Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Анна

хвилину тому

Отримала кредит

на 1,250 грн

Вячеслав

хвилину тому

Оформив заявку

на 1,200 грн

Віктор

3 хвилини тому

Отримав кредит

на 1,200 грн

Иван

Сьогодні о 00:40

Отримав кредит

на 1,800 грн

Анна

Сьогодні о 00:39

Оформила заявку

на 1,750 грн

Де терміново взяти гроші якщо у вас фінансові труднощі?

В умовах кризи все більшої актуальності став набирати питання «а де ж взяти гроші?». Банки поступово згортають програми кредитування, а особливо стійкі ніяк не грають на користь економії часу. Щоб взяти гроші в борг необхідно відстояти чергу, надати довідку про доходи, знайти поручителя і багато іншого. Але що робити, якщо потрібні гроші терміново? Можна звернеться до послуг ломбардів, але там зажадають заставне майно. Можна позичити гроші у друзів, але потрібна сума не завжди знайдеться, та й в незручному положенні виявитися не хочеться.

Миттєво отримати гроші на карту, без довідок про доходи, без утомливих черг і ризикованих застав, з будь-якою кредитною історією - допоможе сервіс CashUp.


Чому за допомогою онлайн сервісу CashUp можна взяти гроші швидше і зручніше ніж в банку?

Якщо хочете отримати довгостроковий кредит на термін вище року, найочевиднішим варіантом буде банк. Але якщо ж у Вас попереду непередбачені витрати і потрібно терміново позичити гроші просто до зарплати, а це максимум місяць, сміливо звертайтеся в CashUp. З його допомогою Ви можете отримати від 250 до 10000 грн без застави, довідок про доходи, поручителів і навіть не виходячи з дому. Для оформлення такого кредиту знадобитися лише доступ до інтернет, номер паспорта, ідентифікаційний код і 10 хвилин вашого часу.

Основна причина, чому люди стали віддавати перевагу кредитам онлайн - швидкість + зручність оформлення і погашення позики.

Банки віддають перевагу довгостроковим кредитам. Якщо розглядаєте варіант мікропозик на період до 30 днів, вони дуже неохоче відгукуються на даний запит, а також застосовують різного роду штрафи за дострокове погашення кредиту.


Де взяти терміново гроші?

Що робити, якщо незаплановано виникла ситуація, коли терміново потрібно взяти гроші і ви розумієте, що їх десь необхідно зайняти або позичити ?. Бігти в перший-ліпший банк, ломбард або фінансову структуру, яка заманює потенційних клієнтів нульовими відсотками? Як говорить народна мудрість: «поспішиш - людей насмішиш». Складна життєва ситуація або раптові витрати можуть виникнути у кожної людини, але оформляти грошова позика краще у компанії, яка забезпечує кредити на прозорих умовах. Погодьтеся, що яскрава реклама в метро, яка зазиває терміново брати кредит у мікрофінансової організації на умовах близьких до нуля може збити з пантелику будь-кого. Чи не поспішати з вибором кредитора, адже існує безліч нюансів, про які потенційних позичальників вважають за краще не повідомляти. Важлива рада:

Історії з кредитами, оформленими на залишену в магазині нібито зіпсовану ксерокопію, або накладки на банкомати, після яких шахраї отримують всі дані карти або телефонний тероризм, - це не вигадки фантастів, а реалії фінансового шахрайства в Україні. Варто бути уважним до всього, що стосується грошей і документів. Особливо уважним треба бути при оформленні кредиту.

 

Сучасні джерела отримання позик

Потенційний позичальник може отримати гроші в борг у таких учасників фінансового ринку:

 • Банки (у відділеннях і представництвах банків на території торгових площ)
 • Ломбарди
 • Кредитні спілки
 • Мікрофінансові організації, що надають інтернет позики

На ринку кредитування позики надають не тільки банки, але і інші небанківські організації. Умови, коли позика видається на території кредитора, сьогодні змінюються. Великим попитом сьогодні користуються кредити, оформити які можна в будь-якому зручному місці. Це мікропозики онлайн. Якщо для звернення в банк позичальнику потрібно готуватися заздалегідь (збирати довідки про дохід, шукати поручителів і так далі), то при отриманні грошей через інтернет, оформити позику можна саме тоді, коли виникла в ньому необхідність. Також потрібно відзначити, що банківський кредит має чіткий цільовий характер. Тому мета отримання грошей грає ключову роль при ухваленні рішення банком про видачу позики. І якщо з яких-небудь причин банку не сподобатися причина, по якій людина звернулася, то цілком ймовірно, що кредит отримано не буде. При цьому можна витратити від 1 до 7 днів.

У сегменті небанківського кредитування видачу грошей здійснюють також ломбарди. Позичальник для отримання коштів повинен надати ломбарду заставу, за це він отримує гроші. Якщо після зазначеного в договорі періоду клієнт не надасть початкову суму з відсотками, то заставу залишається ломбарду. Тобто повинен відбутися викуп цінної речі, а якщо він не стався заставу залишається власністю ломбарду. Для отримання мікропозик онлайн не потрібно нести цінні речі в відділення компанії і ризикувати ними в разі форс-мажору.

Кредитні спілки - це найменш доступний для звичайного клієнта джерело термінового отримання грошей. Адже це об'єднання вкладників, яке видає гроші тільки членам союзу. Це можуть бути об'єднання за такими ознаками як, професія і загальні професійні інтереси. Але стороння людина допомога від кредитної спілки просто так отримати не може. Якщо є потреба отримати позику швидко, такі організації практично не приносять користі.

Мікрофінансові організації, що надають онлайн кредити, це ті компанії, які можуть надати позику швидко. Сьогодні це найбільш доступний для населення джерелом мікрокредитування. Для нього не потрібні довідки про доходи, поручителі і цінні речі в якості застави. Кредит можна отримати в будь-який зручний час, заповнивши заявку в інтернеті в будь-якому зручному місці, на роботі чи вдома. Для такого джерела отримання коштів не важлива причина, по якій звертається клієнт, отже, відсоток позитивних рішень за заявками набагато вище, ніж у банків.

 

Компанії-лідери ринку банківського та небанківського кредитування

Кількість банків в нашій країні останнім часом істотно скоротилося. Однак банки є одними з найчисленніших і найпоширеніших фінансових установ. Згідно зі статистикою, на 1 грудня 2016 року в Україні налічувалося 98 банків. Основними лідерами ринку банківського кредитування є ПриватБанк, Альфа банк і Idea Bank. ПриватБанк пропонує своїм позичальником для отримання кредиту оформити карту банку і отримати до 55 днів безкоштовного користування кредитом. Як стверджує банк, кредит можна отримати без довідки про доходи, але далі вказано, що розмір позики для кожного клієнта встановлюється індивідуально і що для цього потрібна довідка про дохід, потрібно вказати наявність майна і дані закордонного паспорта, а також виписку по карті з іншого банку. Idea Bank, вловивши нову тенденцію зростання популярності термінових онлайн кредитів, зробив крок вперед. Банк анонсував новий продукт «отримання кредиту готівкою онлайн». Хоча в назві продукту присутня слово «онлайн», але ніякого відношення до онлайн позиками дана пропозиція не має. Так як мається на увазі тільки онлайн оформлення заявки, але для рішення про видачу грошей потрібно подати всі ті ж довідки про доходи і особисто звертатися до відділення банку.

При зверненні в ломбарди слід бути дуже уважним, щоб не потрапити на нелегальне установа. Слід звернути увагу на наявність офіційних документів, що підтверджують законність діяльності. У легальних ломбардних мереж в Україні дуже часто є свій офіційний сайт, гаряча лінія для дзвінків. Не слід довіряти першому ліпшому ломбарду в підвалі або біля метро. Якщо при оформленні позики у клієнта не просять документи, це привід відмовитися від послуг такого кредитора. Високі рейтинги в Україні у таких ломбардах як: Ломбард Комод, Експерт, Ломбард Скарбниця.

Що стосується такого сегмента як онлайн позики, то в 2016 році саме він показав найвищий ріст серед компаній, що працюють в сфері небанківського кредитування. До кінця 2016 року фінансових компаній налічувалося 571, ломбардів - 428, лізингових компаній - 268. Така статистика не випадкова, це пов'язано зі зростаючим попитом на онлайн кредити. Серед компаній в сфері позик в мережі можна виділить наступні: Moneyveo, sgroshi, Credit365, ccloan, CashUp, ваша Готівочка. Це лідируючі компанії, які надають свої послуги на законних підставах, мають всі необхідні державні реєстрації і надійно захищають всі передані клієнтом через інтернет дані.


Чому онлайн позики стають все більш популярними

 • Швидка швидкість отримання кредиту, - максимум 15 хвилин
 • Мінімальний пакет документів, - потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код
 • Необхідно тільки підключення до інтернету.

 

Чому за допомогою онлайн сервісу CashUp отримати кредит швидше, ніж у банку

 • Компанія CashUp кредитує громадян України, які досягли 18 років. Банки ж вважають за краще бачити в якості своїх клієнтів громадян від 21 до 50 років.
 • Кредит можна оформити навіть вночі, на відміну від банку CashUp працює цілодобово, адже всі процеси автоматизовані.
 • Не потрібні довідки про дохід з податкової, виписки про зарплату з бухгалтерії, заставу і поручителі
 • Прозорість кредитного договору. Ніяких дрібних шрифтів, прихованих комісій та платежів. Клієнт бачить відразу скільки буде коштувати гроші в борг.
 • Видача позик на карту будь-якого банку. Не потрібно додатково оформляти карту певного банку.
 • Ніяких плат за страховки. Банки зазвичай зобов'язують своїх позичальників страхувати життя і заставне майно на період дії кредитного договору.
 • Не потрібно особисто спілкуватися зі співробітником кредитної організації і проходити психологічно некомфортну процедуру позичання грошей.


Відгуки клієнтів компанії CashUp

 • «Потрібно було терміново оплатити курси німецької мови, так як саме в цей період на них була дуже хороша знижка. Оформила позику в CashUp за 10 хвилин, правда спочатку сумнівалася, так як до цього онлайн кредити не оформляла. Але після швидкої і зрозумілої процедури зрозуміла, що буду користуватися цією послугою часто ». (Поліна, Київ).
 • «Пізно ввечері терміново потрібно було поповнити інтернет, на карті грошей не було, але йти шукати термінал для оплати готівкою не хотілося. Через телефон моментально взяв в кредит 200 грн і заплатив за інтернет. Заплатив за це на наступний день копійки. Дякую за можливість відпочити після важкого дня, а не пошук пізно увечері найближчого терміналу ». (Дмитро, Харків).

Коли потрібно терміново знайти гроші, не потрібно втрачати голову. Шахраї і недобросовісні компанії можуть скористатися Вашою панікою. Але це не означає, що отримати кредит швидко і безпечно неможливо. Гроші в кредит від компанії CashUp це те, чим сміливо можна користуватися. «Довіряй, але перевіряй» - говорить все та ж народна мудрість. Тому перевіряйте, а висококваліфіковані співробітники в сфері фінансів допоможуть це зробити, відповівши на будь-які каверзні питання.


Переваги сервісу CashUp

CashUp надасть підтримку в будь-якій складній фінансовій ситуації. Основні переваги сервісу - прозорі умови і низькі відсотки в порівнянні з іншими кредитними організаціями.

На сайті дуже проста і зручна програма калькулювання суми погашення кредиту. Після обраної вами суми позики, система автоматично додає в неї відсоток і вказує дату погашення. Сервіс гарантує відповідність між заявленою сумою кредиту і фактичної. Ніяких прихованих комісій і переплат. CashUp навіть бере на себе комісію, яку стягують банкомати при погашенні Вами кредиту.

CashUp спеціально для своїх клієнтів створив програму поліпшення кредитної історії. Тепер отримати кредит можливо навіть з поганою або відсутньої кредитною історією. Чим частіше берете і погашаєте кредит, тим швидше поліпшується кредитна історія. Чим краще кредитна історія, тим нижче відсоток по кредиту.

Також, CashUp один з небагатьох сервісів пропонує систему пролонгації кредиту. Вибудовує відносини з клієнтом в першу чергу на довірі і розумінні, і знайде найбільш оптимальне рішення для кожного, хто прагне погасити свій кредит вчасно. але потрапив у скрутне становище.

Сервіс працює цілодобово в режимі 24/7. Тому навіть 31 грудня питання "де взяти гроші" не зіпсує вам свято.

Cashup не вимагає збору гори довідок і підтверджень. Щоб швидко отримати гроші на карту буде потрібно лише ідентифікаційний код і паспорт.

Кредит можуть отримувати громадяни від 18 років. Таким чином, сервіс дозволяє впоратися з фінансовими проблемами студентам і пенсіонерам.


Ключові сервіси, які дозволяють терміново взяти гроші в борг

В Україні існує безліч сервісів, що надають можливість взяти гроші в борг, але ми відібрали основні, трафік яких перевищує 18000 відвідувачів в місяць.

З умовами та перевагами CashUp ви вже ознайомилися.
До інших сервісів на ринку онлайн кредитування відносяться наступні:

 • Moneyveo
 • CCloan
 • Bistrozaim
 • Credit365
 • CreditOn
 • CreditUp
 • Sgroshi
 • Ultracash
 • компаньйон Фінанс
 • Eurogroshi
 • Готівочка
 • Ikapusta
 • Cashme
 • Kitkredit
 • Pozychayko
 • Moneyboom
 • ФКС
 • Moneyveo
 • Bestcredit
 • Mycredit
 • Groshivsim
 • Ultracash
 • Top Credit
 • Альфа Банк
 • Приват банк


Розглянемо тепер докладніше основні сервіси

Moneyveo - як відбувається оформлення позики

Moneyveo - один з найбільш популярних і безпечних сайтів кредитування в Україні. Оформлення позики за допомогою сервісу можливо тільки в тому випадку, якщо ви досягли 18 років. Сервіс доступний цілодобово. Клієнти звернулися в Манівео вперше отримують кредит під 0%. Перша позика доступний від 50 до 2000 грн. З кожним повторним кредитом сума може збільшується аж до 10000 грн. З цього року Moneyveo впровадив в свою програму систему лояльності для постійних користувачів. Кожен позичальник тепер може накопичувати бали і перетворювати їх в знижку на діючу відсоткову ставку. Детальніше ви можете ознайомитися на сайті Moneyveo і в персональному кабінеті користувача Манівео.

Щоб оформити позику на сайті Манівео необхідно заповнити анкету з контактною інформацією. Вас попросять вказати номер ідентифікаційного коду, дані паспорта і кредитної карти, яка повинна бути оформлена на ваше ім'я. Після схвалення заявки вам запропонують уважно ознайомитися з умовами договору на сайті. Договір закріплюється електронним підписом або одноразовим ідентифікатором, який відправляється користувачеві за допомогою sms для входу в систему. З відгуками від клієнтів можна ознайомитися на сайті Мінфіну.


CCloan - як відбувається оформлення позики

CCloan надає своїм першим клієнтам кредит під 0%. Оформити позику за допомогою сервісу можуть тільки особи, які досягли 20 років. Мінімальна сума, яку можна отримати на карту при цьому 400 грн, максимальна 3000 грн. Після 4-го погашеного позики максимально доступна сума збільшується до 10000 грн.

Сервіс доступний з 9:00 до 20:00 в будні дні і з 10:00 до 18:00 у вихідні.

Отримати кредит на Сслоан займе всього 10 хв. Для цього необхідно заповнити анкету на сайті, внісши свої контактні дані, номер паспорта, ідентифікаційного коду та кредитної картки, оформленої на ваше ім'я. Після підтвердження заявки за допомогою смс, ви зможете укласти договір, після чого протягом декількох хвилин отримуєте кредит на карту. З відгуками від клієнтів можна ознайомитися на сайті Мінфіну.


Bistrozaim - як відбувається оформлення позики

Для перших клієнтів кредитна ставка на Bistrozaim - 0%. Оформити позику може будь-який житель України у віці від 18 років. Доступна сума кредиту від 300 до 10000 грн.

Оформлення позики відбувається безпосередньо на сайті Бистрозайм за допомогою кредитного калькулятора. Після підрахунку суми кредити пропонується заповнити анкету, куди ви вносите свої контактні дані, номер паспорта і другий документ на вибір (ідентифікаційний код, військовий квиток, посвідчення водія, студентський або пенсійне посвідчення). Після підтвердження заявки за допомогою смс повідомлення, ви укладаєте договір, після чого запитані гроші перераховуються вам на карту.

Але варто бути уважним. Аналітична компанія Ukrainian E-Commerce Expert опублікувала щорічне дослідження учасників ринку небанківського кредитування, з якого видно, що заявлена і фактична кредитна ставка на 30 днів у компанії Бистрозайм істотно відрізняється. З відгуками від клієнтів Bistrozaim можна ознайомитися на сайті Усередині. 


Credit365 - як відбувається оформлення позики

Відсоткова ставка сервісу Credit365 вважається однією з найнижчих. Оформити позику можуть всі громадяни України, які досягли 18 років. Графік роботи з 8:00 до 21:00.
Максимальний розмір позики при першому зверненні 3000 грн. Процентна ставка при цьому на 30% нижче, ніж в наступні рази. Максимальний же розмір позики 10000 грн. Найдовший термін, на який можна взяти гроші - 30днів, але є можливість пролонгації.

Розмір пені в разі недотримання термінів погашення кредиту також найнижчий в порівнянні з іншими сервісами - 1,5%. Але в Кредит 365 діє дуже зручна система продовження, яка виключає нарахування пені та зміни в кредитній історії. Щоб оформити кредит необхідно мати доступ до інтернет, ідентифікаційний код і карта оформлена на ім'я позичальника. Після укладення договору гроші надходять на карту протягом декількох хвилин. З відгуками клієнтів Кредит 365 можна ознайомитися на сайті Мінфіну. 


Sgroshi - як відбувається оформлення позики

У Sgroshi або Швидко гроші оформити позику можна протягом 20 хв. Досить бути старше 18 років, мати доступ до мережі інтернет, паспорт та ідентифікаційний код.
Час погашення кредиту від 1 до 30 днів. Сума першого позики може коливатися від 400 до 3000 грн. З кожним оследующім закритим кредитом доступна сума буде збільшуватися.

Для того, щоб отримати гроші через Швидко гроші не потрібні довідки про доходи, поручителі або заставу, що істотно скорочує час отримання кредиту. Потрібно всього лише заповнити заявку на сайті, внести дані своєї карти, паспорта та ідентифікаційного коду, і підтвердження і укладення договору, отримати бажану суму на карту.

Варто уважно ознайомитися з умовами та датою погашення кредиту. У разі прострочення платежу, з першого дня буде нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми простроченого платежу. З відгуками клієнтів Швидко гроші ознайомтеся на сайті Прокредит


Компаньйон Фінанс - як відбувається оформлення позики

Для того, щоб оформити позику в Компаньйон Фінанс необхідно підготувати фото паспорта та ідентифікаційного коду, мати при собі банківську карту з балансом не нижче 1 гривні і підключену web-камеру.

Сервіс працює в будні дні з 9:00 до 20:00, в СБ з 9:00 до 18:00 і в ЗС з 11:00 до 16:00.

Після того, як на головній сторінці сервісу ви підрахували суму позики за допомогою кредитного калькулятора, ви натискаєте кнопку "Отримати гроші на карту зараз". Після чого заповнюєте анкету, проходите ідентифікацію, прикріплюєте фотографії, отримуєте підтвердження про готовність сервісу видати вам кредит, укладаєте договір і отримуєте гроші. З відгуками клієнтів можна ознайомитися на сайті Мінфін 


Ваша Готівочка | Ваша Готівочка - як відбувається оформлення позики

Оформити позику через сервіс Ваша Готівочка | Ваша Готівочка може будь-який громадянин України, який досяг 18 років. Максимально доступна сума кредиту - 7000 грн. Для цього необхідно вибрати потрібну суму на сайті і визначитися з терміном погашення кредиту. Після, ви підтверджуєте свою банківську карту, заповнюєте заявку з контактною інформацією, де вносите дані паспорта та ідентифікаційного коду. Як тільки заявка буде розглянута, вам прийде смс повідомлення з позитивним рішенням про видачу кредиту. Укладаєте договір. Протягом 15 хвилин отримуєте гроші на карту. З відгуками клієнтів можете ознайомитися на сайті Мінфін


UltraCash - як відбувається оформлення позики

Якщо ви звернулися в UltraCash вперше, то максимальна сума позики буде становитиме 2000 грн. З кожним повторним зверненням сума збільшується до 10000 грн. Максимальний термін погашення кредиту 30 днів.

UltraCash працює з 9 до 20:00 ..
На сервісі UltraCash немає функції пролонгації, тому в разі непогашення заборгованості в термін, позичальникові нараховується процентна ставка в розмірі 2% від суми несвоєчасно погашеного кредиту.

Максимальний термін на який можна взяти гроші - 30 днів. Процентна ставка при цьому - 365%. 


ПриватБанк - як відбувається оформлення позики

ПриватБанк пропонує оформити позику на карту "Універсальна", яку можна безкоштовно отримати в будь-якому з відділень банку, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код. Карта дає перевагу безвідсоткового користування кредитними грошима на протязі 55 днів з моменту витрати. Кредитний ліміт встановлюється індивідуально, залежно від рівня офіційного доходу.

Також, ПриватБанк пропонує карту "Кредит про всяк випадок". Карта дозволяє розраховуватися в торгово-сервісних підприємствах без комісії і знімати готівку в банкоматі або касі ПриватБанку з 2,5% від суми зняття. Сума кредитування розраховується індивідуально для кожного клієнта і видається на термін до 60 днів.

З відгуками клієнтів ознайомтеся на сайті Мінфін


Альфа банк - як відбувається оформлення позики

Альфа банк оформляє позику на карту "Максимум", яку можна отримати в будь-якому з відділень банку. Для цього необхідно офіційне працевлаштування, паспорт, ідентифікаційний код, надання довідки про доходи і вік не нижче 21 року. Максимальний доступний кредитний ліміт - 200000 грн. З відгуками клієнтів ознайомтеся на сайті Мінфін

 

Де взяти терміново гроші?

Що робити, якщо незаплановано виникла ситуація, коли терміново потрібно взяти гроші і ви розумієте, що їх десь необхідно зайняти або позичити ?. Бігти в перший-ліпший банк, ломбард або фінансову структуру, яка заманює потенційних клієнтів нульовими відсотками? Як говорить народна мудрість: «поспішиш - людей насмішиш». Складна життєва ситуація або раптові витрати можуть виникнути у кожної людини, але оформляти грошова позика краще у компанії, яка забезпечує кредити на прозорих умовах. Погодьтеся, що яскрава реклама в метро, яка зазиває терміново брати кредит у мікрофінансової організації на умовах близьких до нуля може збити з пантелику будь-кого. Чи не поспішати з вибором кредитора, адже існує безліч нюансів, про які потенційних позичальників вважають за краще не повідомляти. Важлива рада:

Історії з кредитами, оформленими на залишену в магазині нібито зіпсовану ксерокопію, або накладки на банкомати, після яких шахраї отримують всі дані карти або телефонний тероризм, - це не вигадки фантастів, а реалії фінансового шахрайства в Україні. Варто бути уважним до всього, що стосується грошей і документів. Особливо уважним треба бути при оформленні кредиту.

 

Сучасні джерела отримання позик

Потенційний позичальник може отримати гроші в борг у таких учасників фінансового ринку:

 • Банки (у відділеннях і представництвах банків на території торгових площ)
 • Ломбарди
 • Кредитні спілки
 • Мікрофінансові організації, що надають інтернет позики

На ринку кредитування позики надають не тільки банки, але і інші небанківські організації. Умови, коли позика видається на території кредитора, сьогодні змінюються. Великим попитом сьогодні користуються кредити, оформити які можна в будь-якому зручному місці. Це мікропозики онлайн. Якщо для звернення в банк позичальнику потрібно готуватися заздалегідь (збирати довідки про дохід, шукати поручителів і так далі), то при отриманні грошей через інтернет, оформити позику можна саме тоді, коли виникла в ньому необхідність. Також потрібно відзначити, що банківський кредит має чіткий цільовий характер. Тому мета отримання грошей грає ключову роль при ухваленні рішення банком про видачу позики. І якщо з яких-небудь причин банку не сподобатися причина, по якій людина звернулася, то цілком ймовірно, що кредит отримано не буде. При цьому можна витратити від 1 до 7 днів.

У сегменті небанківського кредитування видачу грошей здійснюють також ломбарди. Позичальник для отримання коштів повинен надати ломбарду заставу, за це він отримує гроші. Якщо після зазначеного в договорі періоду клієнт не надасть початкову суму з відсотками, то заставу залишається ломбарду. Тобто повинен відбутися викуп цінної речі, а якщо він не стався заставу залишається власністю ломбарду. Для отримання мікропозик онлайн не потрібно нести цінні речі в відділення компанії і ризикувати ними в разі форс-мажору.

Кредитні спілки - це найменш доступний для звичайного клієнта джерело термінового отримання грошей. Адже це об'єднання вкладників, яке видає гроші тільки членам союзу. Це можуть бути об'єднання за такими ознаками як, професія і загальні професійні інтереси. Але стороння людина допомога від кредитної спілки просто так отримати не може. Якщо є потреба отримати позику швидко, такі організації практично не приносять користі.

Мікрофінансові організації, що надають онлайн кредити, це ті компанії, які можуть надати позику швидко. Сьогодні це найбільш доступний для населення джерелом мікрокредитування. Для нього не потрібні довідки про доходи, поручителі і цінні речі в якості застави. Кредит можна отримати в будь-який зручний час, заповнивши заявку в інтернеті в будь-якому зручному місці, на роботі чи вдома. Для такого джерела отримання коштів не важлива причина, по якій звертається клієнт, отже, відсоток позитивних рішень за заявками набагато вище, ніж у банків.

 

Компанії-лідери ринку банківського та небанківського кредитування

Кількість банків в нашій країні останнім часом істотно скоротилося. Однак банки є одними з найчисленніших і найпоширеніших фінансових установ. Згідно зі статистикою, на 1 грудня 2016 року в Україні налічувалося 98 банків. Основними лідерами ринку банківського кредитування є ПриватБанк, Альфа банк і Idea Bank. ПриватБанк пропонує своїм позичальником для отримання кредиту оформити карту банку і отримати до 55 днів безкоштовного користування кредитом. Як стверджує банк, кредит можна отримати без довідки про доходи, але далі вказано, що розмір позики для кожного клієнта встановлюється індивідуально і що для цього потрібна довідка про дохід, потрібно вказати наявність майна і дані закордонного паспорта, а також виписку по карті з іншого банку. Idea Bank, вловивши нову тенденцію зростання популярності термінових онлайн кредитів, зробив крок вперед. Банк анонсував новий продукт «отримання кредиту готівкою онлайн». Хоча в назві продукту присутня слово «онлайн», але ніякого відношення до онлайн позиками дана пропозиція не має. Так як мається на увазі тільки онлайн оформлення заявки, але для рішення про видачу грошей потрібно подати всі ті ж довідки про доходи і особисто звертатися до відділення банку.

При зверненні в ломбарди слід бути дуже уважним, щоб не потрапити на нелегальне установа. Слід звернути увагу на наявність офіційних документів, що підтверджують законність діяльності. У легальних ломбардних мереж в Україні дуже часто є свій офіційний сайт, гаряча лінія для дзвінків. Не слід довіряти першому ліпшому ломбарду в підвалі або біля метро. Якщо при оформленні позики у клієнта не просять документи, це привід відмовитися від послуг такого кредитора. Високі рейтинги в Україні у таких ломбардах як: Ломбард Комод, Експерт, Ломбард Скарбниця.

Що стосується такого сегмента як онлайн позики, то в 2016 році саме він показав найвищий ріст серед компаній, що працюють в сфері небанківського кредитування. До кінця 2016 року фінансових компаній налічувалося 571, ломбардів - 428, лізингових компаній - 268. Така статистика не випадкова, це пов'язано зі зростаючим попитом на онлайн кредити. Серед компаній в сфері позик в мережі можна виділить наступні: Moneyveo, sgroshi, Credit365, ccloan, CashUp, ваша Готівочка. Це лідируючі компанії, які надають свої послуги на законних підставах, мають всі необхідні державні реєстрації і надійно захищають всі передані клієнтом через інтернет дані.Чому онлайн позики стають все більш популярними

 • Швидка швидкість отримання кредиту, - максимум 15 хвилин
 • Мінімальний пакет документів, - потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код
 • Необхідно тільки підключення до інтернету.

 

Чому за допомогою онлайн сервісу CashUp отримати кредит швидше, ніж у банку

 • Компанія CashUp кредитує громадян України, які досягли 18 років. Банки ж вважають за краще бачити в якості своїх клієнтів громадян від 21 до 50 років.
 • Кредит можна оформити навіть вночі, на відміну від банку CashUp працює цілодобово, адже всі процеси автоматизовані.
 • Не потрібні довідки про дохід з податкової, виписки про зарплату з бухгалтерії, заставу і поручителі
 • Прозорість кредитного договору. Ніяких дрібних шрифтів, прихованих комісій та платежів. Клієнт бачить відразу скільки буде коштувати гроші в борг.
 • Видача позик на карту будь-якого банку. Не потрібно додатково оформляти карту певного банку.
 • Ніяких плат за страховки. Банки зазвичай зобов'язують своїх позичальників страхувати життя і заставне майно на період дії кредитного договору.
 • Не потрібно особисто спілкуватися зі співробітником кредитної організації і проходити психологічно некомфортну процедуру позичання грошей.


Відгуки клієнтів компанії CashUp

 • «Потрібно було терміново оплатити курси німецької мови, так як саме в цей період на них була дуже хороша знижка. Оформила позику в CashUp за 10 хвилин, правда спочатку сумнівалася, так як до цього онлайн кредити не оформляла. Але після швидкої і зрозумілої процедури зрозуміла, що буду користуватися цією послугою часто ». (Поліна, Київ).
 • «Пізно ввечері терміново потрібно було поповнити інтернет, на карті грошей не було, але йти шукати термінал для оплати готівкою не хотілося. Через телефон моментально взяв в кредит 200 грн і заплатив за інтернет. Заплатив за це на наступний день копійки. Дякую за можливість відпочити після важкого дня, а не пошук пізно увечері найближчого терміналу ». (Дмитро, Харків).

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин