Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Василь

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 900 грн

Елена

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,700 грн

Сергей

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 1,950 грн

Василий

Сьогодні о 00:35

Оформив заявку

на 1,800 грн

Мария

Сьогодні о 00:34

Отримала кредит

на 1,900 грн

«Ваша Готівочка» – сервіс позик на вигідних умовах

Непередбачені витрати можуть виникнути у кожної людини. І кожен має право шукати джерело позики на свій розсуд. Однак ринок банківського кредитування в Україні висуває дуже жорсткі вимоги до своїх позичальників, для звернення до ломбардів потрібно надати що-небудь у якості застави, а фінансові кредитні компанії, які пропонують позики до зарплати, працюють з 9.00 до 19.00. Звертатися до друзів або родичів не завжди зручно. Що ж робити в такій ситуації? Найпростішим і прозорим способом є отримання позики в інтернеті.

Онлайн позики від компанії «Ваша Готівочка» це відповідь на будь-які фінансові питання. Гроші на будь-які цілі в будь-якій непередбаченій життєвій ситуації. Дана мікрофінансова організація дає гроші в борг сумою до 7000 гривень, а процедура оформлення максимально займає 15 хвилин.

 

Конкурентні переваги кредитного сервісу «Ваша Готівочка»

 • Швидка і зручна реєстрація всього за 5 хвилин. Цього часу достатньо, щоб створити особистий кабінет на офіційному сайті компанії vashagotivochka.ua
 • Адаптивні умови під кожного клієнта. А саме: можливість довгострокового погашення кредиту і пролонгації періоду користування грошима на той термін, який зручний клієнтові.
 • Абсолютно прозора плата за кредит. Клієнт не платитиме жодних додаткових комісій і платежів. У договорах «Ваша Готівочка» немає дрібних шрифтів.


«Ваша Готівочка» онлайн заявка

Онлайн заявка – це така ж заявка на отримання позики, тільки її треба оформлювати в інтернеті, а не у відділенні кредитної організації. Перед тим як її заповнити потрібно визначити необхідну суму позики. Необхідно вказати її в онлайн кредитному калькуляторі і вибрати термін, на який планується позичати гроші. Вартість кредиту якраз залежить від цих двох показників. Після заповнення заявки гроші можна отримати або на карту банку, або в найближчому відділенні «Ваша Готівочка».


Скільки коштує позика в «Ваша Готівочка»

Як відомо сума, яку потрібно буде погасити залежить від кількості обраних днів в онлайн кредитному калькуляторі. Дана фінансова організація позичає гроші під 732% річних. Наприклад, якщо сума позики становить 2000 гривень, термін користування грошима - 10 днів, то до оплати через 10 днів буде 2400 гривень. Бачити суму можна заздалегідь. Мінімально можна позичити 200 гривень на 1 день (4 грн плата за кредит), а максимально - 7000 гривень на 16 днів (2240 грн плата за кредит). Щоб зробити вибір на користь того чи іншого джерела кредитування потрібно знати всі умови.


Як оформити позику «Ваша Готівочка»

Мікропозику від даного підприємства можна оформити на території України, головне мати підключення до інтернету. Після оформлення заявки на сайті «Ваша готівочка» гроші можна отримати або на банківську карту, або забрати особисто готівку в відділенні фірми. Для це потрібні наступні документи:

 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код
 • Якщо є - пенсійне посвідчення.

Більше жодних додаткових документів подавати не потрібно, в тому числі не потрібні довідка про доходи, поручителі і застава. Необхідно зробити наступні дії при оформленні мікрокредиту:

 • Внести в заявку на сайті суму і термін кредитування
 • Натиснути «отримати позику»
 • Ввести інші особисті дані в заявку.

Якщо клієнт планує особисто забрати гроші, то потрібно вказати адресу відділення для отримання кредиту, при цьому потрібно не забути записати графік роботи. Також треба взяти з собою документи, що підтверджують особу.

Дуже важливо уважно оформляти заявку і уникати помилок, так як невірні паспортні або ще які-небудь дані можуть привести до відмови видачі позики. Якщо позичальник звертається в компанію перший раз, то в першу чергу потрібно зареєструватися на сайті компанії і створити особистий кабінет, через який в подальшому буде проходити обробка його заявки. І надалі це максимально прискорить процес отримання кредиту.


Яку потрібно мати карту, щоб отримати інтернет кредит

 • Карта, випущена будь-яким банком в Україні
 • Карта повинна бути дійсною
 • Вона повинна мати логотипи Visa або MasterCard

 

Що буде, якщо не погасити позику вчасно

Якщо трапилася ситуація, коли кредит прострочений, то нараховуються відсотки (2,5% в день), але не більше 90 днів. Якщо позичальник прострочив виплату відсотків і тіла кредиту, то додатково з нього вилучається штраф в розмірі 100 гривень. Якщо все-таки прострочення перевалила за 90 днів, то починаючи з 91 дня такий позичальник сплачує пеню в розмірі 2,5% від суми залишку основного боргу. На жаль, в такому випадку буде розпочато судовий процес проти такого клієнта і право стягнення боргу може бути передано третім особам.

Звичайно кожна людина може виявитися не по своїй волі в ситуації, коли немає можливості вчасно погасити борг. В такому випадку «Ваша готівочка» йде на зустріч і пропонує оформити відстрочку це допоможе уникнути великої суми боргу. Скористатися розстрочкою можна не один раз.

Оформлення та отримання кредитних грошей за допомогою інтернету ще 10 років тому було фантастикою. Але сьогодні розвиток технологій забезпечує населенню найзручніший доступ до кредиту. Це дійсно хороша альтернатива банківським кредитом або позичання грошей у друзів.

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин