Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Євгенія

декілька секунд тому

Отримала кредит

на 1,500 грн

Юлия

хвилину тому

Отримала кредит

на 600 грн

Наталия

3 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,800 грн

Олександр

Сьогодні о 01:27

Оформив заявку

на 2,600 грн

Александра

Сьогодні о 01:26

Оформила заявку

на 2,650 грн

Експрес кредити від UltraCash (Ультракеш) не виходячи з дому

UltraCash (Ультракеш) – це зручний і простий у використанні онлайн сервіс з моментального кредитування в Україні. Компанія надає швидкі гроші до зарплати на персональний рахунок або банківську карту. Для оформлення позики на короткий термін не потрібно приходити в офіс. Все відбувається в мережі. Клієнт заповнює дані, і в разі схвалення заявки, отримує кошти в той же момент. Все що потрібно – це інтернет і комп'ютер.

UltraCash (Ультракеш) турбується і про безпеку, тому вся інформація про клієнтів добре захищена. Також можна не переживати. Дані не передають третім особам. Ще серед явних позитивів - це досить низька відсоткова ставка.

 

Історія онлайн сервісу UltraCash (Ультракеш)

Активним учасником в сфері онлайн кредитування сервіс став відносно недавно. Надавати послуги почав більше року тому, добре себе зарекомендував як відповідального і надійного гравця серед колег. Біля витоків створення стоїть ТОВ «Ультра Фінанс».

 

Умови кредитування компанії UltraCash (Ультракеш)

Щоб позичити гроші у компанії потрібно бути громадянином України. Клієнту вже має виповнитись 20 років. Пояснюють такий віковий ценз тим, що згідно зі статистикою 80% таких споживачів повертають гроші із запізненням, або взагалі не хочуть їх віддавати. Ультракеш не вимагає довідки з роботи, поручителів, або заставу, вибудовуючи довірчі відносини.

Першу швидку позику UltraCash (Ультракеш) надає до 2 тисяч гривень під 0,6% за один день користування коштами. Максимальний період кредитування – 30 днів. Якщо Ви вже позичали хоч раз, то відсоткова ставка зросте в два рази. Максимально доступні фінанси сягнуть 10 тисяч гривень. Раптом Ви не встигаєте з яких-небудь причин віддати мікропозику вчасно, то Вам надають право пророгації. Відсоток залишиться таким же, як і для тіла кредиту. При цьому ніякої пені або прихованих відсотків. Плюс ще боржникові дають три пільгових дні для того, щоб не переплачувати.

Відзначимо важливий аспект! Експрес кредит в UltraCash (Ультракеш) – це дуже зручний інструмент, коли у Вас з'явилися незаплановані витрати, а гроші будуть тільки через кілька днів. Наприклад, затримують зарплату, а Вам необхідно поповнити мобільний рахунок, оплатити комунальні послуги. Можливо Ви забули гаманець вдома, коли збиралися у відрядження. А може просто зараз немає грошей на подарунок, або консультацію у лікаря. У житті бувають дуже різні ситуації і все не прорахувати. В такому випадку можна підстрахуватись, бо такі фінанси шалено виручають. Однак, якщо захопитися мікрокредитами, то можна потрапити в боргову яму. Найкраще, що радять в CashUp, при необхідності скористатися позиченими грошима, віддати їх і лише потім брати новий борг.


Як оформити швидку позику в UltraCash (Ультракеш): покрокова інструкція

Перевага таких сервісів – процес оформлення позики. По-перше, не важливо де знаходиться людина. Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів, або Суми, а може це село у Вінницькій області. Тепер це вже не має ніякого значення! Як уже згадувалося, не вимагають тут і документів з роботи, поручительства або заставу. А це значить, що можна забути всі бюрократичні моменти і тяганину з документами. Єдине, що Вам знадобитися так це паспортні та контактні дані, а також ідентифікаційний код. Так як же оформити мікропозику? Дуже просто!

  • На сайті в онлайн калькуляторі введіть бажану суму і термін кредитування. Після цього натисніть кнопку «Взяти кредит».
  • Система створить обліковий запис. Введіть Вашу електронну пошту і придумайте пароль для входу в особистий кабінет.
  • Заповніть свої дані. Будьте уважні, щоб вся інформація відповідала правді. Перевірте на помилки. Запитають ПІБ, дату народження, паспортні та контактні дані, ідентифікаційний код, адресу проживання (прописку). Цікавляться також де навчався і працює клієнт. Потрібно ввести реквізити банківської картки, яка буде прикріплена до вказаного номеру телефону.
  • Далі потрібно погодитися з умовами, які пропонує UltraCash (Ультракеш).
  • Після натискаєте кнопку «Подати заявку». Вас чекає верифікація платіжної картки. Не переживайте, якщо в цей момент Вам можуть заблокувати до 5 гривень. Це все лише на 5-10 хвилин.
  • Після схвалення Вашої заявки, її потрібно підтвердити. Код надсилають Вам на телефон смскою і листом на email. В особистому кабінеті введіть код і гроші Вам надішлють на банківську карту.

Ще один важливий момент. Сайт працює цілодобово, але отримати позику можна тільки в робочий час компанії: в будні з 9:00 до 19:00 і на вихідних з 10:00 до 18:00. Саме в цей час працюють менеджери. Вони можуть зателефонувати Вам і уточнити інформацію, якщо виникли питання до заявки.

 

Як погасити мікрокредит UltraCash (Ультракеш)

Кошти потрібно ще й повертати. Для цього потрібно знати, як правильно це зробити, а головне якими способами. Їх всього три:

  • В особистому кабінеті на сайті знайдіть відповідну кнопку. Всього в кілька хвилин Ви можете сплатити борг за допомогою своєї банківської картки.
  • У відділенні будь-якого банку України можна перевести суму заборгованості. Не забудьте вказати прізвище, ім'я, по батькові та номер договору. Перевірте правильність введених реквізитів.
  • Ще один спосіб оплати - термінали самообслуговування. Це може бути iBox, EasyPay, Tyme, City24, Alfapay.

Зручність полягає в тому, що борг можна віддати в будь-якому місці і в будь-який час. Головне, це, звичайно, не затягувати, оскільки потім будете переплачувати за прострочення.


Переваги онлайн кредитів UltraCash (Ультракеш) в Україні

Поки говорити про переваги позик в інтернеті доводиться тільки тому, що багато хто побоюється всього нового. Адже сам механізм з'явився в Україні лише 5 років тому. За цей час багато українців відчули наскільки може бути корисною така можливість, і як вона може виручити в найскладніший момент. Онлайн кредити - це вирішення дуже багатьох проблем. Так, це не панацея від усіх бід, а скоріше рішення питань, яких Ви не чекали. Суть в тому, що вони розраховані на короткочасні завдання. Компанії більш лояльні, ніж банки і вимагають менше, тому гроші простіше отримати у онлайн оператора.

Якщо ж говорити про позитивні аспекти УльтраКеша, то в сервісі обіцяють, що не буде ніяких «сюрпризів» у вигляді прихованої комісії і додаткових відсотків. Тут пропонують одну з найнижчих відсоткових ставок по Україні – 1,2%. Ще один дуже важливий момент, особливо для любителів затримувати виплати. Якщо раптом Ви прострочили, і не платите навіть після трьох пільгових днів, то ставка зросте до 2% на тіло кредиту. Хоча у більшості компаній буде 3%.

Приємною новиною для клієнтів UltraCash (Ультракеш), які не люблять робити все вчасно – співпраця з сервісами в мережі допомагає відновити до них довіру. Все, що потрібно споживачеві для поліпшення кредитної історії, так це взяти не дуже тривалий мікрокредит і вчасно його виплатити. Після повторення процедури кілька разів, рейтинг перед кредиторами виросте в рази.


Питання та відповіді

Хто може скористатися послугами компанії UltraCash (Ультракеш)? Кожен громадян України, який досяг 20 років. Важливо, щоб клієнт постійно проживав на території країни.

Які знадобляться документи? Паспорт, а також ідентифікаційний код. Крім того, Вам знадобляться банківська карта, куди будуть переводити гроші, телефон (куди прийде підтвердження), інтернет і пошта.

Чому кредити видають громадянам, яким більше ніж 20 років? Головна причина в тому, що у молодих людей до цього віку немає стажу роботи, кредитної історії і стабільного доходу. Наявність всього цього в сукупності гарантує повернення боргу. 80% клієнтів цієї категорії дійсно не оплачують борг за термінами. Якщо ж є реальна необхідність і впевненість, що кредит Ви повернете борг, то зверніться в Готівочка, CashUp, Сredit365. Ці сервіси працюють з людьми, які досягли повноліття.

В який час звертатися? Коли зручно. Розглянуть Вашу заявку в робочий час компанії. У будні з 9:00 до 19:00, а на вихідних з 10:00 до 18:00.

Як погасити мікрокредит UltraCash (Ультракеш)? Є кілька способів: в особистому кабінеті на сайті, у відділенні будь-якого банку, або в терміналах самообслуговування.

Чи можна погасити борг достроково? Звичайно. Більш того, це буде вигідно для Вас. Все тому, що відсотки нараховують на залишок по позиці.

Чи є можливість продовжити термін кредитування і як? Сервіс розуміє клієнта особливо те, що бувають різні ситуації. Якщо Ви не встигаєте оплатити вчасно борг, то можна погасити тільки нараховані відсотки. Термін буде продовжений автоматично. Умови залишаться такі ж, як і раніше.

Якщо не повернути борг? Спочатку позичальникові дають три пільгових дня. Він не платить ніяких штрафів і відсотків за це додатковий час. У разі, якщо клієнт все одно відмовляється сплачувати свою заборгованість, то йому підвищують відсоткову ставку. Далі передають інформацію по неплатнику в бюро кредитних історій. Його чекають спілкування з колекторами і судові тяганини.

Як дізнатися про перерахування грошей? Вам прийде повідомлення із зазначеним статусом. Інформацію дублюють на пошту і особистий кабінет на сайті.

Де можна оформити позику? У будь-якому місті, чи селі країни. Компанія надає послуги на території всієї України. Сам процес оформлення відбувається в інтернеті.

Якщо повідомлення не доходять? Повідомлення приходять відразу, але може бути затримка до 5 хвилин. У разі, якщо все одно немає СМС, то зв'яжіться з представником організації. Це можна зробити, зателефонувавши за номером +38 (044) 333 49 35, або 0 800 752 390.

Наскільки безпечно користуватися сервісом? UltraCash (Ультракеш) турбується про безпеку клієнта. Сайт захищений технологією зашифрованого з'єднання Secure Socket Layer (SSL). Це міжнародний стандарт захисту, який забезпечує приватність інформації. Робота з платіжними картами також захищена. Тут використовують сертифікацію Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).

Чи можуть відмовити в наданні коштів і чому? Так, можуть. Причин може бути декілька. Перерахуємо головні: Вам до 20 років, у Вас погана кредитна історія, дані внесені з помилками.

Чи можна оформити кілька кредитів? Ні, одночасно не можна. Тільки після закриття однієї позики, можна відкрити іншу.

 

Відділення UltraCash (Ультракеш)

Такі мікрофінансові організації, як Ультракеш надають кошти в режимі онлайн. На цьому і побудована робота компанії, адже клієнтові не потрібно напружуватися і приходити у відділення. Саме тому відділень у компанії немає, є тільки головний офіс в Києві. За будь-яким питанням можна звернутися за номером +38 (044) 333 49 35, або 0 800 752 390.


Відгуки про UltraCash (Ультракеш)

Сервіс працює відносно недавно – всього рік. Головним козирем є досить низька відсоткова ставка на ринку кредитування в мережі – 1,2%. В середньому, люди пишуть позитивні відгуки і що раді з приводу співпраці. Є й такі, що незадоволені компанією. Частково закидають те, що довго потрібно чекати схвалення заявки – близько 20 хвилин. Зрідка у людей виникають проблеми з доступом на сайт. Як запевняють в компанії, вони намагаються швидко реагувати і вирішувати всі проблеми без зволікань.

Потрібно розуміти, що це сфера надання послуг. І тут завжди має місце широкий діапазон відгуків і характеристик. На цьому ринку можуть виникати непорозуміння. Зокрема, тому що люди не читають уважно договорів, не хочуть ознайомитися з різними компаніями і їхніми умовами.

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин