Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Оксана

декілька секунд тому

Оформила заявку

на 1,250 грн

Тимур

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 2,250 грн

марина

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 1,400 грн

Татьяна

Сьогодні о 01:19

Отримала кредит

на 2,600 грн

Евгения

Сьогодні о 01:18

Оформила заявку

на 1,100 грн

«Швидко гроші» - найшвидші кредити готівкою в Україні

Все про компанію «Швидко гроші» - ціна кредиту, умови, акції, адреси відділень
По інтернету сьогодні можна замовити практично будь-який товар або послугу. Після чого, співробітник компанії-продавця дзвонить покупцеві і підтверджує замовлення. Зручність такої покупки відчув на собі практично кожен житель України. Фінансова організація «ШвидкоГроші» пропонує своїм клієнтам відчути таке ж зручність в процесі отримання мікропозик. Завдяки інноваціям у сфері фінансових технологій отримати кредит можна в кілька кроків: заповнити заявку в інтернеті, дочекатися дзвінка менеджера ШвидкоГроші, отримати готівку в будь-якому відділенні компанії.

ШвидкоГроші пропонує мікропозики з максимально швидким отриманням і допомагає в найскладніших ситуаціях без довідок про дохід та поручителів. Ця мікрофінансових організація лідирує на ринку позик без довідки про доходи в Україні. Саме ШвидкоГроші впровадили на ринку кредитування миттєві позики за 20 хвилин. Адаптувавши зарубіжну бізнес-модель під вимоги українських споживачів мікрокредитування, компанія врахувала всі побажання для забезпечення широкого доступу до позикових коштів. ШвидкоГроші вузько спеціалізуються на мікропозик, тому компанія має гарний досвід, що дозволяє надавати сервіс кредитування на високому рівні.

Звернувшись в Швидко Гроші клієнт отримує:

  • Прості і прозорі умови
  • Відсутність прихованих платежів і комісій
  • Мінімальна кількість необхідних документів для отримання кредиту
  • Гроші на будь-які цілі готівкою без поручителів і застави


Кредит онлайн від Швидко Гроші

Коли клієнт не може піти в банк, адже це займає багато часу, допоможе інтернет займ. Не виходячи з дому чи роботи, моментально і зручно отримати гроші в борг можна в компанії ШвидкоГроші. У ситуації форс-мажорній готувати документи і особисто йти в банк дуже не зручно. Компанія видає гроші в кредит як готівкою, так і зараховує кошти на карту. Оформити кредит можна в кілька дій:

  • Заповнити заявку на офіційному сайті sgroshi.com.ua
  • Дочекатися після цього дзвінка від співробітника компанії, це відбудеться протягом 10 хвилин
  • У разі позитивного рішення, забрати гроші у філії компанії або отримати кредит на карту.

Компанія захищає все персональні дані своїх клієнтів і не передає інформацію будь-яким третім особам або державним органам. Швідкогроші не розголошує про факт оформлення кредиту і піклується про безпеку всієї особистої інформації. Здійснюючи свою діяльність з 2010 року, мікрофінансових організація ШвідкоГрошi видала кредити сотням клієнтів і забезпечила собі репутацію надійного кредитора.

Сума позики може варіюватися від 400 до 3000 гривень. Звернутися в компанію може кожен житель України від 18 до 60 років, навіть якщо немає офіційного працевлаштування та без довідки про доходи, навіть з мінімальним трудовим стажем. Необхідні документи - паспорт і ідентифікаційний код (оригінали). На відміну від банківського кредиту, мікропозик від ШвідкоГрошi можна брати на будь-які цілі. Компанія не бере це до уваги при розгляді заявки на кредит. Більш того, Вам не відмовлять навіть якщо Ви є позичальником в іншому банку або кредитній установі. Компанія не співпрацює ні з якими страховими компаніями, ми не зобов'язуємо наших клієнтів страхувати свої життя або майно, в той час як банки без подібних страховок позику не видають.


Яка процентна ставка по позиці від Швидко Грошi

Річна процентна ставка не залежить від того чи оформив клієнта онлайн кредит або звернувся за готівкою в відділення фірми. Річна плата за користування грошима становить 730%. Приблизно це 2% в день. Наприклад, якщо позичити 2000 гривень, то в день потрібно платити по 40 гривень. За десятиденний позики 2000 потрібно виплатити 2400 гривень. Але спочатку необхідно підписати кредитний договір, який діє до 31 грудня 2020 року. Чому такий довгий період? Це не помилка, просто кожен клієнт «Швидких грошей» має можливість продовжити дію кредитного договору. Якщо немає можливості заплатити за кредит в термін, то це зручний спосіб не ставати неплатником. У такій випадку потрібно кожні 7 або 14 днів вносити відповідну плату.


Що ж буде, якщо не погасити борг?

На жаль, це може призвести до фінансовими штрафами у вигляді пені 2% від суми простроченого платежу за кожен день до моменту повного погашення боргу. А в разі невиплати і пені, буде розпочато судовий процес проти такого позичальника. Так що краще звернутися заздалегідь до менеджерів компанії і пояснити ситуацію і продовжити термін кредитного договору. Адже в іншому випадку, неплатник буде «нагороджений» поганою кредитною історією і в майбутньому отримати кредит на велику суму буде дуже проблематично.

Як закрити кредит ШвідкоГрошi?

Процедура погашення позики укладається в сплаті певної грошової суми, - відсотків і тіла кредиту. Після чого не потрібно додатково звертатися до відділення компанії і писати купу заяв або підписувати стоси паперів. Звернутися особисто в компанію можна в тому випадку, якщо клієнтові зручно внести гроші саме так. Але якщо ж немає можливості відвідати Швидко Грошi, то переслати гроші можна через платіжні термінали, які розташовані на кожному розі або ж на сайті компанії в особистому кабінеті. Можна оплатити позику в будь-якому банкоматі або через банківський перекладом, але при цьому потрібно врахувати комісію банку за дану операцію. Для оплати кредиту особисто потрібно взяти з собою паспорт, але компанія допускає також оплату іншою людиною. Якщо у клієнта з'явилася можливість погасити кредит раніше, він може це зробити і заплатити тільки за ті дні, коли було фактичне користування кредитом. Кредит також можна погашати частинами.


Які умови для постійних клієнтів?

Користатися позиками Швидко гроші можна необмежену кількість разів. А при повторному зверненні швидкість оформлення позики буде кілька хвилин, так як додаткового прийняття рішення не буде. Такий клієнт просто підписує новий кредитний договір і все. Для цього знадобиться тільки паспорт, причому не важливо звертається позичальник в той же відділення, що і раніше або оформляє кредит в іншому місті. Всіма привілеями постійного клієнта користується будь повторний позичальник, навіть якщо перші кредити він продовжував. Саме приємно для постійних позичальників є те, що з кожним разом сума позики збільшується.


Географія Швидко Гроші

Без сумнівів, дана фірма має найбільше географічне покриття в Україні. Відділення Швидко Гроші є в 42 містах нашої країни. Серед них: Київ, Маріуполь, Одеса, Рівне, Запоріжжя, Тернопіль, Краматорськ та інші. Це найбільша мережа філій швидкого мікрокредитування без довідки про доходи. Це говорити про затребуваність цієї компанії серед всього населення України. Це говорить про довіру і популярності саме Швидко Гроші.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин