Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

дмитрий

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 2,450 грн

Наталия

хвилину тому

Оформила заявку

на 2,700 грн

Александр

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 1,450 грн

Ігор

Сьогодні о 01:27

Оформив заявку

на 1,900 грн

Алексей

Сьогодні о 01:27

Отримав кредит

на 1,700 грн

«Гроші Всім (Гроші Всім)» - самий доступні і вигідні позики в Україні

«Гроші всім» - все про компанії, вартість кредиту, умови, графік роботи

Що робити, коли терміново знадобилися гроші? Адже від непередбачених витрат ніхто не застрахований. Бігти до найближчого відділення банку? Але тоді доведеться витрачати час на підготовку величезної кількості документів, потрібно виділити час на особисту подачу заявки, дочекатися рішення і вже потім, можливо, Ви отримаєте гроші. Але є джерело отримання позики, в якому гроші можна отримати за 15 хвилин і без паперової тяганини. Це компанія «Гроші всім», яка видає позики готівкою або на картку банку.


«Гроші всім» - позики за 15 хвилин

Фінансова компанія в сфері небанківського кредитування «Гроші всим» є лідером ринку надання позик на будь-які потреби і цілі всьому населенню України. У цій мікрофінасовой організації працюють дійсно провідні фахівці фінансової галузі, які готові допомогти отримати позику максимально швидко і на найвигідніших умовах. Співробітники фірми завжди готові надати найбільш повну інформацію як існуючим, так і потенційним клієнтам, підібрати індивідуально найбільш підходящі умови кредитування і забезпечити надійну грошову допомогу кожному, хто звертається в «Гроші всім». Компанія гарантує прозорі умови отримання позики, платити потрібно тільки за ті дні, коли Ви користуєтеся грошима, немає ніяких прихованих платежів і комісій.

Кредитна установа «Гроші всім» для максимальної зручності позичальників розробила 2 способи отримання кредиту:

 • У будь-якому відділенні компанії. Потрібно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Протягом 10 хвилин співробітник компанії розгляне заявку і прийме по ній рішення.
 • Зарахування на карту будь-якого банку в Україні.

Швидке оформлення та отримання грошей це те, що відрізняє кредит в «Гроші всім» від банківського кредиту. Жоден банк в Україні не може так швидко позичити гроші.


Як відбувається кредитування від «Гроші всім»

 • Потрібно зайти на офіційний сайт groshivsim.com.ua
 • Зареєструватися, витративши всього пару хвилин
 • Вибрати бажану суму кредиту. Дана компанія надає позики від 200 до 15000 гривень.
 • Вказати період, протягом якого плануєте користуватися грошима.

Клієнт отримує гроші в день подачі заявки, не потрібно довго чекати рішення. Гроші Ви отримуєте саме тоді, коли вони необхідні. А якщо необхідно продовжити зазначений раніше період, то зробити це дуже просто. Клієнт погашає тільки суму позики і процентну ставку, яка рівна 1,9%. Для отримання позики від «Гроші всім» не потрібно оформляти карту якогось спеціального банку-партнера. Зарахування коштів відбувається на будь-яку карту. Моментальний займ допоможе вирішити будь-яку раптову проблему і не потрібно відкладати на потім, чекати зарплату або позичати у родичів. Онлайн кредитування виручить в будь-яку хвилину.


Онлайн кредити «Гроші всім»

Якщо клієнтові зручно отримати гроші на карту, не виходячи з дому чи офісу, то в інтернеті можна оформити заявку і також швидко отримати кредит. Це найкраще рішення, якщо діяти потрібно негайно. Це економія часу і комфорт. Також потрібно вибрати суму і термін кредитування, через 15 хвилин гроші будуть вже на карті. Не потрібно завантажувати на сайт ніякі довідки про доходи, виписки з бухгалтерії, вказувати поручителів і заставу. Але все це у Вас обов'язково запитають у банку.

 • Дуже широкий діапазон суми кредиту: від 200 до 15000 гривень.
 • період користування позикою до 21 дня з можливістю пролонгації кожні 10 днів.
 • Фіксована процентна ставка 1,9% в день
 • Вік позичальників: від 18 до 70 років.
 • Будь-яке відділення, в будь-якому місті, незалежно від місця прописки позичальника
 • Швидкість отримання позики не залежить від способу його отримання і становить 10-15 хвилин.

 

Які відсотки по кредиту у компанії «Гроші всім»

Річна ставка за взяті в борг кошти становить 693,5%. В день це 1,9% суми позики. Наприклад, якщо позичити 5000 гривень, то в день потрібно буде платити 95 гривень за користування. За 10 днів - 950 грн і так далі. Якщо є бажання, то можна продовжити термін кредитного договору, для цього потрібно кожні 10 днів виплачувати відсотки. Надання даної послуги відбувається на підставі договору.


Що буде, якщо порушити кредитний договір

В такому випадку настає фінансова відповідальність за невиконання договірних зобов'язань, а саме:

 • Нараховуватиметься пеня, в розмірі 1% від тіла кредиту за кожен день прострочення і до моменту погашення боргу.
 • Або ж може початися судовий процес проти такого позичальника
 • Передача права стягнення боргу третім особам.

 

Як можна погасити позику

Щоб не виникало ситуацій з простроченням платежу «Гроші всим» пропонують кілька зручних і доступних способів погашення кредиту:

 • Через термінали самообслуговування, вказавши реквізити компанії і ПІБ, на яке оформлявся займ.
 • На сайті «гроші всим» groshivsim.com.ua
 • У будь-якому відділенні компанії, незалежно від того в якому місті чи районі оформлявся кредит.
 • За допомогою банківського переказу. Вказувати реквізити стоїмо уважно і врахувати, що банківський переказ може відправлятися до 3 робочих днів. Якщо Ви переплачуєте саме таким способом, то варто це зробити заздалегідь, щоб не нараховувалася прострочення за той час, поки банк обробляє Ваш платіж.

 

«Гроші всім» графік роботи і адреси відділень

Якщо все-таки Ви вирішили взяти в борг саме готівкові, то зробити це можна в наступних містах: Київ, Полтава, Вінниця, Біла Церква, Хмельницький, Черкаси і Кропивницький. Оформити позику в відділеннях можна з 9.00 до 20.00 по буднях і у вихідні - з 9.00 до 17.00. У найближчому майбутньому компанія планує розширюватися і відкривати свої відділення і в інших містах України. Але отримати мікропозик через інтернет можна в будь-який місті України, в будь-який час і в будь-який день тижня.

«Гроші всім» це незалежне від банків фінансова установа, яка здійснює свою діяльність на основі всіх необхідних документів. Компанія має всі державні свідоцтва і реєстрації. Це дозволяє змінити підхід до кредитування в Україні, забезпечивши видачу грошей без довідок про доходи, поручителів і особистого звернення. Якщо потрібні гроші терміново, «Гроші всим» це та організація, де не відмовлять.
Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин