Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Елена

хвилину тому

Отримала кредит

на 2,850 грн

Роман

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 900 грн

Инна

3 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,850 грн

Юрій

Сьогодні о 00:34

Отримав кредит

на 2,800 грн

станислав

Сьогодні о 00:33

Отримав кредит

на 2,650 грн

Кредит на карту МФО

Мікрофінансові організації (МФО) дозволяють взяти кредит швидко, не збираючи купи документів, без поручителів та застави. Наш онлайн-сервіс CashUp був створений, щоб позичальники мали змогу оформити позику та отримати гроші на карту будь-якого банку України швидко і без відмов. Подати заявку можна у зручний для вас час, прямо в себе вдома. Оформлення займає всього кілька хвилин та потребує від вас лише дані паспорта, наявність кредитної картки. Взяти позику в МФО на карту може практично кожен, адже відмова майже неможлива.


Як оформити позику?

Кредит в МФО отримати просто. Необхідно зареєструватися на сайті CashUp, вибравши прискорену або звичайну процедуру внесення даних. Ми рекомендуємо перший варіант, адже паспортні дані, інша необхідна інформація зчитується автоматично. В інакшому випадку заповнювати поля анкети доведеться вручну. Так можна припуститися помилок та отримати відмову. 

Після входу в систему необхідно обрати суму та строк кредиту. Рішення формується автоматично. Якщо відповідь позитивна, гроші будуть перераховані на банківську картку вже через кілька хвилин.


Вимоги до позичальників

Отримати позику в CashUp можуть громадяни України, які досягли повнолітнього віку. У паспорті має бути зазначено місце реєстрації. Також у вас має бути картка будь-якого банку, що знаходиться в нашій країні. І немає значення, працюєте ви чи ні, чи були у вас прострочення у минулому. 

Як погасити кредит?

Онлайн-сервіс CashUp дозволяє вибрати найзручніший спосіб погашення заборгованості. Розрахуватися за кредит можна наступним чином:

  • заплатити по реквізитах готівкою в касі банку;
  • перерахувати кошти з карти онлайн, зайшовши в особовий кабінет на сайті CashUp;
  • скористатися терміналом самообслуговування IBOX.

Знайти реквізити для сплати можна на сайті, вказавши номер телефона у відповідному вікні. Система знайде договір та необхідну інформацію для оплати. Якщо ви не встигаєте розрахуватися по кредиту, договір можна пролонгувати, а період погашення подовжити за додаткову плату. 

Якщо ви своєчасно розрахуєтеся за позику, наступного разу отримати кредит можна буде під менші відсотки на довший період. Питання можна задати нашим консультантам в чаті або за телефоном гарячої лінії. Залиште заявку для зворотного зв’язку, щоб спеціаліст зателефонував вам в найближчий час.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин