Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Сума кредиту, грн
500 грн 3,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019

Евгений

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 1,550 грн

Тамара

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 2,000 грн

Влад

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 650 грн

Алла

Сьогодні о 13:18

Отримала кредит

на 850 грн

роман

Сьогодні о 13:17

Оформив заявку

на 1,000 грн

Топ Кредит (Top Credit) пропонує онлайн кредити на банківську карту

Ще одна компанія, яка працює відносно недавно, але встигла себе добре зарекомендувати - це Top Credit. Фірма пропонує онлайн кредити на банківську карту в будь-якому куточку України. Позичальникам тут пропонують надійне співробітництво, вигідні умови і якісне обслуговування. Мікропозики дадуть на будь-які споживчі цілі: будь то ремонт, навчання, оплата комуналки або покупка побутової техніки. 

Історія сервісу кредитування

Сервіс почав роботу в 2014 році. Тоді компанія відкрила в столиці кілька відділень. Через рік додатково запустили онлайн проект. Завдяки такій зміні, Top Credit може надавати послуги не тільки в Києві, а й Харкові, Львові, Одесі, Вінниці, і будь-якому іншому місті, і населеному пункті країни. Через два роки після запуску, компанія ТОП кредит вирішила провести глобальний ребрендинг. З цього моменту організація відмовилася від відділень, перейшовши виключно в сферу онлайн кредитування. 

Умови швидких позик від ТОП Кредит  (Top Credit)

Для того, щоб отримати мікрокредит від компанії потрібно бути повнолітнім громадянином України. Клієнтам, старше 70 років, компанія не надає гроші. Основною умовою отримання позики є наявність паспорта, ідентифікаційного коду (фото / скани), банківська карта будь-якого українського банку, особистий мобільний телефон і контакти кількох близьких. Таку функцію, як запевняють в компанії, ввели для безпеки самої людини. Ви залишаєте контактні телефони трьох знайомих, які можуть назвати дату народження, місто проживання або іншу загальну інформацію про Вас. Це для того, щоб вони підтвердили Вашу особу, і ніхто інший, хто вкрав документи, не міг взяти на Вас кредит. Тут не вимагають довідки про доходи, проте запитують один телефон з роботи. Це може бути контактний номер бухгалтера, начальника, або відділу кадрів.  

Що Вам запропонують? Максимальну суму, яку може отримати клієнт - 15 тисяч гривень на 21 день. Тут варто уточнить, що відразу її не дають. Чим більше сервіс співпрацює з тим, чи іншим людиною - тим більше коштів позичає. Суть в тому, що кожен бажаючий повинен пройти кілька кроків. При першому зверненні за позикою, клієнту запропонують не більше 3 тисяч гривень. При наступному - 5 тисяч гривень. І тільки на шостий раз співпраці, коли компанія побачила, що Вам можна довіряти, позичать максимальну суму позики.

Відсоткова ставка за користування мікрокредитом для всіх однакова. Вона становить 1,9% на добу від суми позики. Важливо знати, що в разі неповідомлення кредитора про затримки, в дні прострочення неплатнику нараховуватимуть на відсоток більше - 2,9% на добу.

Якщо немає можливості повернути вчасно борг, то можна продовжити позику. Пролонгація можлива на 10 днів і на необмежену кількість разів. По суті, можна платити відсотки за користування. Якщо Ви внесете більше, то частина грошей піде на погашення тіла кредиту. Тоді налічувати на наступний раз будуть менше. Можливо дострокова оплата кредиту, навіть у той самий день.  

Ще одна перевага від ТОП Кредит - це можливість вкласти гроші куди хочеш. Ніхто не запитає, витратите Ви їх на ремонт, або на комунальні послуги. Клієнт використовує кошти на будь-які цілі. 

Оформлення позики в  Топ Кредит (Top Credit)

ТОП Кредит пропонує оформити гроші в будь-якому місті України: Дніпрі, Житомирі, Івано-Франківську, Ужгороді, Запоріжжі, Харкові і скрізь, де є хороша інтернет зв'язок. Маючи необхідні документи (вказані в розділі «Умови швидкий позик»), комп'ютер або будь-який інший гаджет і wi-fi / 3G, Ви спокійно можете закинути собі на карту кілька тисяч гривень. 

Все, що потрібно - зайти на сайт і клацнути на кнопці «Отримати кредит». Далі потрібно заповнити реєстраційну форму нового аккаунта, вказавши контактні і паспортні дані ІІН. Після угоди на обробку персональних даних, клієнт реєструється. Заходьте в розділ «Мої кредити», вводите необхідну суму і терміни. Вам приходить на телефон пароль. Вашу заявку розглядатимуть після його введення. Скільки саме - невідомо. Тому що все відбувається в режимі «живої черги» з 9:00 до 20:00 без вихідних. Однак, навіть якщо Ви подали з ранку, то першочерговість розгляду у тих клієнтів, що звернулися в період з 20:00 до 9:00. Потім у Вас змінитися статус в особистому кабінеті. У разі позитивного результату, потрібно підписати договір. Для цього Вам потрібно ввести пароль до особистого кабінету і код підтвердження, що прийшов на телефон. 

Якщо ж Ви хочете відмовитися від свого замовлення, то потрібно зателефонувати і анулювати заявку за номером 0 800 210 177. Він працює цілодобово. Важливо щоб клієнт вводив правильні дані, тому що при виявленні неточностей, сервіс не буде довіряти такому позичальнику. 

Як погасити кредит

Найпростіше погасити мікрокредити на сайті в особистому кабінеті. Для цього необхідно зайти в закладку «Мої кредити» і провести платіж, згідно з інструкціями. Ще одна можливість оплатити позику - розрахуватися через термінал ПриватБанку, або через Приват24. Крім того, погасити борг можна в касі будь-якого банку України. Не забудьте перевірити, чи правильно ввели реквізити. Якщо раптом, ні через один з можливих способів не виходить провести засоби, то повідомте на «гарячу лінію». Вона працює цілодобово. 

Обов'язково повертайте взяті кредити вчасно, оскільки від цього залежить Ваша репутація позичальника. Навіть якщо з яких-небудь причин у Вас немає грошей, щоб оплатити кредит, то просто зателефонуйте менеджеру і розкажіть про це. Вам просто продовжать борг, але зате компанія буде знати, що ви благонадійний клієнт. Якщо ж затягніть, то це загрожує штрафами. Ставка виростить до 2,9% на добу.

Переваги онлайн кредитів  Топ Кредит (Top Credit)

Говорити про переваги онлайн сервісів не дуже складно, особливо, коли вони заслужили повагу колег і довіру клієнтів. Компанія користується успіхом серед позичальників завдяки ряду позитивних моментів. ТОП кредит дуже гнучкий в питаннях, що стосуються роботи з людьми. Компанію хвалять за введення щодня оновлюються відомостей по позиці. Тобто, зайшовши на сайті в особистий кабінет, клієнт бачить актуальну інформацію. Це багато в чому спрощує розуміння і ведення оплати кредиту. Величезний позитив організації - прозорість. Ніяких комісій і прихованих відсотків. Людина сама все моніторить в режимі онлайн. 

Українці успішно користуються послугами сервісів в інтернеті саме тому, що це зручно і просто. Запізнюєшся з оплатою? Не страшно, можеш пролонгувати борг! Не хочеш стояти в черзі за кредитом? Не питання, оформи його сам в інтернеті! Плюх кредитна історія? Теж не проблема, візьми кілька кредитів поспіль, оплати вчасно і отримати хорошу КІ! Всі досьє передають в Українське бюро кредитних історій. 

Крім того, досить позитивний нюанс полягає в тому, що людина може взяти до 15 тисяч гривень і при цьому не бігати за документами з роботи, не шукати поручителів. Не вимагають і застави. Також не потрібно звітувати за цільове використання позичених грошей. Тобто Ви можете їх взяти і використовувати на що завгодно, що не звітуючи: на побутову техніку, подарунок, ремонт, будівництво, навчання, відпустка. Компанія пропонує вибирати зручну дату і спосіб оплати платежу. 

Питання та відповіді

Які документи потрібні для отримання мікрокредиту? Паспорт і ІІН. Крім того, потрібні будуть: банківська карта (куди будуть переводити гроші), телефон (куди прийде підтвердження), комп'ютер (планшет або телефон), інтернет і пошта. 

Чи потрібні довідки з роботи про доходи? Ні. Для отримання позики необхідно буде тільки надати номер телефону бухгалтера, керівника або відділу кадрів. Крім того, не потрібні поручителі і застава.

Якщо у мене виникли питання, коли краще звертатися? В будь-який час. Адже працює цілодобова «гаряча лінія». Наберіть менеджера за номером, вказаним на сайті, і він відповість на Ваші питання.

Де територіально можна взяти гроші? У будь-якій точці України, оскільки сервіс працює онлайн. 

Чи можна погасити борг достроково? Позику можна повертати заздалегідь, це навпаки заохочується.

Чи можна знизити процентну ставку? Це неможливо, так як компанія працює прозоро, що не бере прихованих комісій. Кредитування МФО - це простий і швидкий спосіб позичити кошти, коли до зарплати, пенсії залишилося пару днів. Плюс Ви отримуєте більшу ймовірність отримання позики - 85-90%.

Наскільки ймовірно, що мені відмовлять у позиці? Це ймовірно, якщо Ви не надали всі необхідні документи, або внесли дані з помилками. Ще багато чого залежить від кредитної історії. Якщо вона погана, то є велика ймовірність відмови в наданні коштів.

відділення 

Величезним плюсом онлайн кредитів є те, що клієнту не потрібно звертатися до відділень, чекати в черзі. Все оформляється в автономному режимі, без менеджерів. Хіба, тільки якщо будуть питання, то Вам можуть зателефонувати. Але це виняток із правил. Якщо ж питання виникли у споживача, то з будь-якого питання клієнт може звернутися в компанію за телефоном, вказаним на сайті.

Відгуки

Компанії, які працюють виключно в сфері онлайн кредитування, мінімізували людський фактор. Це зроблено для того, щоб не було невдоволення з боку клієнтів з приводу запропонованих послуг. Крім того, люди можуть припуститися помилки. Помилка в одну цифру народжує багато питань і проблем. Тут варто зазначити, що нарікань з боку клієнтів на менеджерів вкрай мало. Також споживачам зручно переглядати оплати і залишки. Таким чином вони завжди знають, коли і скільки потрібно внести по кредиту. В цілому звучать позитивні відгуки, особливо це цінно, коли клієнти співпрацюють з сервісом з самого початку його роботи. Кажуть, що це «гідна компанія». Клієнтів задовольняє процентна ставка, хороші умови погашення боргу і приємні менеджери, які «завжди все розкажуть». Іноді люди незадоволені занадто коротким терміном кредитування, проте є пролонгація. Буває, клієнтам не до душі «кроки» кредитування. Головним мінусом кредитора є тривале, як для онлайн сервісу, розгляд заявки.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин

Найпростіший кредит в Україні

Сума кредиту, грн
500 грн 3,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
10 днів
Дата погашення
03 бер 2019