Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Иван

декілька секунд тому

Отримав кредит

на 2,850 грн

Наталья

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,450 грн

Анастасия

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 1,250 грн

Андрей

Сьогодні о 01:33

Отримав кредит

на 2,350 грн

Олеся

Сьогодні о 01:33

Отримала кредит

на 1,000 грн

Кредити на карту з миттєвою виплатою грошей

Скажіть, скільки разів ви забували вчасно проплатити інтернет, комунальні послуги або купити подарунок своїй другій половинці? Наскільки завчасно ви готуєтеся фінансово до ремонту квартири або автомобіля? Існує маса незапланованих приводів для фінансових витрат на які не завжди може знайтися потрібна сума грошей.

 Якщо ви коли-небудь брали кредит готівкою в банку, ви прекрасно обізнані про те, що процес видачі грошей банком пов'язаний зі збором нескінченних довідок і допитами про цілі надання позики, що нагадують екзекуцію у слідчого. Для тих жителів України, що не працевлаштовані офіційно існує додаткова складність у вигляді необхідності надання довідки про доходи і займаної посади.

Погодьтеся, що купити побутову техніку, оплатити комунальні або замовити їжу стало значно простіше за допомогою інтернету. За своєю суттю банківський займ готівковим ця таже послуга або товар в якості якого виступають гроші. Ми провели аналіз ринку фінансових послуг і прийшли до висновку, що українському позичальникові не пропонується якісна послуга швидких невеликих грошових кредитів, що надаються без довідки про доходи. Спеціально для даної аудиторії ми розробили сервіс, що надає моментальні онлайн кредити без зайвих довідок і документів (також, немає необхідності надавати заставу і шукати поручителя). Для отримання грошей досить вказати дані вашого паспорта та ІПН і заповнити анкету для перевірки можливості отримання онлайн мікрокредиту. Система перевірить всі ваші дані за кілька хвилин разом з вашою кредитною історією і переведе гроші на карту будь-якого банку України. Тепер ви можете не тільки замовити електроніку або піцу в інтернеті, але і купити трохи грошей з моментальним зарахуванням необхідної суми готівки на вашу картку.


Переваги моментальних кредитів на банківську карту

Погодьтеся, що звичний вже багатьом українцям процес покупки в інтернеті товарів і послуг ще десять років тому міг виглядати абсолютної фантастикою. Ми живемо в той час коли найсміливіші фантазії втілюються в реальність, а деякі з них втілюємо в реальності самостійно. Ми сфокусувалися на можливості усувати короткострокові фінансові складності, які можуть виникнути в житті кожного і таким чином підвищувати рівень життя кожного жителя України. Ми не надаємо грошові позики, а даємо можливість вчасно вирішити свої побутові проблеми, зробити подарунок своїй другій половинці або ж швидко залатати невелику фінансову діру в вашому бюджеті, що виникла в результаті форс-мажорних обставин.

Послуга швидкого онлайн кредитів не є новинкою для країн Заходу і особливо США, де кожен може за допомогою даної послуги продовжувати здійснювати необхідні покупки товарів і послуг не знижуючи свій рівень життя в результаті непередбачуваних життєвих ситуацій. Природно те, що відсотки по наданих швидким онлайн кредитами вище відсотків за банківськими позиками, але варто розуміти те, що основний фокус даної фінансової послуги - можливість позичити гроші на кілька днів або ж тижнів до отримання зарплати.


Які переваги існують у послуги швидких онлайн кредитів з миттєвим зарахуванням на карту?

 Дана послуга фактично усуває всі недоліки готівкового позики, який можна оформити в банку, а саме:

 • Послуга доступна кожному жителю України незалежно від статі і віку (від 18 років).
 • На відміну від банків, термінові онлайн кредити від CashUp є доступною фінансовою послугою навіть для пенсіонерів.
 • Гроші можна отримати, перебуваючи в будь-якій точці України. Після позитивного рішення системою оцінки кредитного рейтингу позичальника гроші надходять на вашу банківську карту.
 • Повний онлайн і цілодобовий режим, ви не повинні очікувати відкриття нашого відділення або завершення свят. Роботи не втомлюються)
 • Взяти швидкий онлайн кредит можна без зайвих документів. Досить вашого паспорта та ІПН, а також даних анкети, які ви заповніть на нашому сайті.
 • На рішення про надання позики не впливають жодні суб'єктивні чинники. Оцінку проводить автоматична система.
 • Взявши швидкий онлайн займ на нашому сайті ви не ризикуєте стати жертвою прихованих додаткових платежів і комісій. Всі умови абсолютно прозорі. Вибираючи суму готівки, яку ви хочете зайняти, ви відразу бачите розмір комісійних за вашим кредитом.
 • Дострокове погашення вашого боргу зменшить суму комісії. На відміну від банків, які не вітають дострокове погашення кредитних зобов'язань позичальник, ми абсолютно відкриті і дозволяємо вам економити, закриваючи позики достроково.
 • Абсолютна безпека персональної інформації і даних. Наш сайт працює по шифрованому протоколу обміну даних (HTTPS), який захищає наших позичальників від ризиків і загроз хакерських атак і різних аферистів.


Які вигоди ви отримуєте для себе використовуючи онлайн кредити на карту від CashUp?

 • Всю процедуру отримання грошей можна пройти за кілька хвилин.
 • Відсотки знижуються з кожним наступним, виданими позикою.
 • Ви бачите всі умови отримання готівки в борг у онлайн-калькуляторі, ніяких додаткових комісій і прихованих умов при оформленні грошової позики.
 • Відсотки за кредитами, які надає CashUp значно нижчими за ринкові (сегмент короткострокових кредитів).
 • Не потрібно брати довідку про доходи, надавати заставу або шукати поручителів.
 • Імовірність того, що ваша заявка на отримання грошей буде схвалена дорівнює 90%.
 • Кредит через інтернет на карту в сервісі CashUp можна оплатити в зазначений термін. Якщо у вас виходить зробити це швидше, тоді сума комісії за позикою буде зменшена (ми дозволяємо економити, а не створюємо додаткові комісії при виплаті боргу). Чи не встигаєте погасити взяту суму грошей? Продовжіть термін, все досить просто! Ми довіряємо вам, а ви нам! Виплатити кредит можна через термінал або переказом грошей з карти, ніяких складнощів.


Швидкий онлайн кредит на карту

Довіра до наших клієнтів - то, на чому грунтується співпраця з вами. Для відповідальних клієнтів створена схема збільшення суми, яку можна взяти. З кожним разом у вас з'являється шанс взяти більше грошей в кредит. CashUp - ваш помічник у непростих ситуаціях, адже ніхто не знає, що буде завтра, тому ми підставляємо своє плече допомоги, так що ви не залишаєтеся одні з проблемою. Завдяки цьому, наш сервіс завоював вдячність клієнтів і вважається затребуваним!

Взяти швидкий кредит в нашому сервісі - це значить заощадити дорогоцінний час, відмовитися від черг і документальної тяганини. Ніяких поручителів, застави та довідок про доходи. Ви потребуєте - ми вас виручаємо, все просто! Вирішувати питання просто разом з CashUp! Пам'ятайте, що в непередбаченій ситуації ви ніколи не залишитеся одні. 

 

Кредит на карту онлайн

Який кредит на карту онлайн взяти, в якій установі, де кращі умови, які документи для цього потрібні? Кожен задавався цими питаннями і хоч раз замислювався про те, щоб взяти кредит на карту онлайн. Не важливо - чи то це споживчі позики, то чи оформлення кредитної картки. Відповідей насправді досить багато. Важливим є те, що людині, що раніше не стикається з позиками в фінансових установах, дуже просто заплутатися і загубитися. Ми ж спробуємо розібратися, що робити і куди звертатися, якщо виникла необхідність в матеріальної допомоги.


Які бувають позики (кредит на карту онлайн)

Позики бувають декількох видів: кредит на карту онлайн, мікрокредит, споживчий, комерційний, іпотечний позику і багато інших. Коли ми говоримо про позики, то, перш за все, мова йде про запозичення коштів у фінансової установи на певних умовах. Зазвичай це - відсотки за використання грошей і терміни погашення боргу. Також їх можуть видавати як без застави, так і з обов'язковим заставою у вигляді нерухомості або іншого майна клієнта. При першому варіанті мова йде про невеликі суми, тоді як із заставою оформляють більші позики.


Цільове використання кредиту на карту онлайн

В наші дні установи пропонують клієнтам сотні варіантів. Хочете взяти розстрочку на техніку в магазині? Будь ласка. Бракує грошей на довгоочікувану покупку? Пропозицій достатньо. Потрібні кошти на освіту, весілля, лікування і ще тисячі позапланових витрат? Все це не проблема. При цьому, ви можете взяти кредит на карту онлайн, як готівкою у відділенні, так і переказом. Також багато банків України сьогодні пропонують отримати гроші онлайн. Ще один поширений вид позики - кредитні карти. При такому варіанті вам просто дають карту з фіксованою сумою, яку ви можете витрачати куди і коли захочете - головне до певного числа повернути всі кошти назад.

Сьогодні всі кредитори пропонують широкий вибір позик. Маса пропозицій, вигідних умов і всіляких примочок - все тільки для того, щоб клієнт вибрав саме їх. Реклами рясніють з усіх боків. Кожен намагається запевнити: саме тут тут і зараз видають найзручніший і вигідний позику, а самому клієнту кредит на карту онлайн братиме комфортно і безпечно. Але як правильно вибрати компанію і не потрапити в халепу?


Як вибрати кредитора?

Є кілька критеріїв, за якими можна орієнтуватися. Перед тим, як підписувати договір, слід уважно вивчити всі нюанси. Що важливо при виборі установи, де збираєтеся взяти фінанси:

 • Умови позики для обох сторін. Позичальнику слід уважно вивчити свої зобов'язання і вимоги до себе з боку фінустанови. Також потрібно поцікавитися щодо «штрафів» за прострочення: іноді навіть за день запізнення з виплатою, компанія списує з платежу клієнта суму рівну щомісячному внеску, чим ще більше заганяє позичальника в боргові зобов'язання.
 • Всі пропозиції, знижки та акції (майже кожен пропонує розгорнуту версію «пропозицій дня» і споживач може вибрати зручний варіант саме для нього).
 • Процентна ставка.
 • Розмір щомісячного платежу і сам метод погашення позики. Наприклад, при ануїтетному вигляді повернення грошей, оплата фіксована і не змінюється до повного погашення боргу. При диференційованому підході, суми можуть змінюватися.
 • Ефективна ставка. Тобто, сума, яку витрачає клієнт на оформлення та обслуговування позики.
 • Умови погашення. І що важливо - можливість дострокового повернення боргу.
 • Популярність і імідж самої установи: наскільки надійно і довго працює на фінансовому ринку України. Краще уникати організацій-одноденок. Також слід насторожитися, якщо кредит на карту онлайн за дуже низькою процентною ставкою або він фактично «даром» (зазвичай там є додаткові вимога, які клієнт спочатку не помічає).


Що пропонують відомі банки України?

На сьогоднішній день кредит на карту онлайн представлений безліччю пропозицій. І перед тим, як зробити свій вибір, варто звернутися до менеджерів в ту чи іншу фінансову установи. Там вас розкажуть про всі актуальних варіантах. Адже пропозиції змінюються постійно, а кредитори в умовах постійно високої конкуренції намагаються поліпшити свої послуги. Розберемо п'ять лідерів ринку і їх класичні пропозиції для позичальників:

 • Приват Банк. Є можливість оформити безвідсотковий займ на термін до 55 днів і суму до 25 000 гривень. Також можна взяти карту «Універсальна» з сумою до 50 тисяч, гроші з якої можна використовувати в міру необхідності.
 • OTP Bank. Є швидкі позики під 10,0%. Під 36,0% видається кредит «Універсальний». Банк видає готівку до 100 тисяч гривень.
 • IdeaBAnk. Можна взяти кредит на карту онлайн на 5 років і суму до 100 тисяч. Фінустанова видає позики без довідки про доходи (тоді можна розраховувати на максимум 40 тисяч).
 • Альфа Банк. Якщо повертаєте борг за 55 днів, то відсотки не нараховуються. При довгострокову позику можна взяти до 75 000 гривень.
 • ПУМБ. Процентна ставка - 44.12%. Кредит оформляється на строк до 2 років в розмірі 20 000 гривень.


Умови отримання кредиту на карту онлайн

Для того, щоб отримати кредит на карту онлайн України, вам необхідно бути громадянином цієї країни не молодше 21 року. Максимальний термін видачі позики - 5 років. Відсоткова ставка залежить від умов конкретного банку і кредитного договору. Максимально зафіксований відсоток за користування позиковими грошима в 2016 році - 90%. Але така висока процентна ставка швидше виняток, ніж правило. У будь-якому випадку, перед оформленням позики, клієнту потрібно максимально досконально вивчити умови, щоб не переплачувати зайвого.

Крім громадянства і віку, є ще умови до позичальників: у них не повинно бути судимості, бажано мати хорошу кредитну історію, офіційне працевлаштування та довідку про доходи. Однак ці вимоги є актуальними не для всіх банків та видів кредитування.


Процедура оформлення кредиту на карту онлайн

Після того, як ви вибрали установа і пропозиція, вам слід:

 • Скласти анкету і написати заяву на отримання позики. Це можна зробити у відділенні або за допомогою онлайн-форми.
 • Компанія приймає рішення за заявою. Фахівці вивчають анкетні дані, мета і суму, кредитну історію позичальника, все додається документи (довідка про доходи і т.д.) і платоспроможність клієнта. Рішення приймають від декількох хвилин до декількох годин (а то і днів, в залежності від складності позики).
 • При позитивному рішенні, ви отримуєте кредит на карту онлайн і всі супутні документи.

Також в останні кілька років кредитори розвиваються в напрямку онлайн фінансування. Так що у клієнтів є вибір - оформляти позику в відділенні і взяти гроші готівкою, або ж звернутися до інтернет сервісів і отримати позику на карту.


Кредит на карту онлайн без довідки про доходи

Крім інших пропозицій і хитрощів для клієнтів, останнім часом більшість фінансових установ пропонують позичальникам оформити позику без зайвої документації. Наприклад, займ без довідки про доходи. Також не вимагають і офіційного працевлаштування.

Традиційні кредитори намагаються звести до мінімуму всю документацію при оформленні позики. Така клієнтоорієнтованість насамперед дозволяє значно спростити сам процес оформлення кредиту на карту онлайн і заощадити час. Найчастіше при оформленні цієї позики, гроші видають в той же день, в то й за годину - два.

Однак, при оформленні засобів без довідки про доходи є свої нюанси. Найчастіше, коли фінансова установа пропонує такий вид позики, то і умови змінюються. Перш за все, в бік підвищення добової процентної ставки. Також, коли банки пропонують позику без довідки про доходи, мова йде про значно менші суми позики, що з усією звичною документацією. 


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин