Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
250 грн 8,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
07 лют 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
07 лют 2020

Валерия

декілька секунд тому

Отримала кредит

на 1,700 грн

Алексей

хвилину тому

Оформив заявку

на 1,400 грн

Наталья

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,450 грн

Юрій

Сьогодні о 06:11

Оформив заявку

на 2,250 грн

Виктор

Сьогодні о 06:10

Отримав кредит

на 1,250 грн

Позики без довідок про дохід

Давно минув той час, коли для того, щоб отримати позику потрібно було зібрати пакет довідок і різних документів. Тепер для того щоб оформити позику не потрібно ніякої макулатури, - отримати позику сьогодні легко навіть без довідок про дохід. Які компанії видають гроші в борг без паперової тяганини і як відбувається таке оформлення?


Що таке довідка про дохід


Довідка про доходи - це документ, який підтверджує щомісячне надходження грошових коштів певного фізичній особі. Вона може видаватися з двох місць.

 • З податкової інспекції. Може бути за 3,6,9,12 останніх місяців. Навіть якщо людина не є суб'єктом підприємницької діяльності, довідку про дохід можна взяти з податкової. У документі буде вказано джерело отримання доходу, тобто організація, в якій працює людина, вказані дати надходження заробітної плати податок, який стягується з неї. Необхідний час для підготовки такої довідки - від 7 до 10 днів. Документ запевняють усіма необхідними печатками та підписами.
 • З місця роботи. Зазвичай такі довідки видають в бухгалтерії. У них вказується дохід з останні 6 місяців, період, з якого людина працює в цій компанії і номер наказу, яким був зарахований до штату.

Офіційно бланка для довідок про дохід для отримання позики з місця роботи немає, кожна установа оформляє їх на свій розсуд. Держава затвердив тільки форму довідки про доходи для подачі в органи праці та соціального захисту населення при призначенні соціальної допомоги та субсидій.


Що робити якщо терміново потрібен позику без довідки про дохід?


Як правило, необхідність терміново оформити кредит на увазі під собою відсутність часу на підготовку будь-яких документів. Тому сьогодні між словосполученням «швидкий позику» і «позика без довідок» можна поставити знак рівності. Банківське кредитування вимагає наявність довідки про дохід у своїх потенційних позичальників. Хоча на сьогоднішній день не існує жодного способу перевірити ще раз дані, зазначені такою довідкою, якщо вона була видана з місця роботи. Довідки про доходи не є абсолютним доказом певного рівня достатку позичальника.


Українці все одно масово отримують зарплату в конвертах і офіційні довідки про доходи не відображають реальну картину платоспроможності позичальників. Тому появи кредитування без довідок в Україні цілком закономірно. Фінансові організації, які є незалежними від банків учасниками фінансового ринку, забезпечують населенню широкий доступ до позик.


Позика без довідки з миттєвим зарахуванням грошей на карту


Крім відсутності довідок і величезної кількості документів є ще істотні переваги у небанківського кредитування. Отримати кредит можна швидко, - протягом 15 хвилин.

Сервіси, які дозволяють брати позики без довідки про дохід: онлайн і офлайн


Небанківські фінансові фірми, які видають гроші без надання довідки про доходи працюють в двох формах: онлайн і офлайн.

Офлайн сервіси:

 • «Швидко займ» видає готівку від 300 до 3000 гривень терміном на 30 днів і процентною ставкою близько 1% на добу.
 • «ШвидкоГроші» можуть оформити позику від 1 дня до 30. Готівку можна отримати в будь-якому офісі фірми. «Кредіткафе» оформляє позики клієнтам від 18 до 70 років до 5000 гривень при наявності паспорта та коду.


Сервіси онлайн кредитування.

Сервіси, що надають онлайн кредити це компанії, які видають позики з будь-кредитною історією і для цього не потрібно особисто звертатися до відділення. Зарахування позики відбувається на карту будь-якого банку України.

 • Moneyveo (Манівео) кредитує на строк до 30 днів. Сума позики може коливатися від 3 000 до 10 000 гривень. Дозволяє моніторити стан кредиту в особистому кабінеті і через нього погашати позику.
 • Sgroshi або ШвідкоГроші не тільки видає кредити в відділеннях, а й здійснює нарахування позики в мережі.
 • Credit365 за 15 хвилин оформлять онлайн кредит від 500 до 10 000 гривень без довідки про доходи і з поганою кредитною історією.
 • Компаньйон Фінанс також є онлайн фінансовим сервісом з видачею на карту до 10 000 гривень.
 • «Ваша готівочка» пропонує отримати гроші швидко і просто. Позики від 200 до 7 000.
 • Ccloan це інтернет компанія, яка працює не тільки в Україні, але і Грузії і Казахстані. Дає позики до 10 000 на 30 днів.
 • CashUp фінансовий сервіс, що працює в режимі 24-7. Постійні клієнти можуть отримати до 10 000 гривень з 80% знижкою.


Чому за допомогою CashUp найзручніше взяти позику онлайн


З компанією CashUp оформляти кредити:

 • Зручно - оформити можна в будь-якій точці України, головне мати підключення до інтернету
 • Доступно - маленький відсоток відмов, кредит можуть отримати навіть клієнти з поганою кредитною історією.
 • Універсально - не важливо картою якого банку користується потенційний клієнт, зарахування коштів відбувається на карту, випущену будь-яким банком в Україні.

Переваги позик від CashUp:

 • Чи не потрібна довідка про доходи, заставу і поручителі
 • Формування хорошої кредитної історії
 • Зниження процентних ставок для постійних клієнтів
 • Зручні умови погашення кредиту
 • Можливість пролонгації за дуже низькою ціною
 • Швидкість обробки заявки - від 5 до 15 хвилин
 • Прозорі умови кредитного договору


Як відбувається оформлення позики без довідки

Для того, щоб оформити кредит потрібно мати при собі тільки паспорт громадянина України, старше 18 років. Подавати особисто або завантажувати на сайт компанії копії довідок не потрібно. А потрібно лише:

 • Заповнити анкету на сайті компанії, уважно ввести свої дані, вибрати суму позики і термін, через який планується погашення. Для цього скористатися кредитним калькулятором.
 • Надіслати заявку та дочекатися рішення по ній.
 • Отримати гроші.
 • В майбутньому, при повторних зверненнях це процедура займатиме близько хвилини так як всі ваші дані будуть вже на сайті в особистому кабінеті.


Відгуки клієнтів CashUp

 1. «Катастрофічно не вистачало часу на оформлення довідок, а кредит потрібен був терміново. У CashUp звернувся випадково, але не шкодую. Оформив гроші швидко і без зайвих документів. Дякуємо.". (В'ячеслав, 27 років).
 2. «Це дуже зручно брати кредит саме тоді, коли він потрібен, а не чекати довго рішення в банку. Тим більше, що для цього не потрібно подавати довідку про дохід ». (Ірина, 19 років)
 3. «Дуже швидко отримала кредит. Приємний персонал. Велика подяка вашій сервісу, буду користуватися і далі ». (Віталій, 41 рік).

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин