Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Денис

хвилину тому

Отримав кредит

на 1,750 грн

Владислав

2 хвилини тому

Отримав кредит

на 2,600 грн

Дмитрий

3 хвилини тому

Отримав кредит

на 1,300 грн

Святослав

Сьогодні о 12:21

Отримав кредит

на 2,500 грн

Мария

Сьогодні о 12:20

Отримав кредит

на 750 грн

Позики в МФО з простроченням

В мікрофінансових організаціях (МФО) позики видають без відмов практично усім, хто потребує грошей терміново. Не є винятком і наш онлайн-сервіс CashUp. Взяти кредит у нас може навіть позичальник, в якого були в минулому чи є тепер прострочення платежів. Ситуації бувають різні, гроші можуть знадобитись терміново. Наш онлайн-сервіс був створений з метою допомогти кожному, хто опинився у непередбачених життєвих обставинах.


Як отримати кредит?

На відміну від звичайного банку, в МФО не потрібно надавати купу документів та довідок. Наш сервіс не проводить перевірку кредитної історії та платоспроможності. Тому відмову не отримують навіть позичальники з простроченням платежів. Ми довіряємо своїм клієнтам. Для отримання кредиту потрібно наступне:

  • паспорт України та ідентифікаційний код;
  • банківська картка;
  • доступ до інтернету.

Пройшовши просту авторизацію, вказавши суму та період кредитування, ви отримаєте відповідь системи. Якщо ви правильно заповнили анкету, система автоматично формує позитивне рішення. Ви отримаєте гроші на карту вже через кілька хвилин. Система працює цілодобово, тому отримати позику ви зможете у зручний час.


Вимоги до позичальників

Список вимог, що висуваються до позичальника, невеликий. Треба бути громадянином України, а також повнолітньою, дієздатною особою. Також треба користуватися карткою будь-якого банку нашої країни. Цього достатньо, щоб оформити позику.

Якщо ви повернете кредит своєчасно, наступного разу кошти ви отримаєте під менші відсотки. Кредитний період може бути довшим. З часом він може досягти 365 днів. При необхідності ми подовжимо ваш договір за додаткові відсотки. 

Ми гарантуємо повну конфіденційність для своїх позичальників. 

На сайті можна скористатись онлайн-калькулятором. З його допомогою розрахуйте повну вартість кредиту, суму відсотків та комісії. Узнайте також дату повернення боргу. Наші умови кредитування прозорі, зрозумілі для кожного клієнта.


Як отримати консультацію?

Якщо у вас залишились питання, зверніться до наших кредитних консультантів за телефоном або в онлайн-чаті. Також ви можете залишити заявку, щоб спеціаліст передзвонив вам у найближчий час. Консультант дасть інструкції, як виконати необхідні дії в системі. Він допоможе оформити позику, відповість на ваші запитання.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин