Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020

Марина

декілька секунд тому

Оформила заявку

на 2,200 грн

Валентина

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,000 грн

Елена

3 хвилини тому

Оформила заявку

на 1,950 грн

андрей

Сьогодні о 13:03

Оформив заявку

на 1,300 грн

Елена

Сьогодні о 13:02

Отримала кредит

на 2,550 грн

Кредит в день звернення

Взяти кредит в день звернення можна далеко не в кожному банку. Часто треба збирати купу документів, чекати, поки фінансова організація дасть згоду на оформлення позики. Якщо у вас були прострочення платежів, то в кредитуванні можуть взагалі відмовити. Трапляються ситуації, коли гроші потрібні терміново. У цьому допоможе наш онлайн-сервіс CashUp. Сидячи вдома, ви зможете самостійно отримати позику в день звернення всього за кілька хвилин. 


Як оформити кредит?

Щоб взяти позику в нашому онлайн-сервісі CashUp, потрібно зареєструватися в системі. Це можна зробити прискореним або звичайним шляхом. Потім в особовому кабінеті виберіть суму та термін позики. До позичальника закон висуває прості вимоги:

  • Це має бути громадянин України.
  • Вік від 18 років та більше.
  • У паспорті повинно бути зазначено місце реєстрації.

Подавши заявку на позику в день звернення, дочекайтеся відповіді системи, яка приходить автоматично. Якщо рішення позитивне, гроші будуть перераховані на картку в найближчий час.


Як погасити кредит?

Погасити борг можна одним із зручних способів. В касі можна розрахуватися готівкою по реквізитам договору. Зручно перерахувати кошти з банківської карти в особистому кабінеті. В терміналі самообслуговування IBOX також приймаються платежі для погашення боргу.

Якщо ви не встигаєте розрахуватися за кредит, його можна подовжити за додаткові відсотки. Договір можна пролонгувати. Знайти реквізити для сплати просто. Потрібно ввести на сайті CashUp у відповідному полі номер телефону. Система автоматично знайде ваш договір та необхідні реквізити.


Переваги сервісу CashUp

Оформлення кредиту в CashUp відбувається у зручному для вас оточенні. Процедура займає всього десять хвилин. Якщо гроші потрібні терміново, швидше отримати кредит, ніж в CashUp, ви не зможете ніде. 

Наш сервіс простий, зручний та працює цілодобово, без вихідних. Повернувши борг своєчасно, ви зможете отримати кредит наступного разу дешевше. Якщо ви порекомендуєте CashUp своїм знайомим та вони оформлять в нас позику, ви отримаєте знижку на власний кредит. 

Задати питання можна нашим консультантам в чаті або за телефоном. Залиште свої контактні дані, щоб наш спеціаліст передзвонив вам в найближчий час. Консультант дасть необхідні роз’яснення, допоможе отримати кредит.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин