Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Юлия

хвилину тому

Отримала кредит

на 2,350 грн

Анна

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,400 грн

Анна

3 хвилини тому

Оформила заявку

на 1,750 грн

Виктор

Сьогодні о 01:09

Отримав кредит

на 500 грн

Анастасия

Сьогодні о 01:08

Отримала кредит

на 1,700 грн

Кредит у банку

Який кредит в банку взяти, в якій установі, де кращі умови, які документи для цього потрібні? Кожен задавався цими питаннями і хоч раз замислювався про те, щоб взяти кредит в банку. Не важливо - чи то це споживчі позики, то чи оформлення кредитної картки. Відповідей насправді досить багато. Важливим є те, що людині, що раніше не стикається з позиками в фінансових установах, дуже просто заплутатися і загубитися. Ми ж спробуємо розібратися, що робити і куди звертатися, якщо виникла необхідність в матеріальної допомоги.


Які бувають позики (кредит в банку)

Позики бувають декількох видів: кредит в банку, мікрокредит, споживчий, комерційний, іпотечний позику і багато інших. Коли ми говоримо про позики, то, перш за все, мова йде про запозичення коштів у фінансової установи на певних умовах. Зазвичай це - відсотки за використання грошей і терміни погашення боргу. Також їх можуть видавати як без застави, так і з обов'язковим заставою у вигляді нерухомості або іншого майна клієнта. При першому варіанті мова йде про невеликі суми, тоді як із заставою оформляють більші позики.


Цільове використання кредиту в банку

В наші дні установи пропонують клієнтам сотні варіантів. Хочете взяти розстрочку на техніку в магазині? Будь ласка. Бракує грошей на довгоочікувану покупку? Пропозицій достатньо. Потрібні кошти на освіту, весілля, лікування і ще тисячі позапланових витрат? Все це не проблема. При цьому, ви можете взяти кредит в банку, як готівкою у відділенні, так і переказом. Також багато банків України сьогодні пропонують отримати гроші онлайн. Ще один поширений вид позики - кредитні карти. При такому варіанті вам просто дають карту з фіксованою сумою, яку ви можете витрачати куди і коли захочете - головне до певного числа повернути всі кошти назад. 

Сьогодні всі кредитори пропонують широкий вибір позик. Маса пропозицій, вигідних умов і всіляких примочок - все тільки для того, щоб клієнт вибрав саме їх. Реклами рясніють з усіх боків. Кожен намагається запевнити: саме тут тут і зараз видають найзручніший і вигідний позику, а самому клієнту кредит в банку буде брати комфортно і безпечно. Але як правильно вибрати компанію і не потрапити в халепу?


Як вибрати кредитора?

Є кілька критеріїв, за якими можна орієнтуватися. Перед тим, як підписувати договір, слід уважно вивчити всі нюанси. Що важливо при виборі установи, де збираєтеся взяти фінанси:

 • Умови позики для обох сторін. Позичальнику слід уважно вивчити свої зобов'язання і вимоги до себе з боку фінустанови. Також потрібно поцікавитися щодо «штрафів» за прострочення: іноді навіть за день запізнення з виплатою, компанія списує з платежу клієнта суму рівну щомісячному внеску, чим ще більше заганяє позичальника в боргові зобов'язання.
 • Всі пропозиції, знижки та акції (майже кожен пропонує розгорнуту версію «пропозицій дня» і споживач може вибрати зручний варіант саме для нього). 
 • Процентна ставка.
 • Розмір щомісячного платежу і сам метод погашення позики. Наприклад, при ануїтетному вигляді повернення грошей, оплата фіксована і не змінюється до повного погашення боргу. При диференційованому підході, суми можуть змінюватися.
 • Ефективна ставка. Тобто, сума, яку витрачає клієнт на оформлення та обслуговування позики.
 • Умови погашення. І що важливо - можливість дострокового повернення боргу.
 • Популярність і імідж самої установи: наскільки надійно і довго працює на фінансовому ринку України. Краще уникати організацій-одноденок. Також слід насторожитися, якщо кредит в банку за дуже низькою процентною ставкою або він фактично «даром» (зазвичай там є додаткові вимога, які клієнт спочатку не помічає).


Що пропонують відомі банки України?

На сьогоднішній день кредит в банку представлений безліччю пропозицій. І перед тим, як зробити свій вибір, варто звернутися до менеджерів в ту чи іншу фінансову установи. Там вас розкажуть про всі актуальних варіантах. Адже пропозиції змінюються постійно, а кредитори в умовах постійно високої конкуренції намагаються поліпшити свої послуги. Розберемо п'ять лідерів ринку і їх класичні пропозиції для позичальників:

 • Приват Банк. Є можливість оформити безвідсотковий займ на термін до 55 днів і суму до 25 000 гривень. Також можна взяти карту «Універсальна» з сумою до 50 тисяч, гроші з якої можна використовувати в міру необхідності.
 • OTP Bank. Є швидкі позики під 10,0%. Під 36,0% видається кредит «Універсальний». Банк видає готівку до 100 тисяч гривень.
 • IdeaBAnk. Можна взяти кредит в банку на 5 років і суму до 100 тисяч. Фінустанова видає позики без довідки про доходи (тоді можна розраховувати на максимум 40 тисяч).
 • Альфа Банк. Якщо повертаєте борг за 55 днів, то відсотки не нараховуються. При довгострокову позику можна взяти до 75 000 гривень.
 • ПУМБ. Процентна ставка - 44.12%. Кредит оформляється на строк до 2 років в розмірі 20 000 гривень.


Умови отримання кредиту

Для того, щоб отримати кредит в банку України, вам необхідно бути громадянином цієї країни не молодше 21 року. Максимальний термін видачі позики - 5 років. Відсоткова ставка залежить від умов конкретного банку і кредитного договору. Максимально зафіксований відсоток за користування позиковими грошима в 2016 році - 90%. Але така висока процентна ставка швидше виняток, ніж правило. У будь-якому випадку, перед оформленням позики, клієнту потрібно максимально досконально вивчити умови, щоб не переплачувати зайвого.

Крім громадянства і віку, є ще умови до позичальників: у них не повинно бути судимості, бажано мати хорошу кредитну історію, офіційне працевлаштування та довідку про доходи. Однак ці вимоги є актуальними не для всіх банків та видів кредитування.


Процедура оформлення кредиту в банку

Після того, як ви вибрали установа і пропозиція, вам слід:

 • Скласти анкету і написати заяву на отримання позики. Це можна зробити у відділенні або за допомогою онлайн-форми.
 • Компанія приймає рішення за заявою. Фахівці вивчають анкетні дані, мета і суму, кредитну історію позичальника, все додається документи (довідка про доходи і т.д.) і платоспроможність клієнта. Рішення приймають від декількох хвилин до декількох годин (а то і днів, в залежності від складності позики).
 • При позитивному рішенні, ви отримуєте кредит в банку і всі супутні документи.

Також в останні кілька років кредитори розвиваються в напрямку онлайн фінансування. Так що у клієнтів є вибір - оформляти позику в відділенні і взяти гроші готівкою, або ж звернутися до інтернет сервісів і отримати позику на карту.


Кредит у банку без довідки про доходи

Крім інших пропозицій і хитрощів для клієнтів, останнім часом більшість фінансових установ пропонують позичальникам оформити позику без зайвої документації. Наприклад, займ без довідки про доходи. Також не вимагають і офіційного працевлаштування.

Традиційні кредитори намагаються звести до мінімуму всю документацію при оформленні позики. Така клієнтоорієнтованість насамперед дозволяє значно спростити сам процес оформлення кредиту в банку і заощадити час. Найчастіше при оформленні цієї позики, гроші видають в той же день, в то й за годину - два. 

Однак, при оформленні засобів без довідки про доходи є свої нюанси. Найчастіше, коли фінансова установа пропонує такий вид позики, то і умови змінюються. Перш за все, в бік підвищення добової процентної ставки. Також, коли банки пропонують позику без довідки про доходи, мова йде про значно менші суми позики, що з усією звичною документацією.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин