Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Оксана

декілька секунд тому

Оформила заявку

на 3,000 грн

Валерия

хвилину тому

Оформила заявку

на 950 грн

Марина

3 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,950 грн

Анастасия

Сьогодні о 12:35

Оформила заявку

на 600 грн

Елена

Сьогодні о 12:34

Оформила заявку

на 2,950 грн

Кредити готівкою без довідки про доходів, застав і поручителів

Ми надаємо термінові онлайн кредити готівкою на різні потреби наших клієнтів з перекладом на банківську карту. Перевага CashUp полягає в тому, що ми надаємо позики без необхідності надання різних довідок, заставного майна і поручителів. Ми завжди приходимо на допомогу, коли гроші потрібні терміново, а можливості проходити тривалу процедуру отримання кредиту в банку немає часу.


Прийдемо на допомогу коли терміново потрібно позичити гроші готівкою...

Гроші мають властивість закінчуватися в самий непотрібний момент, адже життя із завидною постійністю пропонує досить великий вибір несподіваних проблем і обставин. Досить часто може виникнути ситуація, коли готівкові необхідно зайняти вкрай терміново і обставини не дозволяють розтягнути оформлення позики на тривалий час. Ми часто стикаємося з тим, що нашим клієнтам часом не вистачає потрібної суми на оплату комунальних послуг, візит до стоматолога, проходження курсів та навчальних програм, непередбачений ремонт в квартирі, лагодження машини або побутової техніки, подарунки та святкові заходи. Ці та багато інших статті витрат грошей є, як правило, незапланованими і терміново потребують готівки, яких зараз немає.

Як надходити в ситуації коли терміново потрібно позичити гроші, а часу на банківську бюрократію немає? Не завжди представляється можливим зайняти гроші у друзів колег або родичів. Плюс до всього, у ваших друзів, родичів або колег може не виявитися необхідної суми готівки, та й незручно звертатися з проханням «стрельнути» грошей до зарплати. Звичайно ж, будь-який українець, який зіткнувся з проблемою позичити грошей може звернеться в банк, але процедура перевірка кредитоспроможності потенційного позичальника включає в себе надання довідок з роботи про доходи, наявності застави і поручителів. Без купи різних довідок і наявності поручителів кредит в банку взяти практично неможливо.


Яким чином відбувається перевірка довідки про доходи в банку перед видачею кредиту?

Отримання довідки про доходи від позичальника є одним із стандартних етапів визначення кредитоспроможності позичальника. За допомогою даного документа банк перевіряє фактичну посаду позичальника і його рівень доходу. Дані з довідки необхідні для визначення ступеня ризику для банку при видачі позики. Процедура перевірки наданої довідки відбувається в кілька кроків, основні з яких ми перерахуємо нижче.


Перевірка того як була оформлена довідка про рівень доходів і посади позичальника (етап 1).

За роки роботи банки і фінансові структури сформували певний набір вимог до того як повинна бути оформлений документ, про доходи потенційного позичальника. В практику банківських і фінансових структур увійшла процедура перевірки коректного заповнення даного документа, яка впливає на ймовірність отримати кредит. Якщо ви заповнили довідку некоректно, з високим ступенем ймовірності вам відмовлять у видачі позики.

На етапі перевірки того наскільки правильно ви оформили довідку про доходи банк зверне увагу на наступні пункти:

 • Чи коректно було зазначено назву фірми на якій ви працюєте, чи вказані коду ЄДРПОУ, МФО і т. Д. Наявність юридичної та фактичної адреси компанії, контактні телефони (особливо важливий пункт, адже при перевірці банк може дзвонити в вашу компанію для перевірки інформації).
 • Прізвище, ім'я, по батькові директора і головбух компанії, їх підписи на документі.
 • Наявність печатки підприємства на документі (відбиток печатки повинен бути чітким і читабельним).
 • Чи була оформлена довідка про доходи і займаної посади за правилами внутрішнього діловодства (наявність реєстраційного номера документа, дати оформлення довідки).
 • Ваші анкетні дані (ПІБ, посада та дата прийому на посаду в підприємстві, дані ІПН).
 • Розмір ваших доходів (банки цікавляться тільки офіційною частиною доходів, але можуть запросити вказати в довідці інформацію і про неофіційні нарахуваннях) за останній квартал або півроку.
 • У довідці про посаду і доходи повинна бути вказана мета її видачі (приклад: для отримання кредиту в банку ХХХ). Це дуже важливий пункт, т. К. Банки не схильні довіряти «універсальним» документам, які часто оформляють юрфірми для тих клієнтів, які хочуть отримати кредит або позику.
 • В окремих банках можуть бути свої внутрішні вимоги до оформлення довідки про доходи. Обов'язково поцікавтеся тим, які додаткові пункти необхідні для заповнення в банку в який ви звертаєтеся.


Перевірка достовірності довідки про доходи (етап 2).

Після надходження в банк пакета документів від потенційного позичальника проводиться процедура їх перевірки, в тому числі це стосується і довідки про доходи. Як правило, співробітники банк вдаються до перевірки шляхом прозвона і діалогу з відповідальними особами вашого роботодавця (головний бухгалтер, генеральний директор, керівник відділу в якому ви працюєте). При телефонній перевірці співробітник банку перевіряє наступну інформацію:

 • Посада та її відповідність даним, зазначеним у довідці, яка була надана банку;
 • Дата вашого оформлення на роботі;
 • Рівень доходів.

На етапі телефонної співбесіди співробітник банку буде шукати ті пункти, які можуть викликати підозру в необхідності додаткової перевірки. Додаткова перевірка довідки про доходи може полягати в перевірці клієнта, який бажає отримати кредит, за допомогою додаткових баз (бази внутрішніх служб, чорні списки банків і т. Д.).


Що може викликати підозру з боку банку при перевірці документів, що підтверджують доходи позичальника?

Аналізуючи вашу посаду і рівень доходів банк оперує середніми даними статистики, які отримує шляхом аналізу ринку праці, і фінансової статистики. Виявивши невідповідність ваших доходів середнього рівня по галузі банк буде аналізувати власні ризики і вашу кредитоспроможність. Також, буде аналізуватися ваша кредитна історія. В цілому, всі перераховані вище пункти будуть впливати на те яку процентну ставку вам запропонує банк або ж на ймовірність відмови у видачі кредиту.


Де можна отримати швидкий кредит готівкою без довідок про доходи, застави та поручителів?

Сервіс мікрокредитів CashUp позбавляє вас необхідності проходити тривалі перевірки кредитоспроможності в банку і дозволяє отримати гроші в позику без оформлення довідок, застави та поручителів за все за кілька хвилин. CashUp допоможе вирішити тимчасові фінансові труднощі і надасть гроші готівкою на вашу банківську карту за кілька хвилин.

Ми дозволяємо зайняти гроші швидко і зручно всім жителям України, які потребують подібній послузі. Процедура отримання грошей дуже проста і зрозуміла, а видача отриманої позики на банківську карту дозволяє вам вирішити всі свої фінансові труднощі за 15 хвилин.


Співпраця з вами грунтується на двох принципах: довіра і прозорість діяльності! Ми віримо кожного клієнта, тому і виробили такі принципи надання грошей в позику:

 • Онлайн кредит ви зможете отримати протягом 15 хвилин при наявності паспорта та ІПН. Для цього досить зайти на сайт CashUp і заповнити колонки, які вказані на головній сторінці. Так ви заощадите свій час! Чим швидше ви зможете отримати гроші, тим швидше вирішаться всі ваші проблеми.
 • Ми не вимагаємо заставного майна це наша принципова відмінність від різних ломбардів та комісійних сервісів, які дають гроші тільки при наявності цінного майна, техніки, авто або коштовностей в якості застави.
 • Коли ви оформляєте у нас мікрокредит, його суму і виплати за відсотками легко можна розрахувати. Ми ведемо чесну політику, тому в нашому кредитному сервісі немає ніяких прихованих відсотків або складних банківських формул. На кредитному калькуляторі ви вводите суму, яку хочете позичити і всього за кілька секунд ми розрахуємо кінцеву цифру платежу з урахуванням відсотків за позикою. Не забудьте вказати термін погашення. Кредит в один клік - це реально разом з CashUp!
 • Ніяких колекторів! Наша робота з клієнтами ґрунтується на довірі і бажанні клієнта дотримуватися хорошу кредитну історію, ви можете не боятися, що у ваші двері постукати колектори. Взявши швидкий кредит онлайн готівкою без довідки про доходи в CashUP ви виключаєте комунікацію з колекторами.
 • Якщо ви шукаєте можливість взяти швидкий позику без зайвих документів і довідок, можете бути впевнені в тому, що ми гарантуємо повну конфіденційність персональних даних, і ваша особиста інформація не буде разглащаться.
 • Система CashUp цілодобова, так що взяти грошова позика можливо навіть вночі.
 • Для того щоб отримати мікрокредит без довідки про доходи, необхідно мати банківську карту, на яку буде здійснюватися грошовий переказ і хороший wi-fi або мобільний інтернет. Також, вам знадобиться наявність паспорта та ІПН. Якщо у нашої служби надання позик виникнуть сумніви, може знадобиться додаткова ідентифікація особистості позичальника (деталі процедури вам повідомлять персонально).


Як взяти мікропозику без довідки та застави з поручителями?

За статистикою майже 70% часу отримання позики в банку займає оформлення документації та довідок. І не завжди результат виявляється таким, який ви хочете бачити. Тим більше, якщо врахувати постійні черги і приховану процентну політику, яку ведуть банки. Система CashUp врахувала всі ці нюанси, тому ми створили сервіс за допомогою якого взяти гроші в кредит реально всього за п'ять хвилин.

Познайомитися з правилами погашення суми позики ви зможете на нашому сайті. Ніяких загроз, санкцій і тим більше стягнень, ви виставляєте термін виплати і дотримуєтеся його. Довіра і нічого більше! Ми намагаємося вдосконалюватися наш фінансовий сервіс з кожним днем, тому що розуміємо, що життя - непередбачувана і кожен потребує підтримки. CashUp- те, що потрібно для тих, кому необхідно швидко отримати певну суму без паперової тяганини і додаткових труднощів.

CashUp робить умови лояльними, тому в разі відмови на отримання певної суми обов'язково зверніться в службу підтримки і ми зробимо все, щоб допомогти вам! Також якщо клієнт постійно працює з нами, то з кожним разом у нього з'являється можливість взяти велику суму, так як ми йому довіряємо!

Отримати мікрокредит онлайн без довідок і поручителів легко, для цього достатньо просто зайти на наш сайт. Пам'ятайте, що ви не одні і завжди можете звернутися до нас по допомогу! Безвихідних ситуацій не буває особливо разом з CashUp!


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин