Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Сума кредиту, грн
500 грн 3,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019

Юлия

декілька секунд тому

Отримала кредит

на 550 грн

Марина

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 2,150 грн

мария

3 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,600 грн

Владимир

Сьогодні о 13:18

Оформив заявку

на 1,850 грн

Сергей

Сьогодні о 13:17

Оформив заявку

на 2,800 грн

Moneyveo (Манівео)

Moneyveo (Манівео) – це сервіс онлайн кредитування, що є не просто лідером ринку, але і його засновником. Це перша в Україні компанія, яка почала надавати послугу позики в інтернеті. Сервіс зробив прорив, впровадивши складні західні алгоритми онлайн кредитування в сферу фінансових технологій України. За ступенем впливу на форму такої послуги як позика в інтернеті, цей прорив можна порівняти з переходом на грошову форму кредитування з речової в античні часи. Адже з появою ринку онлайн кредитування, в Україні з'явилася нова форма надання кредиту – віртуальна, тобто в мережі. Хоча таке поняття і звучить абстрактно, але під собою вона має на увазі цілком конкретні гроші, отримані без особистого звернення до фінансової установи.

 

Що таке Манівео?

Першовідкривачем бути складно. Але завдяки цьому компанія має досвід, який сприяє якісному наданню фінансових послуг. Тому, Манівео це в першу чергу відповідальність перед клієнтами за те, що в будь-якій ситуації сервіс забезпечить онлайн кредити в будь-який час доби і в будь-який день тижня. Це сучасний сервіс в інтернеті, звернувшись до якого можна позичити гроші.

 

Як працює Манівео, або як швидко отримати кредит?

Процедура отримання грошей в борг у Moneyveo (Манівео) – це проста послідовність дій, яка займає від 5 до 15 хвилин. Саме тому компанія має чітку асоціацію у клієнта – «кредит онлайн на карту по Україні за 8 хвилин». Ці дії наступні:

 • потрібно зайти на сайт Moneyveo (Манівео) за допомогою онлайн калькулятора вибрати необхідну суму і термін користування грошима і натиснути кнопку «Отримати кредит»
 • уважно і без помилок заповнити анкету, внести до неї паспортні дані, ідентифікаційний код, а також дані банківської картки, на яку планується зарахування коштів
 • перевірити банківську карту, для того, щоб переконатися, що вона належить саме потенційному позичальникові, а не шахраю
 • в разі позитивного рішення, наступний крок – це підписання електронного договору
 • зарахування коштів на карту.

 

Що потрібно, щоб увійти в особистий кабінет (ОК) Moneyveo (Манівео)

Особистий кабінет – це інструмент взаємодії фірми зі своїми клієнтами, тому увійти в нього можна, вказавши свій логін і пароль. Це місце, де зберігаються всі дані клієнта. З його допомогою можна моніторити стан кредиту, через нього можна оплатити борг moneyveo і багато іншого. Чому зручно реєструватися на сайті манівео і створювати особистий кабінет? Тому що в майбутньому ОК максимально прискорить процедуру оформлення позики і замість 8-10 хвилин, вона буде займати 3-5.

 

Умови кредиту від Moneyveo (Манівео)

Всі існуючі умови, на яких компанія видає позику, можна поділити на три блоки:


  • Вартість кредиту. Це найбільш хвилююче питання для клієнтів, отримати відповідь на який можна ще до підписання кредитного договору. Дізнатися скільки буде коштувати користування грошима можна за допомогою онлайн калькулятора. Зараз процентна ставка дорівнює 1,7% в день від тієї суми, яка необхідна.
  • Терміни і суми. Оформити позику можна на період від 1 до 30 днів. Що стосується суми позики, то вона залежить від того яку за рахунком мікропозику в moneyveo.ua оформляє клієнт. При першому зверненні до фінансової установи можна взяти в борг максимум 3000 гривень. Але якщо клієнт добросовісний позичальник і бере гроші у тимчасове користування вдруге і більше разів, то сервіс може збільшити суму кредиту до 10000 гривень.

 

 • Вимоги до клієнта. На відміну від банків, які більш охоче позичають тільки з 21 року, клієнтом манівео може стати будь-який повнолітній громадянин України.

 

 

Як оплатити кредит в Moneyveo (Манівео)

Онлайн робота компанії полягає не тільки у видачі позик в інтернеті, але і їх погашення в мережі. Також для максимальної зручності клієнтів існують додаткові способи погашення позики.

 • На сайті сервісу, увійшовши в особистий кабінет. Погашення здійснюватиметься з тієї карти, яка прив'язана до профілю. Це карта, на яку були зараховані позикові кошти. Або ж можна додати нову карту після натискання кнопки «Оплатити».
 • Оплатити кредит манівео можна через Приват24. У додатку з телефону або на сайті потрібно створити новий шаблон платежу в розділі «Мої платежі», ввести реквізити компанії і підтвердити погашення.
 • Банківський переказ коштів у відділенні будь-якого банку України. Moneyveo рекомендує своїм клієнтам оплачувати в Приватбанку, так як ця процедура там максимально спрощена.
 • За допомогою більшості платіжних терміналів.
 • По телефону, якщо відкритий рахунок в Приватбанку, за номером 3700. Оператору потрібно повідомити реквізити maneyveo, свій номер телефону і дані карти, з якої буде відбуватися оплата.
 • Через сервіс обробки онлайн платежів WideUp

 

Реквізити Moneyveo (Манівео) для погашення кредиту

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Р р № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Код ЄДРПОУ 38569246

МФО 300711

 

Як продовжити позику в Moneyveo (Манівео)?

Якщо кредит не виходить погасити вчасно, то достатньо всього лише сплатити відсотки і пролонгація позики відбудеться автоматично. Максимальний період - 30 днів. Протягом цього часу ні штрафи, ні пеня нараховуватися не будуть. Плата за це становить 1,7% від суми мікропозик в день. Потрібно увійти в особистий кабінет і вказати кількість днів пролонгації для цього. Можна оплатити відсотки через платіжні термінали самообслуговування або зателефонувавши в службу підтримки манівео.

 

Промокоди і акції Moneyveo (Манівео)

Сервіс онлайн фінансової допомоги манівео активно комунікує зі своїми клієнтами в соціальних мережах. Про всі новини, акції та новинки від компанії першими дізнаються послідовники сервісу в Facebook, Google+, Вконтакте і в Одноклассниках. Отримати промокод від Манівео дуже просто, достатньо стати другом компанії в соціальних мережах, написати відгук, зробити скріншот і відправити його в службу підтримки Moneyveo (Манівео). Промокод – це випадковий набір символів. Він дає хорошу знижку на швидкі гроші.

Сьогодні сервіс Moneyveo (Манівео) має репутацію лідируючої і надійної компанії в сфері інтернет кредитів, що неодноразово підтверджується різними нагородами та преміями. Так нещодавно компанія отримала золоту нагороду від PaySpace Magazine (за кращий фінансовий стартап в Україні за підсумками 2016 року). І як заявляють керівники фінансового сервісу, манівео не зупинятиметься на досягнутому, а буде тільки йти вперед і розвиватися далі.

 MONEYVEO - Онлайн кредит взяти гроші на карту цілодобово

Найголовніше, що потрібно знати про кредитування в MoneyVeo:

ПАРАМЕТРИ КРЕДИТНОГО продукту:

 • Сума кредиту при першому замовленні – до 3 000 грн.
 • Сума кредиту для постійних клієнтів – до 10 000 грн.
 • Термін кредитування – до 30 днів, можна погашати достроково, можна продовжувати термін кредиту.
 • В який час можна скористатися послугою? Цілодобово і щодня (24/7/365).
 • Яким способом можна взяти гроші? На карту будь-якого банку та через Інтернет.
 • Де можна отримати гроші? Повсюдно, в будь-якій точці України.
 • Як швидко можна отримати кредит? Протягом 8 хвилин.
 • Винятки та обмеження. Послуга не доступна в Криму, в Донецькій і Луганській обл.

УМОВИ ВИДАЧІ ГРОШЕЙ позичальникові:

 • Вік клієнта – від 18 років.
 • Гарантії з боку позичальника – не повинно бути прострочень на момент розгляду заявки.
 • Якщо вже є діючий кредит/кредити – дозволяється додаткове кредитування.
 • Якщо були прострочення в минулому – вони повинні бути погашені.
 • Основні дані для перевірки позичальника – дані з паспорта та ідентифікаційний код людини.
 • Дані банківської картки позичальника (тільки своя карта) – e-mail, мобільний телефон, постійне місце роботи, реальні доходи.

 

Кому буде корисний сервіс MoneyVeo і хто його клієнтами?

Даний сервіс рекомендується тим клієнтам, у яких виникла термінова необхідність в грошах, коли потрібно позичити невелику суму на короткий термін - до 30 днів. MoneyVeo можна розглядати як альтернативу традиційному ломбарду, з відмінністю в тому, що тут Вам не потрібно нічого закладати в якості застави.

Хіба що Ваше добре ім'я і чесне слово.

Цим сервісом може скористатися будь-який повнолітній громадянин України (віком від 18 років), який не має прострочень і невиплат за поточними кредитами (клієнта не повинно бути в чорних списках Українського Бюро Кредитних Історій).

 

З якою метою і в яких ситуаціях клієнти звертаються за грошима в MoneyVeo?

Зазвичай клієнти оформляють експрес позику на карту в таких випадках:

 • не вистачає грошей і потрібно позичити до зарплати
 • потрібно терміново погасити кредитний платіж в банку або іншій фінансовій установі
 • виникли не заплановані витрати або платежі
 • потрібен швидкий кредит на закупівлю невеликої партії товару для торгівлі

 

Як отримати позику онлайн від MoneyVeo (МаніВео)?

 1.  Виберіть суму і термін позики.

Якщо Ви вперше замовляєте кредит в MoneyVeo, то максимальна сума до видачі становитиме не більше 3000 грн.

Якщо Ви вже співпрацювали з компанією, і сумлінно виконали свої зобов'язання, то кредитний ліміт для Вас збільшується до 10000 грн. (Поступово, з кожним новим погашеним позикою).

На жаль, цей сервіс не розкриває своїм клієнтам алгоритм збільшення суми ліміту при повторних зверненнях. Швидше за все, що + 20% до суми попередньої позики можна буде додавати сміливо, щоб не отримати відмову через завищену самооцінку.

 1.  Зареєструйтеся на сайті MoneyVeo, вказавши там свою контактну інформацію:
 2.  Заповніть Соціальну Інформацію про себе.
 • Ваш E-Mail використають в якості логіну для входу до Вашого особистого кабінету на сайті компанії;
 • Ваш пароль повинен бути написаний латиницею. Його довжина має варіюватись від 6 до 20 символів. Також пароль має містити як мінімум одну велику літеру, одну маленьку літеру, одну цифру, наприклад: d5F6w2aG. Можна скористатися онлайн сервісами для автоматичної генерації паролів;
 • Зберігайте свої логін і пароль в безпечному місці, щоб завжди мати можливість зайти в Особистий кабінет та перевірити стан клієнтського рахунку з поточним балансом;
 • Обов'язково ставте «пташку» біля пункту, де потрібна згода з правилами і умовами надання позики, інакше Ваша реєстрація буде відхилена;
 • Після заповнення цього розділу Вам на e-mail прийде посилання для активації. Потрібно буде перейти по ній, щоб підтвердити, що Ви є власником зазначеної електронної пошти.

У цьому розділі дуже важливо вписувати в анкету тільки правдиві дані про позичальника (тобто про Вас), тому що система при ухваленні рішення звіряє Вашу інформацію з наявними у неї базами даних, і в разі невідповідності автоматично прийме рішення про відмову у кредитуванні.

Ще одна порада: вводити дані з паспорта варто в точній відповідності з написаним в документі – не потрібно міняти слова місцями і перефразувати текст. Це для того, щоб зайвий раз не плутати програму, яка буде приймати кредитне рішення.

 1.  Заповніть інформацію про Вашу Адресу Проживання.

При заповненні даних про себе, не пропускайте обов'язкові поля, які позначені «зірочкою» (знак *).

Обов'язково вказуйте, чи збігається Ваша адреса проживання з адресою реєстрації.

 1.  Вкажіть інформацію про працевлаштування, та інші фінансові дані про себе.

В цьому розділі Вас просять повідомити достовірні дані щодо Ваших заробітків та  витрат. Це треба вказувати для того, щоб система змогла оцінити, чи здатні Ви погасити кредит в МаніВео, якщо вона його схвалить.

У пункті «Фінансова інформація» зліва потрібно вказати суму Вашого доходу, частоту і найближчу дату його надходження, праворуч – аналогічна інформація по Ваших кредитах, якщо такі є.

 1.  Заповніть Реквізити Карти

Якщо Ваша картка не іменна, то потрібно зняти позначку біля цього питання,. В разі, якщо вона іменна – потрібно повністю вписати ПІБ власника картки.

 1.  Підтвердіть, що Ви є власником картки, зазначеної в заявці

Сума менше 1 грн. буде тимчасово заблокована на Вашій карті. Вам потрібно буде вказати точне значення цієї суми – у Вашому акаунті на сайті. Ця сума розблокується автоматично, як правило, протягом доби, і Ви зможете нею скористатися. Вона не знімається з Вашого карткового рахунку ні за яких обставин.

 1.  Отримайте позитивне рішення за Вашою заявкою по СМС або на E-mail.
 2.  Приймаєте умови договору на сайті, отримуєте Ваші гроші на карту протягом 15 хвилин.

Фактичний термін надходження коштів на карту визначається банком, який видав Вам карту (краще уточнити це заздалегідь в службі підтримки Вашого банку).

Порада: поточний кредитний статус і баланс за позикою перевіряйте в особистому кабінеті, який автоматично створюється в момент Вашої реєстрації на сайті MoneyVeo. Обов'язково випишіть і збережіть дані для входу в свій кабінет.

 

Яка сума була заблокована на моїй карті в процесі верифікації в MoneyVeo? Як дізнатися точне значення?

Існує кілька способів з'ясувати значення суми, заблокованої на Вашій карті:

 • Через онлайн-банкінг Вашого банку. Потрібно зайти в свій клієнтський акаунт, знайти там інформацію про заблоковану суму.
 • За допомогою СМС оповіщення про зміни на Вашому картковому рахунку. Якщо така послуга підключена, то на Ваш телефон прийде СМС із зазначенням заблокованої суми.
 • Дзвінок в службу підтримки (на гарячу лінію) банку. На всіх банківських картах є телефони клієнтської підтримки.

 

Які максимальні і мінімальні суми і терміни кредитування в MoneyVeo?

 • Мінімальний термін кредитування – 1 день.
 • Максимальний термін кредитування – 30 днів.
 • За бажанням клієнта можлива пролонгація (продовження) кредитного договору.
 • Мінімальна сума позики – 50 грн.
 • Максимальна сума позики – 2500 грн. при першому зверненні, і до 8000 грн. при повторних зверненнях (збільшується поступово, після кожного погашеного позики).

 

Як повернути онлайн позику MoneyVeo? Способи погашення і реквізити для оплати

 1.  Оплата банківською картою в Вашому особистому кабінеті на сайті сервісу MoneyVeo
 2.  Банківським переказом з будь-якого українського банку.

Реквізити для оплати:

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Код ЄДРПОУ 38569246

Р/р № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 300711

У призначенні платежу обов'язково вкажіть свої ПІБ та ІПН, щоб Ваш платіж змогли ідентифікувати співробітники сервісу, і щоб Ваш кредит був погашений коректно.

 1.  Платіжні термінали "Банк 24 Національний кредит", "iBox", "EasyPay".

В даному сервісі підлягає достроковому погашенню позики, зі сплатою тільки тих відсотків, які нараховані на день погашення.

Порада: Завжди зберігайте квитанції про оплату до моменту повного погашення позики!

Контакти Служби Підтримки сервісу MoneyVeo (МаніВео)

Телефон (044) 339-93-93, (044) 338-84-41

м. Київ, вул. Глибочицька, 17, оф. 215

 

У яких населених пунктах України можна взяти миттєву позику або кредит MoneyVeo?

Сервіс онлайн-кредитування на карту доступний в будь-якому населеному пункті України (в будь-якому місті, селі, селищі) за винятком Криму, Луганській області, і Донецької області.

Отримати гроші в борг на свою банківську картку Ви можете цілодобово, в будь-який день тижня.

 

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин

Найпростіший кредит в Україні

Сума кредиту, грн
500 грн 3,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019