Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

станислав

хвилину тому

Отримав кредит

на 1,200 грн

ирина

хвилину тому

Оформила заявку

на 2,400 грн

яна

3 хвилини тому

Отримала кредит

на 2,450 грн

Наталья

Сьогодні о 12:04

Отримала кредит

на 1,100 грн

Ольга

Сьогодні о 12:04

Отримала кредит

на 600 грн

Кредит готівкою в день звернення

Трапляється, що гроші потрібні сьогодні, тому чекати немає часу. У звичайному банку доведеться надати великий перелік документів, які заздалегідь потрібно підготувати. Це займає багато часу. А потім потрібно чекати відповіді, яка може бути негативною. Щоб не гаяти дорогоцінний час, скористайтеся швидким та комфортним онлайн-сервісом CashUp. У нас можна отримати кредит готівкою в день звернення.


Як відбувається оформлення кредиту?

Щоб отримати готівку у день звернення в МФО, достатньо мати пристрій з виходом в інтернет, паспорт громадянина Україні та банківську картку, якою ви користуєтесь. Треба пройти декілька простих кроків:

  • зареєструватися в системі;
  • заповнити поля анкети;
  • вказати суму кредиту та строк, на який потрібна позика;
  • отримати підтвердження системи, що надходить автоматично.

Якщо ви не припустилися помилок при заповненні форми, сервіс дасть позитивну відповідь. Далі кошти будуть перераховані на банківську картку. Гроші ви зможете отримати у найближчому банкоматі або у касі будь-якого банку України. Витратити їх ви зможете на різні цілі.


Вимоги до позичальника

Взяти кредит готівкою можуть повнолітні громадяни, які мають відмітку про місце реєстрації. Оформлення позики можливо для непрацюючих осіб. Навіть якщо ви мали прострочку по кредитах, ви отримаєте позитивну відповідь системи.

Потрібно мати лише екранний пристрій з виходом в інтернет. Ви отримаєте кредит в день звернення буквально за 10 хвилин. Наш онлайн-сервіс CashUp дозволяє отримати до 8 тис. грн. Оформлюючи позику вперше, ви отримаєте готівку строком до 30 днів. Якщо ви погасите борг вчасно та в повному обсязі, наступного разу відсотки будуть менші, а кредитний період довшим. 

На сервісі CashUp діє реферальна програма. Якщо ваші знайомі візьмуть кредит на нашому сайті, ви отримаєте знижку на власну позику. 

Взяти гроші в борг ви зможете у зручний час, сидячи вдома. CashUp працює цілодобово. На сайті є кредитний калькулятор, який точно розрахує суму кредиту, відсотків та інші параметри позики.


Як отримати консультацію?

Якщо у вас є питання, задайте їх нашим консультантам за телефоном 097 571 78 78. Кредитні спеціалісти знаходяться на зв’язку також в онлайн-чаті. Заповніть форму з контактною інформацією, щоб наш кредитний спеціаліст зателефонував вам у найближчий час.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин