Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
15 лист 2020

Елена

декілька секунд тому

Оформила заявку

на 2,700 грн

Валентина

2 хвилини тому

Отримала кредит

на 650 грн

Владеслав

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 650 грн

Денис

Сьогодні о 12:44

Отримав кредит

на 800 грн

Алла

Сьогодні о 12:43

Оформила заявку

на 750 грн

Кредит без передплати на карту

Вимога передплатити кредит звучить дуже дивно. Адже якщо людина потребує гроші, в неї немає зайвих фінансів для внесення авансу. Часто передплату вимагають шахраї, організації, що працюють в формі піраміди. Тому ніколи не слід виконувати перевод коштів за кредит. Взяти позику без передплати на картку будь-якого банку України можна в нашому онлайн-сервісі CashUp. Дистанційно ви зможете отримати необхідну суму коштів всього за 10 хвилин. 


Як зареєструватися?

Дистанційна реєстрація в онлайн-сервісі CashUp відбувається швидко. Вам буде потрібна картка банку, паспорт та вихід в інтернет. На сайті потрібно пройти наступну реєстрацію:

  • Прискорена. Процедура займає мінімум часу. Треба вибрати банк, клієнтом якого ви є, вказати фінансовий номер телефону (до якого прив’язана картка), а також ввести пароль від свого особового кабінету. Цього достатньо, щоб зареєструватися в системі.
  • Звичайна. Треба вводити всі дані вручну. Потрібен паспорт, ідентифікаційний код, номер карти та інша інформація. Процедура заповнення форми займає більше часу. 

Після успішної реєстрації треба вибрати суму позики та період, на який ви її плануєте взяти. Треба отримати рішення системи, яке формується автоматично. Відмова майже неможлива. Гроші прийдуть вам на картку.


Як повернути борг?

Щоб розрахуватися за позику, можна обрати один з простих способів. Зручно перерахувати кошти з картки в особовому кабінеті. Також можна розрахуватися готівкою в касі будь-якого банку за реквізитами, що вказані в договорі. Закрити борг також можна в терміналі самообслуговування. 

Якщо ви не знаєте власні реквізити по кредитному рахунку, можна ввести номер телефона на нашому сайті. Система знайде ваш договір та необхідну інформацію для сплати позики.


Переваги сервісу CashUp

Оформлять кредит в CashUp вигідно з багатьох причин. Позики видаються навіть студентам, пенсіонерам, а також позичальникам, які мали у минулому чи в теперішньому прострочення за кредитом. Якщо ви повернете борг своєчасно, наступного разу відсотки будуть меншими, а кредитний період довшим.

Наш сервіс працює цілодобово. Питання задайте консультантам в онлайн-чаті або за телефоном гарячої лінії. Залиште контактну інформацію, якщо бажаєте, щоб консультант передзвонив вам в найближчий час.


Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин