Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Алексей

хвилину тому

Отримав кредит

на 2,350 грн

Наталия

хвилину тому

Отримала кредит

на 1,800 грн

Катерина

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,200 грн

Вера

Сьогодні о 01:46

Отримала кредит

на 550 грн

Ярослав

Сьогодні о 01:45

Оформив заявку

на 1,650 грн

Де взяти гроші терміново в борг?

Життя підносить досить велика кількість сюрпризів і нестача грошей може бути одним з подібних неприємних сюрпризом. Генієм фінансового планування здатний бути далеко не кожен житель України, плюс до всього, навіть у фінансових педантів досить часто відбуваються форс мажорні ситуації. Наш фінансовий сервіс CashUp дозволяє оперативно вирішити проблему нестачі фінансів і в даному матеріалі ми донесемо вам всі переваги нашого проекту.

Перш за все перерахуємо можливі способи вирішити фінансові проблеми, які доступні жителю України:

 • Зайняти у друзів, родичів або знайомих. Звернеться до фінансової підтримки свого ближнього кола - один з найбільш простих способів отримати потрібну суму готівки в найкоротші терміни, але в той же час, далеко не завжди можна звернеться до подібної допомоги. Багатьом просто незручно афішувати свої фінансові труднощі перед людьми з найближчого і родинного оточення.
 • Взяти терміновий кредит у банку. Досить комфортний і зручний для багатьох громадян України спосіб вирішити свої труднощі з якої бракує сумою готівки, але не завжди цей спосіб відрізняється високою оперативністю. Банки можуть вимагати оформлення різних довідок і документів, і це їх істотний недолік, з вини якого страждає оперативність отримання грошової позики.
 • Позичити гроші в борг під розписку у приватної особи. Зараз досить багато сайтів на яких пропонується оформити персональний позику під розписку. Подібні пропозиції можна знайти на спеціалізованих сайтах, форумах або від своїх друзів і знайомих. Недоліком є те, що на ринку є достатньо пропозиціями шахраїв і подібні типи позики грошових коштів можуть вимагати наявності заставного майна.
 • Отримати потрібну суму грошей за допомогою сервісу швидких кредитів. Існує досить багато сайтів і онлайн-сервісів, які дозволяють швидко оформити кредит на банківську карту. Це дуже зручна послуга для тих жителів України, яким потрібно вкрай терміново отримати порівняно невелику суму грошей. До одним з таких сервісів відноситься сайт CashUp, про можливості якого ми вам розповімо нижче по тексту.

 

Як може допомогти сервіс CashUp якщо терміново потрібні гроші?

Наш сервіс орієнтований на надання короткострокових швидких позик. Ми дозволяємо успішно долати життєві і побутові труднощі тим, кому необхідно швидко позичити гроші.

Ми досить довго аналізували існуючі потреби потенційних позичальників і вивели ключові потреби:

Гроші, як правило, необхідні вкрай оперативно. У більшості позичальників немає часу стояти в чергах або здійснювати візити до відділень. З цієї причини ми видаємо кредити онлайн по інтернету, а гроші зараховуються на карту за кілька хвилин.
Коли гроші потрібні якомога швидше, немає можливості збирати великий пакет документів. Для зручності клієнтів ми дозволяємо отримати рішення по кредиту за допомогою даних вашого паспорта та ідентифікаційного коду.
Прозорість і чесність досить важливий фактор. Ми дозволяємо користувачу вивчити всі умови надання кредиту. У CashUp немає прихованих комісій та платежів.


Як швидко можна отримати гроші на карту банку України?

CashUp видає гроші на карту будь-якого банку України. В середньому, процес отримання грошей займає близько 10-15 хвилин. Певний час необхідно для того, щоб заповнити анкету і свої паспортні дані. Якщо у системи перевірки вашого кредитного рейтингу виникне потреба в додатковій перевірці ваших даних, може виникнути потреба в діалозі з нашою службою підтримки клієнтів. В середньому, процес від подачі заявки на кредит до отримання грошей на карту займає близько 10-20 хвилин.


Які документи необхідні для термінового оформлення грошового позики?

Отже, ви вирішили стати нашим клієнтом і оформити позику. Для того щоб швидко отримати гроші, вам необхідно наступне:

 • Паспорт громадянина України (тільки для повнолітніх);
 • ІПН;
 • Пластикова карта будь-якого з українських банків;
 • Доступ до Інтернету.
 • Планшет, телефон, ноутбук або комп'ютер для того щоб заповнити заявку на нашому сайті.Процес оформлення кредиту

Для початку вам буде необхідно вибрати необхідну суму кредиту. Шляхом переміщення повзунків на нашому сайті ви можете вибрати необхідну суму грошей і термін на який їх позичаєте. Першим кроком процесу отримання необхідної суми грошей є використання форми на головній сторінці сайту CashUp. Шляхом переміщення повзунків на формі ви можете визначити суму кредиту і термін на який ви позичаєте гроші.

Важливою особливістю сервісу CashUp є те, що кредитний сервіс CashUp дозволяє своїм клієнтам побачити суму грошей, яку берете в борг на свою карту.

Наступним кроком буде заповнення паспортних даних та анкети-опитувальник, яка необхідна для оцінки вашої кредитоспроможності, кредитної історії і ряду інших чинників.

Після оцінки вашої кредитоспроможності і кредитного рейтингу система автоматичної оцінки рейтингу позичальника надасть рішення про те чи може CashUp зайняти вам гроші чи ні.


Вигоди довгострокового співробітництва з сервісом швидких онлайн позик CashUp

Потреба швидкої позики готівки може виникати неодноразово і CashUp пропонує своїм клієнтам наступні переваги:

 • Поступове зниження процентної ставки по позиці при кожному новому кредиті;
 • Можливість поліпшити свою кредитну історію для великих і довгострокових кредитів;
 • Програма лояльності і спеціальні бонуси;
 • Службу підтримки, яка готова вирішити всі можливі труднощі клієнтів.

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин