Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020

Леся

хвилину тому

Оформила заявку

на 750 грн

Євгенія

хвилину тому

Оформила заявку

на 1,500 грн

Елена

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 1,550 грн

виталий

Сьогодні о 13:24

Отримав кредит

на 1,000 грн

Юлия

Сьогодні о 13:23

Оформила заявку

на 1,950 грн

Великий кредит без відмови

Взяти великий кредит в звичайному банку може бути досить складно. Потрібно зібрати купу довідок, дочекатися відповіді системи. Це займає багато часу. Інколи немає можливості чекати, гроші потрібні вже зараз. Щоб отримати великий кредит без відмови, скористайтеся нашим онлайн-сервісом CashUp. Ви отримаєте необхідну суму на картку банку вже за кілька хвилин. Розпоряджатися грошима ви зможете на власний розсуд.


Як взяти кредит?

Щоб отримати позику, необхідно виконати декілька простих дій. Виберіть суму та період погашення. Можна скористатися онлайн-калькулятором, який дозволить визначити, скільки відсотків потрібно заплатити, коли настане дата повернення кредиту та інше. Далі необхідно пройти одну з наступних процедур реєстрації:

  • Прискорена. Необхідно вибрати банк, клієнтом якого ви є. Далі вкажіть номер телефону та пароль від онлайн-банкінгу. Це швидкий та безпечний спосіб отримати кредит в нашій організації.
  • Звичайна. Всі дані необхідно вводити вручну. Обравши цей шлях, клієнти часто припускаються помилок. Крім того, звичайна реєстрація займає більше часу. 

Онлайн кредитування є зручним сервісом, доступним для всіх повнолітніх громадян України. Відмови не отримують навіть пенсіонери, студенти, матері в декреті. Якщо у вас погана кредитна історія, ви також зможете отримати позику.


Як погасити борг?

Повернути борг можна зручним для вас способом. Сервіс працює цілодобово, тому ви можете перерахувати гроші у зручний для вас час. Погашати позику потрібно наступним чином:

  • Готівкою в касі банку. Касиру необхідно надати реквізити для сплати, які вказані в вашому договорі.
  • Самостійно в особистому кабінеті. Перерахувати гроші можна з банківської карти, увійшовши до свого персонального кабінету. 
  • Через термінал самообслуговування. Розрахуватися можна в системі IBOX готівкою або списавши кошти з карткового рахунка.

Щоб отримати реквізити для поповнення, введіть номер телефону на нашому сайті. Система знайде ваш договір та інформацію для сплати.


Переваги онлайн-сервісу CashUp

Наш онлайн-сервіс був створений з метою надання допомоги усім, хто опинився в складних життєвих обставинах. Ми не перевіряємо кредитну історію, не вимагаємо надати підтвердження платоспроможності. Наш онлайн-сервіс дозволяє взяти великі позики. Переваги співпраці з нами:

  • Отримати великі суми можна вже через кілька хвилин. Гроші нараховуються на картку вашого банку.
  • Щоб оформити кредит, потрібні лише ваш паспорт, банківська картка та вихід в інтернет.
  • Ми працюємо цілодобово, тому отримати кредитні кошти можна у зручний для вас час.
  • Якщо ви повернете борг своєчасно, наступного разу сума буде більшою, а період кредитування - довшим.
  • Ми надамо знижки, якщо ви порекомендуєте наш сервіс своїм знайомим, які потім оформлять кредит. 

Якщо ви не встигаєте погасити борг, ви можете подовжити період погашення позики з урахуванням додаткових відсотків. Тепер оформити кредит ви можете прямо зі свого смартфона.


Як отримати консультацію?

Якщо у вас виникли питання щодо процедури отримання чи погашення кредиту, вам знадобляться роз’яснення кваліфікованого спеціаліста. Звертайтесь до наших консультантів за номером гарячої лінії. Вони допоможуть оформити позику, погасити заборгованість або подовжити кредит. У нас працюють дипломовані кредитні спеціалісти, які зможуть відповісти на усі ваші запитання.

Щоб отримати консультацію, можна замовити зворотній зв'язок. Спеціаліст зателефонує вам найближчого часу. Також ви можете спілкуватися з консультантом в онлайн-чаті.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин