Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Лариса

декілька секунд тому

Оформила заявку

на 550 грн

Ольга

2 хвилини тому

Оформила заявку

на 2,200 грн

Виталий

3 хвилини тому

Оформив заявку

на 1,050 грн

Анна

Сьогодні о 01:16

Оформила заявку

на 850 грн

Игорь

Сьогодні о 01:15

Оформив заявку

на 2,250 грн

Ccloan (сслоун) – міжнародні позики за вигідними умовами

CCloan або ССлоун (українською) – фінансова організація, яка надає кредити онлайн на банківську картку позичальника. Увага потенційних клієнтів кожна компанія завойовує по-різному: одні проводять акції, інші розігрують промокоди, хтось спрощує процедуру оформлення позики. Сслоун (Ccloan) – це активний гравець на ринку і тому так само бореться за клієнтів. Які конкурентні умови пропонує компанія для вигідного кредитування?

 

Що таке ССлоун (Ccloan) і які умови надання кредиту?

Це фінансова організація, яка займається видачею швидких позик через інтернет. На відміну від своїх конкурентів, сслоун працює не тільки на ринку України, але і в Грузії і Казахстані. Компанія здійснює свою діяльність з 2016 року в Україні, в Грузії – з 2014 року, а в Казахстані – з грудня 2015 року. За період роботи фірми за кордоном сслоун зарекомендували себе як надійний і стабільний фінансовий партнер. Компанія видає гроші в борг за допомогою зарахування коштів на карту будь-якого банку України. При цьому в позичальника не просять довідку про доходи.

 

Переваги ССлоун (Ccloan)

Успішна маркетингова стратегія забезпечує фінансового сервісу онлайн позик сслоун завоювання великої частки ринку інтернет позик. За допомогою яких саме пропозицій компанія залучає клієнтів? Це дуже низька відсоткова ставка при першому зверненні в сслоун, а саме 0,01% в день за користування кредитом. Наприклад, за користування 2000 гривень протягом 5 днів необхідно заплатити всього лише 1 гривню. Побачити вартість кредиту можна миттєво на офіційному сайті CCloan за допомогою зручного онлайн калькулятора. Це дві шкали з бігунками, пересуваючи які, клієнт бачить на скільки змінюється вартість позики в залежності від періоду, на який оформляється позика і сума позики.

 

Які умови оформлення позики Сслоан (Ccloan)

Вимоги до клієнтів. Позичальником CCloan може стати будь-який громадянин України, якому більше ніж 20 років. Потрібно мати рахунок в будь-якому банку України та банківську карту. При оформленні позики при собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код, більше жодних додаткових документів і довідок не потрібно, в тому числі довідок про доходи з податкової або місця роботи позичальника.

Відсоткова ставка. Сслоун оформлює кредити на дійсно вигідних умовах порівняно з іншими фінансовими компаніями. Згідно з даними досліджень Ukrainian E-Commerce Expert «Небанківське онлайн кредитування в Україні» фактичний APR в 2016 році склав 486,7% за 30 днів. Але при першому оформленні кредиту компанія надає позику практично з 50% знижкою (240,12%) на 7 днів.

Умови погашення кредиту. Дуже важливо займ погасити в зазначений термін, інакше інформація про невиплату кредиту буде передана в Бюро кредитних історій і в майбутньому у такого позичальника будуть труднощі з отриманням кредиту. Також буде нараховуватися пеня в розмірі 6% від тіла кредиту + добова ставка у розмірі 3%. Для того, щоб сплатити борг компанія пропонує наступні способи:

  • Банківський переказ
  • Платіжний термінал
  • Через особистий кабінет
  • Сслоан (Ccloan) особистий кабінет

Це профіль клієнта, який оформив позику в сслоун. За допомогою особистого кабінету спрощується не тільки процедура оформлення кредиту, але і його погашення. В особистому кабінеті зберігається вся необхідна інформація, в тому числі і реквізити банківської картки, на яку були зараховані фінанси. З цієї карти можна також і погасити борг. В особистий кабінет можна додати і інші банківські карти. Якщо раптом Ви забули пароль, то відновити пароль до особистого кабінету сслоун дуже просто – достатньо звернутися до служби підтримки, або вислати запит на відновлення пароля.

 

Позики до зарплати від сслоун (Ccloan)

Якщо потенційний позичальник збирається оформити саме такий кредит, тобто на термін, що не перевищує 30 днів, то він обрав саме той кредит, яким варто скористатися. По-перше, як вже було згадано, кредит в сслоун буде в рази дешевше, ніж у конкурентів. По-друге, онлайн займ можна оформити за рекордний для оформлення кредитів термін – 10 хвилин. По-третє, позику можна оформити в будь-який зручний час і в будь-якому зручному місці, так як цей процес автоматизований і вимагає тільки наявність інтернет підключення. І, по-четверте, не потрібно витрачати час на оформлення довідки про доходи, а це може заощадити від 3 до 14 днів Вашого часу.

 

Пролонгація кредиту сслоун (Ccloan)

У житті бувають різні проблеми, через які необхідно продовжити період користування позиковими грошима. В кожній ситуації фінансова організація сслоун йде на зустріч своїм клієнтам. Якщо необхідно продовжити термін кредитного договору, то потрібно заплатити невелику суму. Дізнатися її можна теж за допомогою своєрідного калькулятора в розділі «Як погасити». Потрібно вибрати суму, яку позичали і період, на який плануєте відстрочити виплату кредиту. Наприклад, якщо Ви позичили 1000 грн і хочете погасити кредит з 15 денною відстрочкою, то в день першого погашення потрібно заплатити 200 гривень.


Як оплатити пролонгацію (Ccloan)

Сслоун пропонує своїм позичальникам, які опинилися в складній ситуації кілька способів:

  • Скористатися особистим кабінетом і оплатити з тієї карти, яка прикріплена до профілю. Зробити це можна в будь-який зручний час і ніяких додаткових комісій при цьому немає.
  • Без комісії продовжити кредит можна також через певні платіжні термінали (айбокс та ізіпей).
  • Переказати кошти банківським переказом. Однак в цьому випадку доведеться сплатити комісію банку за переказ, згідно з діючими тарифами тієї, чи іншої фінансової установи. Важливо в банківському перекладі вказати призначення платежу «Продовження кредиту на 15 днів».

Головне кредо компанії мікро фінансового кредитування сслоун (Ccloan) - це зробити процес отримання позики максимально прозорим, швидким і зручним. Навіть якщо позичальникові з будь-якої причини одного разу відмовтлт в кредиті сслоун, то через 30 днів можна звернутися знову до заявки на отримання позики. Компанія не запитує більше ніякої інформації, крім прописки і місця роботи при заповненні анкети. В той час як інші фірми вимагають кілька номерів телефонів (батьків, подружжя, роботодавця), роздруковувати кредитний договір, підписувати його від руки і вислати звичайною поштою. У сслоун нічого подібного немає. А повторний кредит видається протягом 1 хвилини. У разі виникнення питань, співробітники компанії проконсультують зручним для клієнта способом по телефону або чату.

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин