Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Марина

хвилину тому

Оформила заявку

на 1,650 грн

Татьяна

хвилину тому

Оформила заявку

на 2,400 грн

Елена

3 хвилини тому

Оформила заявку

на 1,450 грн

татьяна

Сьогодні о 01:55

Отримала кредит

на 1,350 грн

Володимир

Сьогодні о 01:54

Отримав кредит

на 1,950 грн

Crediton (Кредітон) – все, що потрібно знати, перед тим як звернутися

Crediton – компанія з надання мікропозик в мережі. Це новий сервіс, який дозволяє за 15 хвилин отримати гроші на карту будь-якого банку України. Такого роду позики видаються для різних цілей клієнтів, в тому числі це можуть бути позики до зарплати. Отримати гроші в борг можна в будь-якому місці України, головне мати інтернет підключення. Crediton надає позики, за якими не потрібно особисто звертатися до відділення організації або її філії. Процес заявки на отримання кредиту, процес розгляду рішення по заявці і зарахування грошей відбувається онлайн. Компанія приймає і обробляє заявки 24 години на добу без перерв і вихідних.

 

Кредит від Crediton – це

 • Супер швидко - Ви отримаєте гроші вже після 15 хвилин після оформлення.
 • Дуже просто - Вам потрібен лише комп'ютер і банківська карта.
 • Чесно - компанія не змушує платити своїх клієнтів ніяких прихованих платежів і комісій.

 

Як оформити кредит в Crediton

Оформити позику в компанії Crediton дуже просто і швидко, досить:

 • Зайти на офіційний сайт crediton.org.ua
 • Натиснути кнопку «оформити кредит»
 • Зареєструватися на сайті. Для цього потрібно ввести ПІБ, вказати стать, дату народження, ідентифікаційний код, телефон, адреса електронної пошти, придумати пароль і зареєструватися. Якщо клієнт звертається за послугою повторно, то потрібно всього лише вказати логін і пароль в особистий кабінет.
 • Вибрати суму, яку хочете позичити і період користування грошима за допомогою зручного онлайн кредитного калькулятора.
 • Подати заявку на вказану суму.
 • Почекати 15 хвилин і, в разі позитивного рішення, отримати гроші на карту.

 

Чому варто оформити кредит саме в Crediton

Кожна мікрофінансова організація на ринку онлайн небанківського кредитування бореться за свого клієнта, Crediton завойовує ринок за допомогою наступних переваг:

 • Відсутність необхідності подавати довідку про доходи, шукати поручителів і вказувати заставу. Потрібен тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
 • Найвища ймовірність видачі позик на ринку. Статистика виданих кредитів – 80-90%.
 • Плата за кредитом лише за ті дні, коли Ви користуєтеся кредитом, немає жодних додатковий комісій, платежів та плати за кредитом, якщо Ви погасили позику в строк.
 • Найвигідніша вартість кредиту: за користування 1000 грн – 19 грн комісія.
 • Crediton проводить постійно вигідні акції. Наприклад, зараз діє акція «Позика без відмови», тобто кожен, хто подає заявку гарантовано отримає кредит.

 

Скільки коштує кредит в Crediton?

Перше, що хоче дізнатися будь-який потенційний клієнт, перед тим як звернутися за послугою до тієї чи іншої фірми – вартість її продукту. Crediton здійснює свою роботу на наступних умовах:

 • 1,9% ставка за користування кредитними коштами в день.
 • APR - 693%.
 • Видача грошей відбувається на основі спеціального кредитного договору.
 • Продовжувати договір можна кожні 10 днів, сплачуючи відсотки за користування позикою.
 • Мінімальний період погашення боргу - 65 днів.

 

Що таке особистий кабінет в Crediton?

При першому ж зверненні в дану фірму, кожен клієнт реєструється в особистому кабінеті. Це місце, де зберігається вся необхідна для оформлення позики інформація, всі паспортні (і не тільки) дані. Через особистий кабінет можна моніторити стан кредитного договору, бачити необхідну до сплати суму, термін, що залишився на користування грошима. Крім цього, через особистий кабінет можна погасити позику. Можливість власноруч керувати профілем максимально прискорює процедуру повторного оформлення позик, адже все необхідна інформація вже є на сайті компанії.

 

Як погасити позику в Crediton ?

Crediton для максимальної зручності своїх клієнтів розробили кілька способів оплати кредиту.

 • Найдоступніший спосіб погашення позики через термінали самообслуговування, які знаходяться майже на кожному розі. Потрібно вказати номер кредитного договору та номер телефону.
 • Перерахування грошей з банківської карти. Це може бути, як карта, на яку здійснювалося зарахування кредиту, так і будь-яка інша карта будь-якого банку України. Оплатити можна в особистому кабінеті або через інтернет-банкінг свого банку.
 • За допомогою банківського переказу. Однак це найдорожчий спосіб погашення боргу, адже в такому випадку доведеться платити комісію банку за переказ. Важливо правильно вказати всі банківські реквізити фірми і врахувати, що переклад може йти кілька днів.

Що буде, якщо не погасити кредит вчасно?

У разі порушення вимог кредитного договору передбачена фінансова відповідальність у формі:

 • Нарахування пені в розмірі 1% від тіла кредиту щодня. Це нарахування буде нараховуватись з першого дня прострочення до дня, коли відбудеться погашення.
 • Передачі права стягнення боргу третім особам
 • Судового процесу примусового повернення грошей.

 

Чи можливе дострокове погашення позики?

Якщо з'явилася можливість оплатити позику раніше терміну закінчення кредитного договору, то здійснити це можна в будь-який час. Навіть якщо Ви хочете погасити позику частково, це можливо. В такому випадку відсотки будуть нараховуватися тільки на решту, тобто на непогашену суму. Дізнатися належну до сплати суму грошей можна в особистому кабінеті, а закрити достроково борг можна всіма перерахованими вище способами.

 

Як Crediton захищаються від шахраїв?

Процедура отримання позик в мережі дуже нова для України, але тим не менш, вже існують шахраї, які хочуть нажитися не тільки на компаніях, які надають позики, але і на позичальниках, які хочуть отримати кредит онлайн. Для того, щоб переконатися, що банківська карта, на яку планується зарахування коштів, що не була вкрадена і дійсно належить потенційному користувачеві послуги, потрібно пройти процедуру верифікації карти. Це своєрідна перевірка. Для цього потрібно перевести 1 гривню на рахунок Crediton, після оплати ця сума буде повернута назад. Також компанія захищає дані клієнтів за допомогою різних методик, підтверджених такими сертифікатами: comodo ssl certificate, MasterCard SecureCode і інші.

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин