Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Костянтин

декілька секунд тому

Оформив заявку

на 1,250 грн

Андрей

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 1,250 грн

Максим

3 хвилини тому

Оформив заявку

на 700 грн

Євгеній

Сьогодні об 11:53

Оформив заявку

на 1,900 грн

Александр

Сьогодні об 11:51

Оформив заявку

на 1,750 грн

Кредит Маркет

КредитМаркет надає послуги на ринку онлайн кредитування. Компанія видає кілька видів позик: готівкою, на покупки в мережі і на б / у авто. Це один з небагатьох сервісів, який стояв біля витоків становлення сфери в Україні. kreditmarket обіцяє прозорі умови, швидкий розрахунок, оперативний розгляд заявки. Крім того, як і колеги, тут стежать за безпекою і захистом персональних даних. Філософія компанії оформлена в бажанні довгострокових взаємин з позичальниками.


Історія сервісу Кредит Маркет

Дана мікрофінансових організація розпочала діяльність в Україні однією з перших на ринку. Компанія працювала вже з 2008 року. Ліцензію Держкомісії з регулювання ринків фінпослуг фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» отримала на початку 2012 року. Саме в її структуру входить КредитМаркет. За такий період часу мережа розрослася до майже 200 відділень по всій країні.

На сьогоднішній день сервіс позичить до 100 і 200 тисяч гривень в залежності від виду кредиту. При цьому максимальний термін кредитування складе 5 років.


Умови швидких позик kreditmarket

kreditmarket видає кілька видів позичок. Саме через різні пропозицій від компанії люди плутаються і часто невірно розуміють умови. Експерти радять дуже добре ознайомитися з умовами договору, якщо щось не зрозуміло, то розпитувати і уточнювати у консультантів. Отже, перший, і один з найпопулярніших - це кредит готівкою. Тут є ще поділу на такі собі підвиди. Проста позика, яка називається «готівкою», пропонує засоби від 1 до 100 тисяч гривень на максимум 5 років. Доступні кошти з 23 до 68 років. Крім паспорта та ІІН, потрібна довідка з роботи за три останні місяці. Процентна річна ставка - 11,99%, а щомісячна - 3,69%. Плюс 2% на початковий внесок. Взяти кредит можна і з 21 до 23 року, але з поручителем. При цьому обов'язковий рік офіційного стажу і поручительство одного з батьків, які нададуть усі ті ж документи. Тоді ставка буде 11,99% і 3,19% відповідно, тут не зажадають початкового внеску. По суті це і є другий кредит під назвою «Сімейний». Якщо гроші хоче взяти пенсіонер, то йому знадобитися пенсійне посвідчення і / або довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсії.

Є ще кредити готівкою «Під заставу авто», де надають від 20 до 200 тисяч гривень до 4 років. Вік авто не повинен перевищувати 10 років до закінчення договору. Машина повинна бути зареєстрована за місцем, на яке будуть оформлятися кошти. Довідка з роботи, техпаспорт і страховий поліс - це необхідні документи, крім паспорта і ІІН. Початковий внесок - 2%. Щорічна ставка - 14,99% і щомісячні відсотки - 2,39%.

Також тут пропонують позику «Для підприємців». Для нього потрібно зібрати свідчення про реєстрацію СПД, свідоцтво єдиного податку за рік, і декларацію про доходи за 2 кварталу. 0,01% річна ставка, 4% початкового внеску, і щомісячна - 3, 99%. Також дають кредити «На б / у авто». Все це доступно з 23 років при офіційному працевлаштуванні.

Цікаво, що в позику без довідок про доходи, Вам видадуть гроші без документа з роботи. Але Ви повинні бути офіційно працевлаштовані, інакше не бачити вам позики.

Крайні в списку, а не за значенням, кредити «На онлайн покупки». Умови надання такої позики не розголошуються, оскільки він видається в залежності від вартості товару та умов інтернет-магазину. Суму розраховують після того, як покупець залишає заявку на сайті. Кредитор співпрацює з Rozetka (Розетка), Алло, Мобільні фішки, Ядро Електроніка та іншими магазинами.


Як оформити позику в Кредит Маркет?

КредитМаркет видає гроші в багатьох містах України. У Києві, Львові, Вінниці, Ужгороді, Запоріжжі, Харкові та ще в десятках міст. Скрізь можна взяти кошти на різні потреби. На відміну від колег, сервіс не здійснює видачу позик дистанційно. Ви можете прорахувати онлайн, або по телефону (продиктувавши потрібні дані), а потім прийти до відділення і оформити кредит. Приймають рішення протягом двох робочих годин в порядку черги.

 Важливо, щоб клієнт вводив правильні дані, тому що при виявленні неточностей, або відвертої брехні, сервіс не буде довіряти такому позичальнику. Кошти можна отримати на банківську карту. Для цього під час підписання договору у відділенні потрібно вказати реквізити карткового рахунку.


Як погасити кредити від КредитМаркет

Щоб отримувати нові засоби, необхідно їх вчасно повертати. Не буде зайвим знати про всі можливі способи повернення грошей кредитору. Розглянемо, що нам пропонує фірма. Перший спосіб погашення найпростіший для клієнта. Зайти на сайт сервісу і в особистому акаунті оплатити позику (можуть тільки споживачі послуг даної компанії) з банківської карти. Ще один не складний спосіб - прийти до відділення КредитМаркет і розрахуватися вже там. Працюють вони в середньому в будні з 9:00 до 18:00, а в суботу з 10:00 до 14:00. Однак, запитуйте за телефоном 0 800 308 707 щодо часу роботи того чи іншого відділення, оскільки трохи графіки не співпадають. Також можна використовувати термінали самообслуговування, як iBox, EasyPay. Крім того, платіж по заборгованості можна внести в касі будь-якого банку (не забудьте вказати повні реквізити компанії).

У будь-якому випадку не важливо, як Ви оплатите, головне вчасно. Не затягуйте, оскільки це загрожує штрафами. Наприклад, якщо людина не виплатив кредитний борг вчасно, то процентна ставка може вирости.

 

Переваги онлайн кредитів від КредитМаркет в Україні

Головні переваги серед колег - це велика сума кредиту та багато відділень в які можна звернутися. КредитМаркет не вимагає підтверджувати цільове використання позичених грошей. Тобто Ви можете їх взяти і використовувати на що завгодно, що не звітуючи: на побутову техніку, подарунок, ремонт, будівництво, навчання, відпустка. Що завгодно, а головне легко і просто. Також компанія пропонує вибирати зручну дату і спосіб оплати платежу. Вам запропонують зустрітися у зручний для Вас час з кредитним фахівцем. Він може проконсультувати, підібрати кредит, перевірити наскільки Ви підходите за умовами. Йому ж Ви подаєте заявку і там же підписуєте договір. Ви можете самі розрахувати всі онлайн, але прийти все одно в відділення доведеться. Важливим аспектом роботи мережі є наявність великої кількості відділень у багатьох містах України.

На сайті сервісу є онлайн калькулятор. Коли Ви заповнюєте заявку, то в реальному часі бачите розрахунки: кількість необхідних Вам коштів, повну суму повернення, дату погашення і відсотки. У сервісі обіцяють, що не буде ніяких «сюрпризів» у вигляді прихованої комісії або додаткових відсотків. Варто відзначити ще одну перевагу онлайн сервісів. Вони більш лояльні, ніж банки. У КредитМаркет не вимагають довідки про доходи (хоча є види позик, де вимагають), поручителів або заставу. Важливо, що всі дані добре захищені, їх не передають третім особам без Вашого дозволу. Ще один величезний плюс в тому, що співпраця з такими компаніями допомагає відновити довіру до неблагонадійним клієнтам. Для цього потрібно позичити ненадовго гроші, вчасно повернути і знову повторити «процедуру». Після того, як Ви повернули позику, кредитор бачить,


Відділення КредитМаркет

Адреса головного офісу знаходиться в Києві, проте відділень по Україні досить багато. За будь-якого питання клієнт може звернутися в компанію по телефону 0 800 308 707. Перерахуємо міста, в яких є відділення: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.


Відгуки про КредитМаркет

Часто в сфері надання мікрокредитів в мережі бувають непорозуміння. Зокрема, даного сервісу висувають претензії «нечітко прописані умови», багато «недоговорюють», або пояснюють умови «Не виразно». В результаті виникає багато проблем. Також на «гарячій» лінії з людьми говорять завченими фразами, які не вслухаючись в питання. Серед молодого покоління багато незадоволених тим, що МФО позиціонує себе як онлайн сервіс, але насправді, для отримання грошей потрібно приходити до відділень для підписання договорів. Плюс на обробку йде до двох робочих годин. Також люди звикли до того, що сервіси онлайн кредитування не просять довідки з роботи. У КредитМаркет тільки для одного виду позики не просять документів з роботи, але все одно перевіряють, щоб клієнт працював офіційно не менше року. Якщо ж менше, то мікрокредит не видадуть.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин