Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Владеслав

хвилину тому

Отримав кредит

на 2,400 грн

Сергей

хвилину тому

Оформив заявку

на 2,800 грн

Анастасия

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,850 грн

Наталия

Сьогодні о 02:18

Отримала кредит

на 1,300 грн

Анна

Сьогодні о 02:17

Отримала кредит

на 2,450 грн

ЄвроГроші (Eurogroshi)

Євро Гроші - це онлайн сервіс, який пропонує клієнтам швидкі мікропозики до зарплати. Експрес кредити на банківську карту пропонують по всій території України. Компанія з прямими європейськими інвестиціями. Працює відносно недавно, але вже встигла себе добре зарекомендувати. Її менеджмент зазначає, що головна мета - це зробити процес кредитування в Україні простіше, швидше і зручніше.


Історія сервісу ЄвроГроші (Eurogroshi)

Сервіс запустили рік тому. Торгова марка належить ТОВ «Кредитна установа« Європейська кредитна група ». Як уже зазначалося, основу капіталу склали міжнародні інвестиції. Працює оператор у всіх містах України, однак не надає мікрокредити в зоні АТО і Криму. ЕвроГроші не мають відділень, а працюють тільки в інтернеті.

Максимальні сума і термін, на які споживач може розраховувати - 7 тисяч гривень на 30 днів. Для постійних клієнтів передбачені спеціальні пропозиції та акції. Про програму лояльності позичальник може дізнатися на сайті в особистому кабінеті.


Умови кредитування ЄвроГроші

Щоб позичити кошти у сервісу, потрібно бути громадянином України. Чоловіків кредитують з 21 року до 60 років, а ось жінок у віці до 65 років. Перша позика буде доступний на суму не більше 2 тисяч гривень. Таким чином компанія як би знайомиться, придивляється до людини і навпаки. Наступні суми позик збільшать до 7 тисяч гривень. Термін кредитування не змінюється - 30 днів. Якщо Ви звертаєтеся в перший раз, то кошти зможете отримати тільки в робочий час. Далі - цілодобово без вихідних і свят.

З документів Вам буде потрібно паспорт і ІІН. Також Вас попросять залишити два телефони людей з особистого кола спілкування і з роботи. 1,9% - саме така процентна ставка за користування позиченої сумою за один день. Якщо позичальник затримує виплату, то на прострочення додається пеня - 5% від тіла боргу за кожен день. Не варто забувати, що існує така функція як пролонгація позики. Це означає, що якщо Ви з якоїсь причини не встигаєте погасити борг вчасно, то Вам його продовжують. Максимально на 30 днів, але операцію можна повторювати необмежену кількість разів.

Оскільки команда має «багаторічний досвід на європейському ринку», то вони запевняють що подбали про зручність користування сервісом і безпеки зберігання даних. Також кажуть, що немає ніяких прихованих платежів і комісій.


Оформлення позики в ЄвроГроші (Eurogroshi)

Перевага оформлення позики в інтернеті полягає в тому, що Ви самі вільні вибирати час і місце проведення процедури. Не важливо де Ви: в Києві, Одесі, Дніпрі, Вінниці, Львові, Харкові чи в маленькому населеному пункті будь-якій області країни. Не важливо скільки Ви вирішили оформити заявку: вранці, ввечері, вночі, а може на вихідних або під час свят. Все, що Вам буде необхідно - мобільний інтернет або wi-fi, а також будь-який гаджет під рукою (комп'ютер, планшет, ноутбук, смартфон). Це все збереже Вам нерви і час, оскільки не буде ніяких черг і паперової тяганини. 

Для того, щоб оформити кошти потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, банківську карту і мобільний телефон. Не потрібні довідки про доходи, поручителі і застава. 

Також варто подбати, щоб у Вас був діючий email. Вводите тільки правильні дані, оскільки всі відомості перевіряють ретельно. Якщо оператор знайде недостовірну інформацію, то позичальнику відмовлять у проханні. У разі підтвердження, гроші переводять на Вашу банківську карту.


Як погасити позику?

У кредитуванні дуже важливо не забувати вчасно погашати заборгованість. Вносьте відсотки і тіло кредиту згідно з умовами мікрофінансової організації. В іншому випадку, такого неплатнику загрожує підвищена процентна ставка. А в подальшому погіршення кредитної історії, судові розгляди. 

В процесі погашення немає нічого складного. Більш того, сервіси онлайн кредитування пропонують не один, а кілька способів повернення боргу. 

  • У касі будь-якого банку. Важливо перевірити правильність написання повних реквізитів. 
  • У терміналах самообслуговування.
  • На сайті оператора, тобто Євро Гроші. Зайдіть в особистий кабінет і натисніть кнопку «Оплатити». Переказ грошей може проводитися з будь-якої банківської карти.


Переваги експрес кредитів

У будь-якій ситуації Вас можуть виручити гроші до зарплати. Оплата комуналки, ДТП, консультація лікаря, покупка побутової техніки та ще багато варіантів. Швидко, зручно і без проблем Ви можете отримати експрес займ. Серед плюсів EuroGroshi:

  • Простота в заповненні анкети. 
  • Ніяких прихованих комісій.
  • Рішення приймають протягом 10 хвилин, ще пару на отримання.
  • Не потрібні ніякі довідки.

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин