Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020

Сергей

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 2,150 грн

олег

хвилину тому

Отримав кредит

на 1,200 грн

Вікторія

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,950 грн

Виталий

Сьогодні о 12:09

Оформив заявку

на 1,300 грн

Елизавета

Сьогодні о 12:09

Оформила заявку

на 2,200 грн

Кредит без передплати

Деякі позичальники мали справу з організаціями, які вимагають передплату для надання кредиту. Звісно, така вимога звучить дуже дивно. Насправді аванс жадають отримати при оформленні позики шахраї або фінансові піраміди. Тому ніколи не слід брати кредит в подібних приватних організаціях. Взяти позику без передплати можна в нашому сервісі CashUp. Ви отримаєте гроші на власну картку практично сидячи в себе вдома на дивані. Оформити позику можна онлайн за 10 хвилин.


Як отримати кредит?

Щоб взяти кредит за допомогою нашого онлайн-сервісу, треба мати громадянство України та досягти повнолітнього віку. Вам потрібен лише паспорт, банківська картка та вихід в інтернет. Щоб оформити позику, треба зареєструватися на сайті CashUp, пройшовши наступну процедуру:

  • Прискорена. Потрібно ввести мінімальну кількість даних про себе. Вкажіть банк, в якому ви обслуговуєтесь, номер телефону, до якого прив’язана карта, та пароль для входу в особовий кабінет онлайн. 
  • Звичайна. Потрібно заповнити відповідні поля, в яких вказані паспортні дані, адресу реєстрації, банківську картку та інше. Треба перевіряти введену інформацію, щоб не припуститися помилок. 

Зареєструвавшись в системі, вкажіть суму позики та період її погашення. Рішення формується автоматично. Якщо ви не припустилися помилок при заповненні форми заявки, гроші будуть перераховані на карту за кілька хвилин.


Як повернути борг?

В CashUp просто брати та гасити позики. Вносити платіж ви можете готівкою в касі будь-якого банку за реквізитами договору. Якщо ви не можете його знайти, просто введіть на сайті CashUp номер телефону у відповідному вікні. Система знайде реквізити для сплати кредиту та договір. 

Зручно гасити заборгованість онлайн, авторизувавшись в особовому кабінеті. Також можна розрахуватися за позику в терміналах самообслуговування. 


Переваги онлайн-сервісу CashUp

Взяти кредит в нашому онлайн-сервісі CashUp просто. Вам потрібно лише кілька хвилин, щоб пройти реєстрацію та заповнити кредитну заявку. В нас можна взяти до 8 тис. грн. терміном до 30 днів. Якщо ви вчасно повернете борг, наступного разу можна взяти позику за менші відсотки на довший термін.

Якщо у вас є запитання, задайте їх нашим консультантам в онлайн-чаті або за телефоном гарячої лінії. Можна залишити заявку, щоб спеціаліст передзвонив вам в найближчий час.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин