Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Маряна

хвилину тому

Оформила заявку

на 2,850 грн

ирина

хвилину тому

Отримала кредит

на 2,550 грн

Екатерина

3 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,650 грн

Владислав

Сьогодні о 12:36

Оформив заявку

на 600 грн

Роман

Сьогодні о 12:35

Отримав кредит

на 700 грн

Кредит пенсіонеру без відмови

Пенсіонерам буває дуже складно взяти кредит у звичайному банку. Від них вимагають пред’явити заставу або поручителів, зібрати інші необхідні документи. Згаявши купу часу, люди літнього віку усе одно частіше отримують відмову. Але ситуації трапляються різні, а гроші можуть знадобитись терміново. На допомогу прийде наш онлайн-сервіс CashUp. Отримати позику тут можна швидко без відмови та без поручителів.


Як оформити кредит?

Навіть якщо ви отримуєте лише пенсію, ви зможете оформити кредит в нашому онлайн-сервісі. Для цього потрібно мати паспорт України, ідентифікаційний код та банківську картку. Треба пройти процедуру реєстрації, яка буває:

  • Прискорена. Потрібно вибрати банк, в якому ви отримуєте пенсію, вказати ваш номер телефона та пароль від особового кабінету. Вам не потрібно вводити дані вручну. Вони будуть внесені в систему автоматично. Ми рекомендуємо саме цей спосіб, адже імовірність допущення помилки практично виключена.
  • Звичайна. Всі дані заповнюються вручну.

Після входу в особовий кабінет, оберіть суму і термін кредиту. Якщо всі поля були заповнені правильно, система дасть позитивну відповідь. Через кілька хвилин ви зможете отримати гроші на картку.


Як повернути борг?

У нас не тільки легко взяти кредит без поручителів та довідки про доходи, а й повернути борг. Позики можна погасити одним із зручних для вас способом:

  • Через касу банку. Розрахуватися за кредит можна готівкою, давши касиру реквізити вашого договору.
  • В терміналі самообслуговування IBOX. Ви вносите готівку чи перераховуєте гроші з картки.
  • В особовому кабінеті. Не виходячи із дому, ви створюєте платіж в особовому кабінеті на сайті CashUp. Гроші перераховуються з картки.

Якщо ви не знаєте реквізитів для сплати, просто введіть на сайті ваш номер телефону, який ви вказали при реєстрації. Система знайде необхідну інформацію. Якщо ви повернете позику своєчасно, наступного разу ви зможете отримати гроші під менші відсотки на довший термін.


Як отримати консультацію?

Якщо у вас залишилися питання щодо термінового оформлення кредиту, отримати консультацію ви можете за телефоном гарячої лінії або в чаті нашого сайту. Залиште заявку, якщо бажаєте, щоб кредитний спеціаліст зателефонував вам у найближчий час. Консультант допоможе оформити позику та виконати інші дії в системі.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин