Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Олена

хвилину тому

Отримала кредит

на 900 грн

Алина

хвилину тому

Отримала кредит

на 1,400 грн

Василий

3 хвилини тому

Отримав кредит

на 1,250 грн

Сергей

Сьогодні о 01:15

Оформив заявку

на 3,000 грн

Сергій

Сьогодні о 01:14

Оформив заявку

на 2,900 грн

Море Грошей

Український онлайн сервіс Море Грошей (mgroshi) пропонує кредитування в інтернеті на банківську карту. Компанія видає швидкі позики до зарплати на всій території України. Оператор підтримує міжнародні стандарти захисту, тому клієнт може не переживати про збереження персональних даних. Також ніяку інформацію не передають третім особам. Головна мета, яку перед собою поставили менеджери - швидке кредитування людини без проблем.


Історія сервісу Море Грошей

Це новий оператор, який працює у всіх містах України. Свідоцтво про реєстрацію отримав 10 листопада 2015 року. Через рік вже активно запрацював. Мgroshi - ресурс, який входить в структуру ТОВ «Кредитна установа« Кредит Комерц ». Він пропонує мікропозики в інтернеті. Це один з небагатьох операторів, що видають експрес гроші на тривалий період, як для мікрофінансових організацій (МФО). Крім того, для постійних клієнтів передбачена програма лояльності і різного роду акції та спеціальні пропозиції.


Умови кредитування від Море Грошей

Засоби доступні клієнтам старше 21 року до 70 років. Щоб скористатися послугами оператора, потрібно бути громадянином України. Доступна сума кредиту для постійних клієнтів - 10 тисяч гривень, а якщо Ви звертаєтеся вперше, то до 3 тисяч гривень. Така практика поширена серед кредиторів, адже таким чином відбувається якесь знайомство зі споживачем. Щоб заохотити і зацікавити клієнта, йому пропонують 50% знижку на процентну ставку при першому позику. Максимальний термін кредитування - 70 днів. Процентна ставка становить 1,6%, а для новачків в два рази дешевше - 0,8%.

Однією з вимог є робочий стаж - не менше 3 місяців (можна навіть не бути офіційно працевлаштованим). При цьому не потрібно надавати довідок з роботи. Не потрібні поручителі і застава. Все що потрібно з документів, так це паспорт і ІІН. Вас попросять залишити телефони людей з особистого кола спілкування і з роботи. Не варто затягувати з виплатами, а краще дотримуватися всі умови, щоб не платити пеню, тим більше існує можливість пролонгації позики. Експерти CashUp не радять брати кошти на максимальний термін, часто продовжувати борг і брати кілька одночасно. Це може загрожує Вам «борговою ямою». Розпоряджайтеся особистими фінансами з розумом - візьміть кредит, поверніть його і тільки тоді беріть новий.


Оформлення позики

Щоб оформити експрес позику в онлайн сервісі потрібно не так вже й багато. З документів, при Вас повинні бути ІІН і паспорт. Ніяких довідок з роботи, поручителів або застав. Оскільки послуга проводиться в інтернеті, то Вам знадобляться комп'ютер (або інший будь-який гаджет). Також не обійтися без мобільного інтернету або wi-fi. Для проведення операції потрібна буде банківська карта (куди і будуть переводити кошти) і мобільний телефон. Якщо у Вас не діючого email, тоді заведіть, оскільки туди також будуть приходити підтвердження, повідомлення та інша важлива інформація.

Взяти в борг швидкі гроші можна в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, або будь-якому іншому великому місті, в маленькому населеному пункті будь-якій області країни. Оскільки Ви проводите операцію в інтернеті, то робите де Вам зручно. Також не важливо скільки людина вирішила оформити заявку. Море Грошей працює цілодобово, без вихідних або під час свят.


Як погасити позику

Перше правило благонадійного клієнта (з яким потім захочуть співпрацювати кредитори) - повернути вчасно заборгованість. Для цього потрібно знати механізм повернення. Море Грошей пропонує не один спосіб погашення боргу, а кілька. Істотно тільки своєчасність оплати Вашого мікрокредиту. Ви можете вибирати, якою буде зручніше:

  • на сайті mgroshi. Все, що потрібно, так це зайти в Ваш особистий кабінет і провести операцію відповідно до вказівок. Сплатити борг Ви можете з будь-якої банківської карти.
  • У терміналах самообслуговування.
  • У касах банків. Не важливо яке Ви виберете фінансова установа для переказу грошей, головне, щоб Ви ввели правильно і в повному обсязі всі необхідні реквізити.


Переваги експрес кредитів 

Поповнення рахунку, оплата комуналки, покупка побутової техніки, консультація у лікаря - це тільки найчастіші причини, за якими люди звертаються в МФО. Коли набридло позичати у рідних і друзів, а до зарплати потрібно терміново кілька тисяч - онлайн оператори стають справжньою знахідкою. Не потрібно стояти в черзі у відділенні, витрачати час на проїзд. Головна зручність - відсутність паперової тяганини. Серед плюсів mgroshi: низька процентна ставка, немає прихованих комісій, швидкість і швидкість в оформленні та отриманні грошей.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин