Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Ганна

хвилину тому

Отримала кредит

на 2,850 грн

Инна

хвилину тому

Отримала кредит

на 1,900 грн

Татьяна

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 1,950 грн

надежда

Сьогодні о 01:57

Отримала кредит

на 2,000 грн

Руслан

Сьогодні о 01:56

Отримав кредит

на 700 грн

Кредит експрес

Де взяти кредит експрес в Україні? Чи можна оформити швидкий позику онлайн? Як отримати з мінімальними додатковими витратами експрес кредит? Навіть ті, хто ніколи не звертався в банк за позикою і не звик позичати у друзів, замислюються про додаткові кошти. Вони, зазвичай, потрібні швидко і без особливих проблем. Онлайн сервіси по миттєвому кредитування допоможуть, коли немає часу збирати документи і всі довідки для банківського кредиту. Їхніми послугами зручно користуватися, коли сума потрібна незначна - перекрити «дірку» в сімейному бюджеті до зарплати, придбати те, що давно хотілося. Фінансова система гнучка до потреб споживачів. Тому ринок України наповнений пропозиціями зі швидких позиками, а й підводних каменів тут також багато.

Кредит експрес: плюси і мінуси

Кредит експрес - це швидка фінансова операція з оформлення та видачі позики. Зазвичай експрес кредитами називають позики, видатні протягом декількох хвилин з моменту подачі заяви позичальником.

Плюси. Головний плюс швидких грошей - ви отримуєте необхідні фінанси саме тоді, коли вони знадобилися. Щоб зробити цей процес зручним і чесним для всіх сторін, процедура з видачі грошей максимально спрощується. Так вже не потрібні додаткові документи, такі як довідки про доходи. Ще один плюс в сторону експрес кредитів - разом з довідками, не потрібно і офіційне працевлаштування. Крім того, такі позики можна оформити у відділеннях фінансових установ або через онлайн-сервіси. Відповідно, і самі гроші отримаєте готівкою, або на банківську карту.

Мінуси. Перш за все - розмір позики. Коли ви зважилися взяти кредит експрес в мікрофінансової організації, то не забувайте, що сума буде меншою в порівнянні з класичними банківськими кредитами. В основному - до 10 тисяч гривень, а при першому зверненні і того менше. Звузиться і час погашення. Також позичальникові слід уважно вивчити умови кредитного договору перед підписанням. Адже ще одна особливість швидкого запозичення - висока процентна ставка або чималі штрафні санкції за прострочення з виплатою боргу.

Експрес кредит: як це працює?

Як і де взяти експрес кредит в Україні та що для цього потрібно? Насправді є кілька найпоширеніших варіантів. По-перше, за кредитом можна традиційно звернутися в банк. Останнім часом фінансові установи активно розвиваються в напрямку швидких позик.

Є альтернатива - мікрофінансові організації. Це компанії, які спеціалізуються на невеликих позиках до зарплати. Найчастіше вони видають кредит на 2-10 тисяч гривень терміном до 30 днів з можливою пролонгацією виплати. Оскільки ці організації всю свою діяльність спрямовують саме на роботу з такими послугами, то і покращувати свій сервіс у них є більше можливостей.

Що необхідно для оформлення експрес кредиту:

  • Паспорт.
  • ІПН.
  • Компанії (якщо мова йде про онлайн кредит).


Швидкі кредити в банках

Як вже говорилося вище, банки починають активно працювати в напрямку експрес кредитів. То тут, то там ви можете бачити всілякі пропозиції від великих фінансових установ - «кредит за годину», «швидкі гроші вже сьогодні», «найвигіднішу пропозицію» і т.д. В умовах жорсткої конкуренції, банки навперебій придумують, як заманити клієнтів. І це хороша тенденція, адже кілька років тому і подумати було складно, що кредит в банку можна отримати буквально протягом години без папки документів і поручителів.

Але тут варто бути обережними. Умови таких позик в традиційних банках зазвичай оманливі. Це можуть бути занадто висока процентна ставка, або великі штрафні санкції за прострочення, або необхідність додаткових платежів. Наприклад, по зрізу банківських пропозицій, щомісячна комісія при оформленні кредитів становить до 7% від суми позики. А ось одноразова комісія доходить до 16,80%.

Експрес кредити в МФО

МФО - мікрофінансові організації, основна діяльність яких пов'язана з видачею швидких кредитів до зарплати. Особливість роботи МФО - максимально комфортні для позичальників умови отримання позики. Оформити такий кредит можна в будь-якій точці України в будь-який час доби. Видають фінанси як готівкою, так і на картку.

Отримати кредит може будь-який громадянин України віком від 18 років (в деяких фірмах - від 21 року). Розраховувати можна на отримання близько 2-3 тисяч гривень разово при першому зверненні. Для постійних клієнтів умови покращуються: сума доступного позики збільшується, а процентна ставка навпаки - знижується. Відсотки залежать від декількох факторів: суми кредиту, терміни погашення і пропозицій конкретної організації. Для того, щоб прорахувати, скільки вам доведеться додатково оплачувати за кожен день користування позиченими грошима, можна скористатися спеціальними кредитними калькуляторами на сайтах компаній, або ж звернутися за роз'ясненнями до менеджерів.


Як оформити і погасити експрес кредит?

Щоб отримати кредит, вам необхідно мати всього лише паспорт та ідентифікаційний код. З цими документами ви відправляєтеся в будь-яку філію компанії, яка вам більше сподобалася, заповнюєте там анкету, заяву і все. Далі - чекаєте підтвердження заявки. Зазвичай відповідь приходить через кілька хвилин, максимум - до півгодини. Після схвалення вашого прохання, відразу отримуєте свої гроші на руки. Можливо також отримання грошей на банківську карту і оформлення кредиту через спеціальні онлайн-сервіси, що ще значно спрощує процедуру отримання грошей.

Повернути борг можна також у філії організації. При цьому не важливо, в якому відділенні і в якому місті ви саме брали позику. Також можна скористатися інтернетом і банківським переказом. Погасити кредит можна і через термінали. Що стосується прострочення з виплатою боргу, то часто МФО йдуть на поступки своїм клієнтам і пропонують різні варіанти пролонгації кредиту. Головне в цьому випадку довести до відома компанію про бажання продовжити термін користування коштами. В іншому випадку можна потрапити в список неблагонадійних платників і зіпсувати собі кредитну історію.


Чи можна взяти експрес кредит онлайн?

Ще один напрямок по експрес кредитами - онлайн сервіси. Головна особливість компаній, що працюють в інтернеті - ще більша оперативність з видачі позик. Щоб оформити онлайн кредит, досить кілька хвилин і пари кліків на комп'ютері. Ви заповнюєте анкету, вказуєте банківську карту, і заяву на кредит (з необхідною сумою і термінами) і чекаєте відповіді. Буквально протягом 5-15 хвилин вам на телефон прийде смс з рішенням. При схваленні заявки, гроші автоматично зараховуватися на картку. Примітно, що зазвичай підійде карта будь-якого банку, якою ви користуєтеся.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин