Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Евгения

декілька секунд тому

Отримала кредит

на 2,050 грн

Екатерина

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,600 грн

Катя

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 1,200 грн

Анатолий

Сьогодні об 11:12

Отримав кредит

на 2,600 грн

Надежда

Сьогодні об 11:11

Оформила заявку

на 2,450 грн

Кредит готівкою з простроченням

Якщо ви будете звертатися до банку за новим кредитом, маючи прострочення, тим більш відкрите, ви марно згаєте час. Вам відмовлять або змусять надати гарантії, що ви розрахуєтеся за новою позикою. Наприклад, вам потрібно буде надати інформацію про поручителів чи дати заставу. Ця процедура займає багато часу, а вірогідність отримати негативну відповідь велика. Взяти кредит готівкою навіть з відкритим простроченням можна за допомогою нашого онлайн-сервісу CashUp.


Як оформити кредит?

В нашому сервісі ви отримаєте позику навіть з діючим простроченням. Витратити гроші ви зможете на будь-які цілі. Наш сервіс був створений з метою надавати допомогу позичальникам, які опинилися у складних життєвих обставинах або потребують грошей швидко. Не має значення, працюєте ви чи ні, яка у вас кредитна історія. Відмова практично неможлива. Щоб оформити кредит, треба наступне:

  • зареєструватися на сайті CashUp, заповнивши анкету;
  • обрати суму позики, дату повернення боргу;
  • дочекатися відповіді системи.

Якщо форма була заповнена правильно, ви отримаєте гроші на картку вже через кілька хвилин. Вам не потрібні довідки, поручителі та інше. Для оформлення треба лише паспорт України, діюча карта будь-якого банку та вихід в інтернет.


Переваги сервісу CashUp

Щоб отримати кредит за допомогою сервісу CashUp, потрібно всього кілька хвилин. Вам не доведеться їхати до банку, збирати пакет документів. Ви отримаєте готівку для будь-яких цілей. Перевагами користування сервісом CashUp є наступне:

  • Вперше можна отримати кредит до 8 тис. грн. строком до 30 днів. Якщо борг буде оплачений своєчасно, наступного разу можна буде взяти позику на більший строк під менші відсотки. 
  • Позику погасити можна зручним способом. Готівка перераховується через касу банку або термінал самообслуговування. Зручно погасити кредит онлайн через особовий кабінет. 
  • Діє реферальна програма. Якщо ваші знайомі візьмуть в нас позику, ви отримаєте знижку.

Ми надаємо прозорі умови кредитування. На сайті є онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна визначити суму кредиту, відсотків, комісії та інше.


Як отримати консультацію?

Задати питання можна нашим консультантам за телефоном або онлайн в чаті. Можна залишити заявку для зворотного зв’язку. Наші спеціалісти допоможуть оформити кредит, дадуть необхідні роз’яснення.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин