Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

ЕВГЕНИЙ

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 850 грн

Татьяна

хвилину тому

Отримала кредит

на 2,300 грн

Юлия

3 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,200 грн

ВАРВАРА

Сьогодні о 01:32

Отримала кредит

на 1,700 грн

Ольга

Сьогодні о 01:31

Оформила заявку

на 1,000 грн

Позика на карту

Отримати позику на карту в Україні стало набагато простіше. Досить звернутися до нових кредиторам - онлайн сервісів. Вони переводять займ на карту за лічені хвилини після оформлення кредиту. Їх величезною перевагою є оперативність у наданні послуги, оскільки вже протягом 15 хвилин відсутні кошти у вас можуть бути готівкою або на карті. При цьому не важливо де саме ви будете перебувати - адже все відбувається в просторах мережі. Плюсів у даного виду кредитування більш ніж достатньо, про що і піде мова далі.


Коли займ на карту краще брати в онлайн сервісі?

На сьогоднішній день, українці можуть взяти гроші у різних кредиторів. Це можуть бути як:

 • Родичі, колеги та друзі. Попросити перевести позику на карту до зарплати - що може бути простіше? Однак, фінансові труднощі можуть виникнути у кожної людини, і ви не застраховані від того, що при подібній прохання у них не виявиться коштів. 
 • Ломбарди. Хороший варіант, коли ви не обмежені в часі і коли вам не принципово отримувати кредит готівкою або на картку. Крім того, даний кредитор вимагає застави у вигляді дорогої речі.
 • Банки. Традиційний кредитор, до якого звертаються зазвичай за досить великими позиками на тривалі період. Він пропонує досить недорогий займ, проте для того, щоб його отримати, потрібно буде подолати ряд перешкод. Наприклад, банки вимагають наявність довідки про доходи з роботи. Оформлення такого роду документа займає до 7 календарних днів. Також фінансові установи переважно видають гроші готівкою в відділеннях. Так що бажаючим взяти позику на карту миттєво, потрібно шукати інші способи, щоб позичити.
 • Онлайн сервіси. Саме ці мікрофінансові організації справляються із завданням надання моментального кредиту. Суть в тому, що співпраця з ними дозволяє перебувати в будь-якій точці України, маючи при собі паспорт, ІІН, гаджет і інтернет. За таку швидкість, комфорт і зручність вони беруть досить високу процентну ставку (якщо, наприклад, порівнювати з вищезгаданими кредиторами).


Позика на карту: вимоги онлайн операторів

Онлайн кредитування - це послуга на ринку фінансування населення, суть якої полягає в моментальному надання коштів в борг. Вона представлена в Україні близько 5 років. За цей час багато, хто скористався послугою хоч раз оцінили її переваги. Зручність, швидкість, надійність, прозорість і гнучкість в підході - це головні критерії роботи з клієнтами. Що ж вимагають мікрофінансові організації від потенційних позичальників?

 • Для того, щоб оформити позику на карту (Україна) потрібно бути повнолітнім громадянином України. 
 • При собі у споживача повинні бути паспорт і ІІН. Щоб технічно оформити позику - комп'ютер (ноутбук, планшет, смартфон - головне, щоб була можливість підключитися до інтернету), телефон, банківська карта і сам інтернет. Не завадить обзавестися і електронною поштою, якщо у вас її ще немає, оскільки туди будуть приходити коди підтвердження, повідомлення та іншого роду повідомлення. 
 • Своєчасне повернення коштів - це запорука успішної співпраці з сервісами. 
 • МФО залишають за собою право зрадити інформацію по клієнтам в кредитні бюро, а при довгих простроченнях в колекторські компанії.


Умови сервісів, які пропонують позику на карту

За час існування онлайн операторів, у них сформувалася своя система роботи з позичальниками. У них є свої вимоги, правила і обов'язки, які чесні і авторитетні сервіси завжди дотримуються. Варто відзначити, що ринок не стоїть на місці, розвивається. Так з'являються нечисті на руку люди і компанії-одноденки, які хочуть швидко заробити і не завжди самим сумлінним шляхом. Будьте уважні, коли вибираєте собі МФО, прочитайте більше інформації про неї в мережі, ознайомтеся з умовами договору, і тільки тоді починайте співпрацю. Повернемося до умов і обов'язків МФО:

 • Оператори видають позику на карту до 30 днів. Це середній показник на ринку, однак не варто забувати, що завжди (і у кожного сервісу є така можливість) можна продовжити термін користування фінансами. Ця послуга називається «пролонгація позики».
 • Максимальна сума, яку пропонують фінансові установи - 10-15 тисяч гривень. Потрібно розуміти, що даний вид позики досить дорогий (а саме близько 500-700% становить річна процентна ставка) і тому його використовують для вирішення короткострокових фінансових проблем. Аналітики CashUp радять не набирати одночасно кілька позик, адже це теж буде ускладнює виплати. Куди простіше взяти один кредит, повернути його і брати наступний.
 • Кредитори, що пропонують позику на карту в Україні, розробляють широку сітку пропозицій, акцій. Залежно від МФО, умови будуть змінюватися, але гнучкий підхід до своїх клієнтів - спільна риса для організацій.


Чи складно оформити позику на карту?

Мікрофінансові організації потурбувалися про те, щоб оптимізувати і процес оформлення засобів. Що потрібно для того, щоб без проблем отримати гроші?

 • Насамперед, вам потрібно знайти оператора і зайти на його офіційну сторінку в інтернеті.
 • Після цього ви потрапляєте на онлайн калькулятор. Туди потрібно ввести суму і термін кредитування. Після введення вихідних даних, сміливо натискайте кнопку «Отримати кредит».
 • Далі вас перенаправляє на сторінку, де вам потрібно ввести дані про себе (ПІБ, дата і місце народження, адреса проживання та реєстрації, паспортні та контактні дані). Всього там близько 20 питань, на заповнення яких йде близько 15 хвилин. Будьте уважні і не допускайте помилок, оскільки автоматизована система просто відмовить вам у фінансуванні.  
 • Коли ви заповнили і відправили реєстраційну анкету, всі ваші дані зберігаються в системі. Завдяки цьому, в наступний раз вам вже не потрібно витрачати додатковий час. Кілька хвилин на обробку вашої заявки та якщо все в порядку, то вам потрібно підписати і вислати електронний договір (поставити галочку у відповідному місці). 
 • Протягом лічених хвилин вам переведуть займ на карту.


Наскільки безпечно брати позику на карту в інтернет?

Недовіра з боку населення пропадає так само швидко, як і розвивається сам бізнес. Ринок моментального кредитування все більше і більше завойовує увагу і довіру нових клієнтів. Оскільки ще ніколи не було так просто, швидко і зручно брати в борг. Часто українським онлайн кредиторам закидають, що вони працюють поза правовим полем. Це аж ніяк не так. Насправді, українські законодавці ще не прийняли спеціальних законів, які б регулювали діяльність онлайн операторів. Зараз вони потрапляють під силу Цивільного кодексу, багатьох законів України, нормативно-правових актів.

Якщо ви хочете дізнатися, чи легально працює то, або інша фінансова установа, то досить зайти на його сайт і перевірити наявність там свідоцтва про реєстрацію компанії. Щоб остаточно позбутися сумнівів, експерти CashUp пропонують відвідати сайти Міністерства юстиції та Нацкомфінпослуг. Позика на карту без проблем можна брати у МФО. Чиї дані ви знайдете в Єдиному держреєстрі юросіб та Держреєстрі фінустанов.


Як дізнатися про захист даних при співробітництві з онлайн сервісами?

Репутація для хорошого оператора - понад усе. Вони дуже серйозно ставляться до питання захисту і безпеки як зберігання, так і передачі інформації клієнта. Для того, щоб перевірити, наскільки ваші дані захищені, досить спершу подивитися на адресний рядок протоколу HTTPS. Якщо там є замочок, то переживати нема чого. Більш того, ви маєте право поцікавитися у менеджера компанії, чи є у них Comodo SSL і PCI DSS. З наявністю цих міжнародних сертифікатів безпеки), вам можна заспокоїтися, бо вся інформація про вас добре захищена.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин