Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
250 грн 8,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
07 лют 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
07 лют 2020

Федір

декілька секунд тому

Оформив заявку

на 700 грн

Яна

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 2,800 грн

олег

3 хвилини тому

Оформив заявку

на 2,600 грн

Сергей

Сьогодні о 05:30

Оформив заявку

на 1,550 грн

Юлія

Сьогодні о 05:29

Отримала кредит

на 1,850 грн

Онлайн заявка на кредит


Онлайн заявка на кредит дуже важлива для отримання позики. Якщо ви раптом заповнили анкету і подали заявку на кредит з невірними даними, то вам однозначно відмовлять у фінансуванні. Крім того, для кожного виду кредитування, відрізняється процедура і сама заявка на кредит. Сьогодні мова піде про те, де і які анкети знаходити, як їх правильно заповнювати і що потрібно пам'ятати, коли ви вирішили взяти кредит в борг. 

Фінансові установи та заявка на кредит онлайн

Коли ви при першій необхідності згадуєте про фінансову допомогу, то думаєте про рідних, друзів і колег. Саме вони найчастіше можуть допомогти, якщо потрібно позичити трохи грошей. А що робити, якщо у них в даний момент немає коштів? Деякі люди все ще звертаються до ломбардів, але з ними йде теж не найпростіша ситуація. Найнадійнішими і популярними на сьогоднішній день є банки.

Щоб отримати позику в банківському секторі потрібно відповідати ряду вимог, зокрема, вікових. Так, наприклад, більшість кредиторів не працюють з людьми, молодше 21 років. Також фінансові установи вимагають довідки з роботи, оформлення якої займає досить багато часу. Щоб заповнити анкету (заявка на кредит), клієнту в більшості випадків потрібно буде приходити у відділення (проведення часу досить витратне). Якщо вам гроші потрібні тут і зараз, то вам підійдуть послуги онлайн сервісів по моментальному кредитування. Це представники небанківського сектора, які оперативно справляються з поставленим завданням. Для отримання коштів, достатньо зайти на сайт мікрофінансової організації та подати заявку на кредит. Але поки все по порядку.


Онлайн заявки на кредит готівкою: як правильно заповнити дані?


Банківський сектор надає позики населенню дуже давно. За час свого існування, його представники придумали, розробили і впровадили досить широку лінійку кредитних пропозицій. Наприклад, це може бути простий позику, кредитні карти, іпотеки та інші варіанти позик. Для того, щоб отримати кошти, банк пропонує два варіанти заповнення заявок - в онлайн режимі і в відділення. При першому, споживачеві хоч і досить оформити дані в інтернеті (онлайн заявка на кредит), проте, все одно людина змушена буде або приїжджати в відділення банку для підписання договору, або чекати кур'єра з документами. У другому випадку ж ви відразу берете всі документи (під той вид кредиту, який ви вибрали) і їдете до філії вашого кредитора. 

Зазвичай для того, щоб подати заявку на кредит досить паспорта, ідентифікаційного коду та довідки про доходи (деякі банки намагаються наздогнати за темпами розвитку онлайн сервіси і також відмовляються від довідок з роботи, встановлюючи ліміти у видачі фінансів). Якщо ж ви націлені на велику позику, то відповідно з вас і можуть зажадати більше документів. 

 • Закордонний паспорт або біометричний паспорт. 
 • Свідоцтво про шлюб, або розлучення.
 • Пенсійний.
 • Свідоцтво про реєстрацію нерухомості, або права володіння машиною, земельною ділянкою і так далі.

Онлайн заявка на кредит від експрес сервісів

Онлайн заявка на кредит від швидких операторів моментального кредитування - це просто, зручно і надійно. Все, що вам потрібно - це наявність інтернету (3G, Wi-Fi) і гаджета (комп'ютера та телефону). Не обійтися без найнеобхідніших документів - паспорта та ідентифікаційного коду. Саме відсутність вимоги інших документів дозволяє сервісів видавати так скоро позики. Так що ж потрібно для отримання позики?

 • Спочатку вам потрібно знайти мікрофінансову організацію, яка максимально буде підходити вам по всім умовам і вимогам (документи, вік, максимальні сума і термін кредитування і так далі).
 • Коли ви знайшли вашого оператора, зайдіть на його офіційну сторінку в мережі. Там буде онлайн калькулятор, куди вам необхідно буде ввести суму і термін фінансування. Після необхідно натиснути кнопку «Отримати кредит».
 • Вас перенаправляє на анкету. Онлайн заявка на кредит заповнюється за 15 хвилин при першому зверненні. У ній міститься до 25 питань, щодо ваших контактних і паспортних даних (ПІБ, дата і місце народження, місце навчання і роботи, адреса реєстрації та проживання, паспортні та інші контактні відомості).
 • Після цього, автоматизована система перевіряє всю інформацію, яку ви надали, і за результатами видає рішення про надання позики, або навпаки відмову. 
 • Коли вам висилають кредитний договір, будьте уважні. Поставте галочку у відповідному місці. 
 • Протягом лічених хвилин, гроші будуть у вас на банківській картці.

Чи можна довіряти онлайн сервісів?

Люди, які не користувалися послугами онлайн кредиторів, часто задають питання про те, наскільки дана послуга безпечна. Часто це питання відноситься до того, що в Україні (на відміну від країн Європи і Америки) немає спеціального закону, який би регулював діяльність мікрофінансових організацій небанківського сектора. Однак, це зовсім не означає, що МФО нікому не підкоряються, навпаки вони потрапляють під силу громадянського кодексу, ряду нормативно-правових актів і законів України. 

Крім того, у багатьох виникають питання до процедури оформлення позики. Онлайн заявка на кредит здається деяким не такий вже надійною. Наприклад, не розуміють, що електронний кредитний договір має таку ж силу, як і звичайний, тобто паперовий. Аналітики CashUp пояснюють - форма і вид документа не змінюють того факту, що сторони будуть нести відповідальність у разі порушення договору.

Якщо ж у вас є сумніви з приводу легальності діяльності того, чи іншого кредитора, то досить його перевірити. Для цього існують такі реєстри:

 • Єдиний держреєстр юросіб, фізичних осіб-підприємців (Мінюстиції).
 • Держреєстр фінустанов (Нацкомфінпослуг).
 • Також, на сайті самого кредитора повинно бути свідоцтво про реєстрацію. Якщо його немає, то це привід задуматися. 

На що потрібно звернути увагу при оформленні онлайн кредиту?

 • Онлайн заявка на кредит дуже важлива, тому варто приділити увагу при її заповненні. Особливо перевірте правильність написання ПІБ, паспортних даних і так далі.
 • Умови договору. Обов'язково перечитайте його уважно кілька разів. Простежте, щоб не було ніяких дрібних шрифтів. 
 • Дізнайтеся про пролонгацію і грейс-періоді. Є компанії, які надають пільгові три дні на користування засобами після закінчення терміну. Грейс-період - це такий собі подарунок від компанії, яка може собі це дозволити. Суть в тому, що людина безкоштовно користується грошима, в той час як МФО могла б заробити на них. Пролонгація - це можливість вже платно продовжити користування кредитом. Важливим є те, що ніяких переплат не повинно бути, оскільки процентна ставка зберігається такий же. 
 • Не зайвим буде знати і що таке верифікація. Банки борються проти шахраїв різними способами, в тому числі і цим. Суть його полягає в тому, що фінансові установи блокують до однієї гривні на карті клієнта. Наприклад, вони заморожують 72 копійки. Це число і буде служити кодом підтвердження, і після його введення (а знати його будете тільки ви), вам розморозять цю суму.

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин