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020

Валерия

хвилину тому

Оформила заявку

на 1,350 грн

Юра

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 2,250 грн

Виктория

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,300 грн

Ирина

Сьогодні об 11:29

Отримала кредит

на 2,400 грн

Виталий

Сьогодні об 11:28

Отримав кредит

на 500 грн

Кредит без застави та передплат

Взяти реальний кредит без застави та передплат дозволяє наш онлайн-сервіс CashUp. Отримати гроші на банківську картку ви зможете терміново вже через кілька хвилин після звернення. Пройшовши просту процедуру подачі заявки, ви отримаєте кредитні кошти для використання в різних цілях. Наприклад, ви можете витратити їх на покупки, сплату послуг, розвиток бізнесу та інше. Якщо вам пропонують передплатити кошти при оформленні кредиту, це вірогідніше за все шахраї. Не звертайтеся до таких сумнівних організацій, щоб не втратити кошти замість їх отримання.


Як отримати кредит?

Клієнти, які потребують грошей, не можуть надавати передплати для оформлення позики. Якщо ви опинилися в непередбачуваній ситуації, вам терміново потрібні гроші, скористайтеся нашим комфортним сервісом. Отримати кредит можуть громадяни України, які мають банківську картку та досягли повноліття. Для цього потрібно пройти просту процедуру:

  • Оберіть суму та період кредитування. Вперше можна взяти до 8 тис. грн. терміном до 30 днів. В подальшому кредити будуть надаватися під менші відсотки на довший термін.
  • Заповніть форму реєстрації. Оберіть звичайну або прискорену процедуру.
  • Дочекайтеся рішення системи, що приходить майже миттєво, тому що ми не перевіряємо вашу кредитну історію.
  • Отримайте гроші на картку. 

Ми довіряємо своїм позичальникам, тому надаємо позики навіть особам з поганою кредитною історією, людям, що не працюють або не працевлаштовані офіційно.


Як подовжити позику?

Трапляється, що навіть сумлінний позичальник, що має гарну кредитну історію, не в змозі погасити заборгованість своєчасно. Наш онлайн-сервіс CashUp допомагає вирішити цю проблему. Щоб мати гарну кредитну історію, обирайте наступний шлях:

  • Сплатіть частину боргу (певну частку тіла позики з усіма кредитними відсоткам). Строк дії договору подовжиться на період, на який ви брали кредитні кошти вперше. 
  • Пролонгація за комісією. Візьміть позику під вищі відсотки, щоб отримати подовження дії договору.

Наш онлайн-сервіс дозволяє взяти гроші в борг не тільки без передплат, але й на більш комфортних умовах. Ми цінуємо кожного клієнта, тому надаємо позики для бізнесу або індивідуального використання на найбільш вигідних умовах.


Як погасити борг?

Погасити борг можна зручним для вас способом. Гроші перераховуються готівкою або списуються з карткового рахунку. Ми пропонуємо різні шляхи погашення кредитної заборгованості:

  • Через касу банку. Оплата виконується в готівковій формі. Потрібно надати реквізити, вказані в договорі, щоб працівник банку перерахував гроші на ваш рахунок. 
  • В особистому кабінеті. Списати кошти з картки ви можете самостійно. Увійдіть до персонального кабінету та погасіть борг у зручний для вас час. Навіть якщо перерахувати кошти треба терміново, онлайн-сервіс допоможе встигнути закрити борг.
  • В терміналі IBOX. Можна розрахуватися готівкою або списати кошти з банківської картки.

Реквізити для оплати зазначені в кредитному договорі. Якщо ви загубили необхідні дані, вкажіть номер власного телефону у відповідному вікні на нашому сайті. Система знайде ваш договір для сплати кредиту.


Як отримати консультацію?

Якщо у вас виникли питання стосовно умов кредитування або користування нашим онлайн-сервісом, зателефонуйте нашим консультантам. Також можна задати питання в онлайн-чаті. Консультанти працюють з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 20:00, а в суботу та неділю – з 10:00 до 18:00.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин