Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
19 лист 2020

наталия

хвилину тому

Отримала кредит

на 1,900 грн

Елена

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 2,150 грн

Алла

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 600 грн

Олена

Сьогодні о 12:52

Оформила заявку

на 600 грн

Алексей

Сьогодні о 12:52

Отримав кредит

на 1,500 грн

Кредит онлайн на картку з простроченням

Взяти кредит онлайн можливо навіть з простроченням, якщо ви скористаєтеся нашим сервісом CashUp. У будь-який зручний час подайте онлайн заявку. Вже через 10-15 хвилин гроші будуть перераховані на картку. Вам не потрібно збирати різні довідки, надавати інформацію про поручителів. Наш онлайн-сервіс CashUp був створений з метою допомогти позичальникам, що опинилися в непередбачених життєвих обставинах. Навіть якщо у вас є прострочення платежів по іншому кредиту, ви можете розраховувати на нашу допомогу.


Як оформити кредит?

Отримати гроші за допомогою сервісу CashUp ви зможете на різні цілі. Ми не перевіряємо вашу кредитнуісторію, доходи та не вимагаємо іншу інформацію. Для оформлення позики необхідні лише паспорт України, ідентифікаційний код. Також знадобиться картка будь-якого банку та вихід в інтернет. Потрібно пройти кілька простих кроків:

  • зареєструватися в системі прискореним чи звичайним способом;
  • вказати суму позики та період повернення коштів;
  • дочекатися відповіді системи, що приходить майже миттєво.

У разі позитивного рішення гроші будуть перераховані на картку вже через кілька хвилин. Ви зможете зняти готівку у найближчому банкоматі. Щоб заповнити заявку, не треба їхати в банк. Все можна зробити прямо в себе вдома.


Переваги онлайн-кредитування в CashUp

Комфортний сервіс дозволяє кожному отримати гроші в кредит при виникненні потреби. Взаємодія з позичальниками побудована на довірі. Якщо ви повернете борг вчасно, наступного разу умови будуть ще вигідніші. Відсотки будуть меншими, а кредитний період подовжується після кожного звернення. Повернути борг можна зручним способом:

  • перерахувати готівку через касу банку;
  • скористатися терміналом самообслуговування IBOX;
  • перерахувати кошти онлайн через особовий кабінет.

Першого разу ви можете взяти позику до 8 тис. грн. строком до 30 днів. Якщо ваші знайомі оформлять кредит в онлайн-сервісі CashUp, ви отримаєте знижку. Ми гарантуємо повну конфіденційність для кожного клієнта.


Як отримати консультацію?

Щоб отримати консультацію, зателефонуйте або напишіть в онлайн-чаті. Також можна залишити заявку для зворотного зв’язку. Кредитний спеціаліст відповість на ваші запитання, допоможе оформити позику та виконати інші необхідні дії у сервісі.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин