Найпростіший кредит в Україні
Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку
Леся
декілька секунд тому
Отримала кредит
на 950 грн
Татьяна
2 хвилини тому
Отримала кредит
на 2,800 грн
Віктор
2 хвилини тому
Отримав кредит
на 1,000 грн
Ольга
Сьогодні о 09:33
Оформила заявку
на 2,800 грн
анжелика
Сьогодні о 09:32
Отримала кредит
на 2,850 грн
Кредит у банку
Який кредит в банку взяти, в якій установі, де кращі умови, які документи для цього потрібні? Кожен задавався цими питаннями і хоч раз замислювався про те, щоб взяти кредит в банку. Не важливо - чи то це споживчі позики, то чи оформлення кредитної картки. Відповідей насправді досить багато. Важливим є те, що людині, що раніше не стикається з позиками в фінансових установах, дуже просто заплутатися і загубитися. Ми ж спробуємо розібратися, що робити і куди звертатися, якщо виникла необхідність в матеріальної допомоги.
Які бувають позики (кредит в банку)
Позики бувають декількох видів: кредит в банку, мікрокредит, споживчий, комерційний, іпотечний позику і багато інших. Коли ми говоримо про позики, то, перш за все, мова йде про запозичення коштів у фінансової установи на певних умовах. Зазвичай це - відсотки за використання грошей і терміни погашення боргу. Також їх можуть видавати як без застави, так і з обов'язковим заставою у вигляді нерухомості або іншого майна клієнта. При першому варіанті мова йде про невеликі суми, тоді як із заставою оформляють більші позики.
Цільове використання кредиту в банку
В наші дні установи пропонують клієнтам сотні варіантів. Хочете взяти розстрочку на техніку в магазині? Будь ласка. Бракує грошей на довгоочікувану покупку? Пропозицій достатньо. Потрібні кошти на освіту, весілля, лікування і ще тисячі позапланових витрат? Все це не проблема. При цьому, ви можете взяти кредит в банку, як готівкою у відділенні, так і переказом. Також багато банків України сьогодні пропонують отримати гроші онлайн. Ще один поширений вид позики - кредитні карти. При такому варіанті вам просто дають карту з фіксованою сумою, яку ви можете витрачати куди і коли захочете - головне до певного числа повернути всі кошти назад.
Сьогодні всі кредитори пропонують широкий вибір позик. Маса пропозицій, вигідних умов і всіляких примочок - все тільки для того, щоб клієнт вибрав саме їх. Реклами рясніють з усіх боків. Кожен намагається запевнити: саме тут тут і зараз видають найзручніший і вигідний позику, а самому клієнту кредит в банку буде брати комфортно і безпечно. Але як правильно вибрати компанію і не потрапити в халепу?
Як вибрати кредитора?
Є кілька критеріїв, за якими можна орієнтуватися. Перед тим, як підписувати договір, слід уважно вивчити всі нюанси. Що важливо при виборі установи, де збираєтеся взяти фінанси:
- Умови позики для обох сторін. Позичальнику слід уважно вивчити свої зобов'язання і вимоги до себе з боку фінустанови. Також потрібно поцікавитися щодо «штрафів» за прострочення: іноді навіть за день запізнення з виплатою, компанія списує з платежу клієнта суму рівну щомісячному внеску, чим ще більше заганяє позичальника в боргові зобов'язання.
- Всі пропозиції, знижки та акції (майже кожен пропонує розгорнуту версію «пропозицій дня» і споживач може вибрати зручний варіант саме для нього).
- Процентна ставка.
- Розмір щомісячного платежу і сам метод погашення позики. Наприклад, при ануїтетному вигляді повернення грошей, оплата фіксована і не змінюється до повного погашення боргу. При диференційованому підході, суми можуть змінюватися.
- Ефективна ставка. Тобто, сума, яку витрачає клієнт на оформлення та обслуговування позики.
- Умови погашення. І що важливо - можливість дострокового повернення боргу.
- Популярність і імідж самої установи: наскільки надійно і довго працює на фінансовому ринку України. Краще уникати організацій-одноденок. Також слід насторожитися, якщо кредит в банку за дуже низькою процентною ставкою або він фактично «даром» (зазвичай там є додаткові вимога, які клієнт спочатку не помічає).
Що пропонують відомі банки України?
На сьогоднішній день кредит в банку представлений безліччю пропозицій. І перед тим, як зробити свій вибір, варто звернутися до менеджерів в ту чи іншу фінансову установи. Там вас розкажуть про всі актуальних варіантах. Адже пропозиції змінюються постійно, а кредитори в умовах постійно високої конкуренції намагаються поліпшити свої послуги. Розберемо п'ять лідерів ринку і їх класичні пропозиції для позичальників:
- Приват Банк. Є можливість оформити безвідсотковий займ на термін до 55 днів і суму до 25 000 гривень. Також можна взяти карту «Універсальна» з сумою до 50 тисяч, гроші з якої можна використовувати в міру необхідності.
- OTP Bank. Є швидкі позики під 10,0%. Під 36,0% видається кредит «Універсальний». Банк видає готівку до 100 тисяч гривень.
- IdeaBAnk. Можна взяти кредит в банку на 5 років і суму до 100 тисяч. Фінустанова видає позики без довідки про доходи (тоді можна розраховувати на максимум 40 тисяч).
- Альфа Банк. Якщо повертаєте борг за 55 днів, то відсотки не нараховуються. При довгострокову позику можна взяти до 75 000 гривень.
- ПУМБ. Процентна ставка - 44.12%. Кредит оформляється на строк до 2 років в розмірі 20 000 гривень.
Умови отримання кредиту
Для того, щоб отримати кредит в банку України, вам необхідно бути громадянином цієї країни не молодше 21 року. Максимальний термін видачі позики - 5 років. Відсоткова ставка залежить від умов конкретного банку і кредитного договору. Максимально зафіксований відсоток за користування позиковими грошима в 2016 році - 90%. Але така висока процентна ставка швидше виняток, ніж правило. У будь-якому випадку, перед оформленням позики, клієнту потрібно максимально досконально вивчити умови, щоб не переплачувати зайвого.
Крім громадянства і віку, є ще умови до позичальників: у них не повинно бути судимості, бажано мати хорошу кредитну історію, офіційне працевлаштування та довідку про доходи. Однак ці вимоги є актуальними не для всіх банків та видів кредитування.
Процедура оформлення кредиту в банку
Після того, як ви вибрали установа і пропозиція, вам слід:
- Скласти анкету і написати заяву на отримання позики. Це можна зробити у відділенні або за допомогою онлайн-форми.
- Компанія приймає рішення за заявою. Фахівці вивчають анкетні дані, мета і суму, кредитну історію позичальника, все додається документи (довідка про доходи і т.д.) і платоспроможність клієнта. Рішення приймають від декількох хвилин до декількох годин (а то і днів, в залежності від складності позики).
- При позитивному рішенні, ви отримуєте кредит в банку і всі супутні документи.
Також в останні кілька років кредитори розвиваються в напрямку онлайн фінансування. Так що у клієнтів є вибір - оформляти позику в відділенні і взяти гроші готівкою, або ж звернутися до інтернет сервісів і отримати позику на карту.
Кредит у банку без довідки про доходи
Крім інших пропозицій і хитрощів для клієнтів, останнім часом більшість фінансових установ пропонують позичальникам оформити позику без зайвої документації. Наприклад, займ без довідки про доходи. Також не вимагають і офіційного працевлаштування.
Традиційні кредитори намагаються звести до мінімуму всю документацію при оформленні позики. Така клієнтоорієнтованість насамперед дозволяє значно спростити сам процес оформлення кредиту в банку і заощадити час. Найчастіше при оформленні цієї позики, гроші видають в той же день, в то й за годину - два.
Однак, при оформленні засобів без довідки про доходи є свої нюанси. Найчастіше, коли фінансова установа пропонує такий вид позики, то і умови змінюються. Перш за все, в бік підвищення добової процентної ставки. Також, коли банки пропонують позику без довідки про доходи, мова йде про значно менші суми позики, що з усією звичною документацією.
Гроші до зарплати онлайн
Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин