Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Андрей

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 1,950 грн

Владимир

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 900 грн

Эдуард

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 2,350 грн

мальвина

Сьогодні о 12:08

Отримала кредит

на 900 грн

Ольга

Сьогодні о 12:07

Отримала кредит

на 1,150 грн

Ідея Банк | IdeaBank

Як працює кредитування від Ідея Банк | IdeaBank, коли воно оформляється в інтернеті? Один з найстаріших банків в Україні, заснований ще в 1989 році, Ідея Банк | IdeaBank, йдучи на зустріч сучасним тенденціям ринку фінансових послуг, розробив для своїх клієнтів новий спосіб отримання кредиту в інтернеті. У чому полягає інноваційність такого банківського продукту і з чого він складається?

Можливість отримати в кредит готівку онлайн є не тільки зручною опцією для позичальника, сьогодні це практично обов'язкова умова для організації, яка надає позики. Розробляючи і впроваджуючи інноваційні способи надання послуг, банк або будь-яке інше фінансова установа, забезпечує собі постійно зростаючий потік клієнтів. Кожна пора диктує свої умови. У 21 столітті для того, щоб взяти кредит більше не потрібно особисто звертатися в банк. З'явилася можливість спростити цей процес, - оформити кредит онлайн.

Оформлення заявки на отримання позики в інтернеті допоможе заощадити час за рахунок спрощеної процедури подачі документів та відсутність необхідності витрачати час на особисте звернення до відділення банку.


Що необхідно для подачі заявки на отримання позики в Ідея Банк | IdeaBank?

 • Зайти на офіційний сайт ideabank.ua

 • Перейти на сторінку продукту «Швидкий кредит онлайн - оформити заявку»

 • внести свої дані в заявку

 • дочекатися рішення по смс (займає 1 хвилину)

 • в разі схвалення запиту на позику, менеджер банку проконсультує Вас по телефону на предмет того, які подальші дії Вам слід зробити для отримання грошей.

 • Отримати кредит.

Позичальник може вибрати будь-який зручний відділення для того, щоб після онлайн оформлення забрати займ. Клієнт не прив'язаний абсолютно ні до якого відділенню, коли як дуже часто в інших банках України взяти гроші в борг можна тільки в певний відділеннях. Тим самим Ідея Банк | IdeaBank максимально розширює доступ до своїх кредитних послуг.


Чому краще брати кредит в Ідея Банк | IdeaBank або чого немає у конкурентів?

По-перше, онлайн форма оформлення позики є далеко не у всіх банків в нашій країні. Це інновація, яку можуть дозволити собі дійсно великі гравці ринку, що володіють достатньою кількістю коштів на фінансування банківських IT програм. Адже це не просто інтернет банкінг через смс оповіщення, а складні алгоритми передачі і захисту персональних даних. Крім цього, банк має й інші конкурентні переваги:

 • Сума займу. Банк надає дійсно великі гроші в борг. Максимальна сукупність позикових коштів може досягати 200000 гривень, до того ж готівкою.

 • Кредитний період. Ідеабанк надає позики на термін від 6 до 60 місяців. Клієнт сам вибирає коли йому зручно погасити борг. Коли як деякі кредитні організації мають фіксовані період менше якого користуватися грошима можна. Тим самим позичальник змушений платити відсотки за зайві дні, в разі якщо він може погасити кредит раніше терміну.

 • Гнучкі умови до пакету необхідних документів. Якщо людина хоче отримати позику до 40000 гривень, то йому не потрібно подавати довідку про доходи. Так само не обов'язкова наявність фінансового поручителя.

 • Збільшення віку. Позичальником в ідеабанк може стати будь-який громадянин України від 21 року до 75. Раніше кредити надавалися переважно позичальникам з 21 до 45 років. Ідея банк частіше за інших схвалює кредити пенсіонерам.

 • Швидкість прийняття рішення по заявці. Традиційно, банки можуть приймати рішення за заявкою від одного дня до тижня. Ідеабанк витрачати на це 1 хвилину.

 • Умови погашення позики. Клієнти даної компанії погашають позику щомісячними рівними платежами (ануїтет), частина з яких покриває тіло кредиту, а частина - відсотки. Позичальником мають право достроково погасити кредит.

 • Мобільність клієнтів. Як отримати кредит, так і погасити його можна в будь-якому відділенні компанії, клієнт не прив'язаний до якогось певного філії. Хоча дуже часто позичальник «прикріплений» до певного відділення банку. Якщо в силу обставин, клієнт не може приїхати в своє відділення, то будуть нараховані штрафи та пені за прострочення. Але фактично людина могла все зробити вчасно. Клієнту банку більше не потрібно ламати голову де оплатити кредит Ідея банк.

 • Мета позики. Ідея Банк | IdeaBank дає кредит на будь-які споживчі потреби.


Кредитний калькулятор Ідея Банк | IdeaBank

Це інструмент на офіційному сайті банку, за допомогою якого потенційний клієнт може вибрати величину позики і період користування грошима. Кредитний калькулятор спрощує процедуру оформлення заявки онлайн і через нього відбувається її заповнення. Якщо при оформленні він відсутній, то це привід для занепокоєнь, так як калькулятор є обов'язковий атрибут подачі заявки онлайн. Можливо Ви перебуваєте не на сайті банку.


Ідея Банк | IdeaBank відсотки по кредиту

Кожну людину, яка збирається взяти кредит цікавить в першу чергу саме це питання. У ідеабанке можна взяти кредит готівкою дійсно за вигідними умовами. Розрахунок відсотка відбувається за методикою НБУ. В середньому банк надає позику під відсоток річних 1,17%, комісія банку за користування грошима щомісячна і становить 2,68%. Але остаточні умови ідеабанк погоджує зі своїми клієнтами індивідуально.


Ідея Банк | IdeaBank кредитні канікули що це?

Кредитні канікули - це період, за який позичальнику дозволено:

 • Не платити по кредиту

 • Заплатити частина від суми платежу

 • Оплатити тільки відсотки за даний період

«Зробивши ближнього користь - сам собі зробив користь.»

Катерина II

Окремим випадком кредитних канікул від ідеабанк є потенційна можливість для позичальників травнем 2017 оплатити тільки 50% від вартості обслуговування кредиту в місяць за договором. Це ще одна конкурентна перевага. Так само в період з 1 по 15 березня 2017 року нарахування річних відсотків було всього лише 0,01%, - дана акція також була варіантом кредитних канікул.


Чи можливо перекредитування при онлайн заявці на кредит

Якщо у клієнта є кредит в іншому банку або фінансовій установі, то за допомогою оформлення заявки в мережі і позитивному її вирішенні, можна оформити перекредитування. Так буде здійснено переклад позикових коштів ідеабанка в один кредит на більш вигідних умовах.

На всі наявні питання завжди готові відповісти компетентні працівники банку. Краще перепитати, чому не зрозуміти. Адже банк завжди відкритий для питань і постійно йде назустріч клієнтам. Тому спрощення процедури отримання позики і переведення її в онлайн форму є доказом постійного поліпшення роботи Ідея банк. Не важливо з якою метою Ви берете позичку, ремонт, покупка техніки, подарунки рідним і друзям або ж Ви тимчасово опинилися в складній життєвій ситуації, - банк допоможе і зробить це на максимально вигідних для Вас умовах.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин